W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.
Jej pełna treść dostępna jest tutaj »

W jej ramach informujemy również, że serwis wislaportal.pl do swojego prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies »
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję, zamknij!
główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się          
Reklama:
Wiślackie wydarzenia:
 
2018
 
18
sierp.
PIŁKA NOŻNA - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
Elana Toruń
(sobota, godz. 12:00) /dom/
Mecz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów, który odbędzie się na stadionie w Zabierzowie.
 
2018
 
19
sierp.
PIŁKA NOŻNA - EKSTRAKLASA:
Lech Poznań
(niedziela, godz. 18:00) /wyjazd/
Mecz rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy.
 
2018
 
25
sierp.
PIŁKA NOŻNA - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
Motor Lublin
(sobota, godz. 12:00) /wyjazd/
Mecz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.
 
2018
 
25
sierp.
PIŁKA NOŻNA - EKSTRAKLASA:
Górnik Zabrze
(sobota, godz. 20:30) /dom/
Mecz rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy.
Poprzednie mecze piłkarskie:
11.08 Wisła Kraków (U-19) 3-1
10.08 Wisła Płock 1-1
05.08 Jagiellonia Białystok 0-1
Najbliższe mecze piłkarskie:
19.08 (18:00) Lech Poznań (L/w)
25.08 (20:30) Górnik Zabrze (L/d)
01.09 (18:00) Śląsk Wrocław (L/w)
Dołącz do nas:
Tabela Ekstraklasy:

1. Lech Poznań 4 12 9-1
2. Jagiellonia Białystok 4 9 5-1
3. Piast Gliwice 4 9 7-5
4. Zagłębie Lubin 5 9 7-6
5. Lechia Gdańsk 4 8 4-1
6. Korona Kielce 5 8 7-6
7. Legia Warszawa 4 7 6-5
8. Górnik Zabrze 4 6 6-4

9. WISŁA KRAKÓW 4 5 3-3
10. Śląsk Wrocław 4 4 5-5
11. Miedź Legnica 5 4 4-8
12. Arka Gdynia 4 3 1-3
13. Zagłębie Sosnowiec 4 3 5-8
14. Wisła Płock 4 2 4-6
15. Cracovia 5 2 2-7
16. Pogoń Szczecin 4 1 1-7

Mecze Ekstraklasy:

17.08.2018 r. (godz. 18:00): Cracovia 0-1 Zagłębie Lubin
17.08.2018 r. (godz. 20:30): Miedź Legnica 1-1 Korona Kielce
18.08.2018 r. (godz. 18:00): Wisła Płock - Arka Gdynia
18.08.2018 r. (godz. 20:30): Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
19.08.2018 r. (godz. 15:30): Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018 r. (godz. 18:00): Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
19.08.2018 r. (godz. 18:00): Lech Poznań - WISŁA KRAKÓW
20.08.2018 r. (godz. 18:00): Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Wiślacki typer:

Najbliższy mecz w naszym typerze to: Wisła Płock - Arka Gdynia. Jak typujecie? Zwycięży Wisła Płock: 69.6%, remis: 22.5%, zwycięży Arka Gdynia: 7.8%. Ostatni zapisany typ to 1-1. A jaki jest Twój? Zapraszamy do gry »
Transfery:

PRZYCHODZĄ:
» Jakub Bartosz (Sandecja Nowy Sącz) - powrót po wypożyczeniu
» Marcin Grabowski (Lech II Poznań) - kontrakt do 30.06.2020 r.
» Riccardo Grym (Borussia Mönchengladbach U-19) - kontrakt do 30.06.2020 r.
» Dawid Kort (Pogoń Szczecin) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Mateusz Lis (Raków Częstochowa) - kontrakt do 30.06.2021 r.
» Rafał Pietrzak (Zagłębie Lubin) - powrót po wypożyczeniu

ODCHODZĄ:
» Denys Bałaniuk (Arsenał Kijów) - wypożyczenie
» Petar Brlek (Genoa CFC) - koniec wypożyczenia
» Kacper Chorążka (Raków Częstochowa) - wypożyczenie
» Julián Cuesta Díaz (Áris Saloniki) - koniec kontraktu
» Tomasz Cywka (Lech Poznań) - koniec kontraktu
» Iván González López (Recreativo Huelva) - koniec kontraktu
» Arkadiusz Głowacki (zakończył karierę) - koniec kontraktu
» Pol Llonch (Willem II Tilburg) - koniec kontraktu
» Carlos Daniel López Huesca (Legia Warszawa) - transfer
» Nikola Mitrović (Keşlə FK) - koniec kontraktu
» Asmir Suljić (NK Olimpija Lublana) - rozwiązany kontrakt
» Francisco Manuel Vélez Jiménez (Áris Saloniki) - rozwiązany kontrakt

NA CELOWNIKU:
» Paweł Brożek (Wisła Kraków)

Sport w TV:

sobota
• 13:30: Premier League · Cardiff City FC - Newcastle United FC · Canal+ Sport 2
• 15:30: Puchar Niemiec · SV Drochtersen Assel - Bayern Monachium · Eurosport 1
• 16:00: Premier League · West Ham United FC - Bournemouth AFC · Canal+ Sport 2
• 16:00: Championship · Millwall FC - Derby County FC · Eleven Sports 1
• 17:45: I liga · Chrobry Głogów - Raków Częstochowa · Polsat Sport
• 18:00: Ekstraklasa · Wisła Płock - Arka Gdynia · Canal+ Sport
• 18:00: Serie A · Chievo Werona - Juventus FC · Eleven Sports 2
• 18:15: La Liga · Celta Vigo - RCD Espanyol · Eleven Sports 1
• 18:30: Premier League · Chelsea FC - Arsenal FC · Canal+ Sport 2
• 18:30: Championship · Preston North End FC- Stoke City FC · Eleven Sports 3
• 20:15: La Liga · Villarreal CF - Real Sociedad · Canal+
• 20:30: Ekstraklasa · Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk · Canal+ Sport

niedziela
• 14:30: Premier League · Manchester City FC - Huddersfield Town FC · Canal+
• 14:30: Eredivisie · Feyenoord - SBV Excelsior · Polsat Sport Extra
• 15:30: Ekstraklasa · Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec · Canal+ Sport
• 15:30: Puchar Niemiec · FC Viktoria Köln - RB Leipzig · Eurosport 1
• 17:00: Premier League · Brighton & Hove Albion FC - Manchester United FC · Canal+ Sport 2

więcej relacji »
© 1998-2018 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.007 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »