główna   piłka   kosz   siatka   futsal   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się          
Reklama:
Wiślackie wydarzenia:
 
2015
 
25
kwiet.
PIŁKA NOŻNA - REZERWY:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
(sobota, godz. 17:00) /wyjazd/
Spotkanie 25. kolejki III ligi.
 
2015
 
26
kwiet.
PIŁKA NOŻNA - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
MKS Polonia Warszawa
(niedziela, godz. 14:00) /wyjazd/
Mecz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.
 
2015
 
26
kwiet.
PIŁKA NOŻNA - EKSTRAKLASA:
Korona Kielce
(niedziela, godz. 18:00) /dom/
Spotkanie 29. kolejki Ekstraklasy.
 
2015
 
26
kwiet.
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
AZS UMK Consus PBDI Toruń
(niedziela, godz. 18:00) /dom/
Mecz rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn.
Poprzednie mecze piłkarskie:
17.04 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2
10.04 Górnik Zabrze 1-1
06.04 Jagiellonia Białystok 2-2
Najbliższe mecze piłkarskie:
26.04 (18:00) Korona Kielce (L/d)
29.04 (20:30) Śląsk Wrocław (L/w)
02.05 (15:00) Polonia Przemyśl (s/w)
Dołącz do nas:
Tabela Ekstraklasy:

1. Legia Warszawa 29 53 55-29
2. Lech Poznań 28 48 48-27
3. Jagiellonia Białystok 28 45 41-35
4. Śląsk Wrocław 28 43 42-34
5. Pogoń Szczecin 29 41 39-36
6. WISŁA KRAKÓW 28 40 45-38
7. Górnik Zabrze 29 40 41-42
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 39 40-43
9. Lechia Gdańsk 28 38 32-34
10. Korona Kielce 28 36 31-38
11. Górnik Łęczna 28 34 30-33
12. Cracovia 29 34 32-40
13. Ruch Chorzów 29 33 33-36
14. Piast Gliwice 28 33 33-42
15. GKS Bełchatów 28 30 23-39
16. Zawisza Bydgoszcz 29 29 31-50

Mecze Ekstraklasy:

24.04.2015 r. (godz. 18:00): Zawisza Bydgoszcz 0-3 Cracovia
24.04.2015 r. (godz. 20:30): Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa
25.04.2015 r. (godz. 15:30): Pogoń Szczecin 3-1 Górnik Zabrze
25.04.2015 r. (godz. 18:00): GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
25.04.2015 r. (godz. 20:30): Lech Poznań - Śląsk Wrocław
26.04.2015 r. (godz. 13:00): Piast Gliwice - Podbeskidzie
26.04.2015 r. (godz. 15:30): Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna
26.04.2015 r. (godz. 18:00): WISŁA KRAKÓW - Korona Kielce
Transfery:

PRZYSZLI:
» Jean Pierre Agustín Barrientos Díaz (Vitória SC Guimarães) - półroczny kontrakt z opcją przedłużenia
» Boban Jović (NK Olimpija Lublana) - 3,5-letni kontrakt
» Michał Miśkiewicz (brak klubu) - półroczny kontrakt z opcją przedłużenia

ODESZLI:
» Michał Bierzało (Limanovia Limanowa) - półroczne wypożyczenie
» Osman Danilo Chávez Güity (CD Platense Puerto Cortés) - rozwiązany kontrakt
» Marko Jovanović (?) - rozwiązany kontrakt
» Tomasz Zając (Chrobry Głogów) - półroczne wypożyczenie
Sport w TV:

sobota
• 17:45: I liga · GKS Katowice - KGHM Zagłębie Lubin · Orange Sport
• 18:00: Ekstraklasa · GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok · Canal+ Sport HD
• 18:00: Primera División · Atlético Madryt - Elche CF · Canal+ Family2 HD
• 18:30: Premier League · Manchester City - Aston Villa · Canal+ Family HD
• 18:30: Bundesliga · Bayern Monachium - Hertha Berlin · Eurosport 2 HD
• 20:30: Ekstraklasa · Lech Poznań - Śląsk Wrocław · Canal+ Sport HD
• 20:45: Eredivisie · SBV Excelsior Rotterdam - PSV Eindhoven · Polsat Sport News
• 20:45: Serie A · Inter Mediolan - AS Roma · Canal+ Family HD

niedziela
• 12:30: I liga · Arka Gdynia - Wisła Płock · Orange Sport
• 13:00: Ekstraklasa · Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała · Canal+ Sport HD
• 14:30: Serie A · AC Torino - Juventus Turyn · Canal+ Family2 HD
• 14:30: Eredivisie · PEC Zwolle - Ajax Amsterdam · Polsat Sport News
• 14:30: Premier League · Everton FC - Manchester United · Canal+ Family HD

więcej relacji »
© 1998-2015 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.019 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »