W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się
Poniedziałek, 31 października 2016 r.
Premierowe gole Brleka i Bartosza dają remis w Lubinie. Zagłębie - Wisła 2-2
A- A+

Krakowska Wisła podtrzymała passę ligowych meczów bez porażki, która wynosi aktualnie sześć, bo dziś zremisowała w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem 2-2. Co ciekawe - bramki dla "Białej Gwiazdy" strzelali tylko tacy zawodnicy, którym dotychczas się to w naszej pierwszej drużynie nie udawało, a mianowicie Petar Brlek oraz Jakub Bartosz. Co jednak najważniejsze - dzięki temu remisowi Wisła opuszcza strefę spadkową, bo awansowała z piętnastego na trzynaste miejsce.

Po serii pięciu ligowych meczów bez porażki - piłkarze krakowskiej Wisły pojechali na mecz z niewygodnym rywalem, jakim jest lubińskie Zagłębie. I choć trener Dariusz Wdowczyk zapowiadał, że jego zespół z optymizmem patrzy na to spotkanie, to z mniejszym popatrzyli na wszystko kibice, gdy okazało się że poza pauzującym za nadmiar żółtych kartek Krzysztofem Mączyńskim - do Lubina nie mogli pojechać także kontuzjowany Arkadiusz Głowacki oraz chory Richárd Guzmics. To oznaczało oczywiście, że naszą defensywę czekało spore przetasowanie. Na jej środku wystąpił więc dawno niewidziany w naszym składzie Alan Uryga, a miejsce na lewej stronie zajął Rafał Pietrzak.

Mimo tych wymuszonych zmian - gra wiślaków od początku wyglądała nieźle. Jako pierwszy sygnał do ataków dał Patryk Małecki, który w 7. minucie wpadł w pole karne Zagłębia, ale jeden zwód za dużo sprawił, że piłkę stracił. Wisła szybko ją jednak odzyskała i Małecki zaraz potem mógł oddać swój pierwszy strzał. I choć był on niecelny, to widać było, że wiślacy chcą w Lubinie grać ofensywnie. Na dobry początek wiślaków odpowiedzieli też oczywiście gospodarze i w 12. minucie Boban Jović musiał się wykazać, blokując Martina Nešpora, co dało "miedziowym" rzut rożny. Po nim szansa nadarzyła się przed Krzysztofem Janusem, ale jego uderzenie głową minęło naszą bramkę.

Wisła odpowiedziała jednak na to wręcz doskonale. Dobrze rozegrana akcja i odegranie Pawła Brożka do nadbiegającego Petara Brleka pozwoliło temu ostatniemu oddać strzał, po którym piłka poleciała idealnie w okno bramki Zagłębia. I po chwili Chorwat cieszyć mógł się ze swojego premierowego gola w Wiśle Kraków! Prowadziliśmy 1-0.

Podrażnione Zagłębie mogło wprawdzie szybko na to odpowiedzieć po tym jak od Urygi szybszy był Nešpor, ale czeski snajper gospodarzy trafił tylko w boczną siatkę. O wiele groźniejsi byli jednak wiślacy. W 20. minucie przed szansą stanął Brożek, a dwie minuty później Zdeněk Ondrášek, ale ten pierwszy został zablokowany i mieliśmy tylko rzut rożny, a drugi z dobrej pozycji trafił pechowo w obrońcę. Wciąż było więc tylko 1-0.

Kilka kolejnych minut należy już jednak do gospodarzy, ale w 27. minucie Łukasz Janoszka uderzył obok naszej bramki, a w 31. błąd Denisa Popoviča świetnie naprawił Uryga. Kolejne minuty znów należą jednak do Wisły, ale dobra akcja Brożka daje nam tylko kolejny rzut rożny, a uderzenie z dystansu Jovicia - już w 41. minucie - obronił Martin Polaček.

Do pierwszej połowy sędzia Daniel Stefański doliczył minutę i właśnie w niej z akcją ruszył Rafał Boguski, który był wyraźnie powstrzymywany przez Daniela Dziwniela, na co arbiter nie zareagował! Akcja poszła więc w drugą stronę, Małecki przy bocznej linii pola karnego sfaulował Arkadiusza Woźniaka i to lubinianie mieli rzut wolny. I zrobili z niego bardzo dobry użytek. Wrzutka do Woźniaka, który wygrał walkę o pozycję z Popovičem i było 1-1. Z takim też wynikiem obydwa zespoły zeszły do szatni.

Z niej na drugą część spotkania z o wiele lepszym nastawieniem wyszli gospodarze i już w 48. minucie mogli prowadzić, ale Łukasz Piątek uderzył dokładnie tam, gdzie stał Łukasz Załuska. Minutę później nasz bramkarz musiał już jednak futbolówkę z siatki wyjąć. Złe wybicie piłki, przejęcie jej przez "miedziowych" i strzał z dystansu Woźniaka od słupka wpada do bramki i od 49. minuty przegrywamy 1-2!

W 56. minucie mogło być zresztą jeszcze gorzej, bo znów do pozycji strzeleckiej doszedł Woźniak, ale tym razem jego uderzenie Załuska obronił. Można jednak śmiało stwierdzić, że bramka stracona "do szatni" mocno podcięła wiślakom skrzydła. Na szczęście nie na długo, bo w 59. minucie mogło być już dla nas dużo lepiej. Szybka i składnie wyglądająca akcja Wisły kończy się długim i dokładnym przerzutem Jovicia, ale wszystko bardzo niecelnie wykończył niestety Ondrášek. To jednak zapowiadało, że wiślacy nie zamierzali się w Lubinie poddawać.

To jednak Zagłębie wciąż było groźniejsze i w 71. minucie zdobyło nawet trzeciego gola, ale tego nie uznał sędzia, odgwizdując pozycję spaloną strzelającego go Janoszki. Nie zmienia to jednak faktu, że najwięcej zagrożenia gospodarze stwarzali nam po stałych fragmentach gry, do których co rusz doprowadzaliśmy. W 73. minucie to właśnie z niego Wisła mogła jednak wyrównać. Maciej Sadlok świetnie uderzył z rzutu wolnego, ale bardzo dobrze spisał się Polaček, wybijając piłkę na róg. Zaraz jednak potem znów groźnie było pod naszą bramką, ale blokowany Nešpor sam wywalczył tylko rzut rożny, choć piłka przeleciała tylko nieznacznie ponad naszą bramką.

Wiślacy znów jednak ruszyli i zostali za to nagrodzeni. Piłka trafiła do zamykającego akcję Jovicia, który posłał ją wzdłuż bramki, a w niej koszmarnie pomylił się Polaček, który przepuścił futbolówkę "pod brzuchem", a że dokładnie za nim stał wprowadzony chwilę wcześniej Jakub Bartosz, więc mógł tylko dopełnić formalności. I było 2-2!

Po tej stracie znów inicjatywę przejęło wprawdzie Zagłębie, ale w 83. minucie to "Biała Gwiazda" znów mogła prowadzić. Kolejny błąd popełnił Polaček, który wyszedł z bramki, ale próba lobu w wykonaniu Brożka była niedokładna.

Ostatnie minuty spotkania to znów przewaga gospodarzy, ale więcej bramek już w tej potyczce nie oglądaliśmy. "Biała Gwiazda" wywozi więc z trudnego terenu i mimo osłabienia składu, korzystny wynik, bo remis w takich okolicznościach trzeba za taki bez wątpienia uznać.

PUNKTJEST PUNKT
na wyjezdzie... ALE szkoda bo można było wiecej.. Bartosz OK WALCZAK , Boguś dnooo... Brlek mi dzisiaj z gry przypominał Cantoro . Biorac pod uwage ,że gralismy bez Ryska o Głowy to doceniam ten pkt ale koniec pierwszej i poczatek drugiej połowy zle było. Wygrać z łeczna to nastepny CEL !
56
6
Ocena postu: 50
~~~bane 1979
szkoda
Bo dzis zaglebie bylo do ogrania dzieki bogu wdowczyk wprowadza plan Co praha barzopowoli "wyrzucmy bogus na aut"
11
21
Ocena postu: -10
2016-10-31 19:54
~~~C
Boguski i Popović to dramat
A ten pierwszy kopacz to juz od kilku lat powinien max być na ławce. Ile bedzie sie trzeba znim meczyc? Brawo Bartosz( mam nadzieje, ze na stałe za Rafała) no i Brlek piekna bramka, oby sie chlopak odblokował
49
24
Ocena postu: 25
2016-10-31 19:55
~~~palec1906
dramat obrony
chca to umia ale nie kazdy dramat zaluski i boguskiego reszta gra na swoim poziomie
6
23
Ocena postu: -17
~~~górol
Trzeba
się cieszyć z tego 1 punktu. Zwłaszcza że do 68 minuty graliśmy w 10. Boguskiemu trenerzy robią krzywdę wpuszczając go na boisko. Popovic słabiutki.
ABG
K**wa szkoda sytuacji Brożka... nie jest zle jezeli wezmiemy pod uwage w jakim składzie występowała nasza obrona. Z łęczną TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO!!!
51
1
2016-10-31 19:59
~~~Dzikson
Większość chciała tego remisu
I wywozimy z Lubina cenny 1 pkt. Brawo panowie. Dzień konia Woźniaka. Powoli, powolutku idziemy w górę oby tak dalej tylko żeby kolejek wystarczyło do 1 ósemki.
59
2
Ocena postu: 57
~~~dr.K
Brlek
Bramka to jedno. Każdemu raz w życiu tak siądzie. Ale cały mecz bardzo dobry.
77
2
Ocena postu: 75
~~~zxc.
Super Brlek
Brawo Brlek, bardzo dobry mecz. Słabo natomiast Boguś, ale ogólnie niezły mecz obu drużyn.
58
5
Ocena postu: 53
2016-10-31 20:00
~~~azyl
mecz
Dzięki za walke,,dobry remis,,ps,boczny ślepy faul na Boguśiu,!!
36
2
Ocena postu: 34
2016-10-31 20:01
RobertB
dobry mecz
absencje w obronie optymizmem nie napawały, wynik jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, podobnie jak dobra gra zmienników, cieszą gole rezerwowych piłkarzy, uderzenie Brleka palce lizać, kilkukrotnie próbował podobnych uderzeń w poprzednich meczach, nareszcie mu piłka siadła jak należy, liczę na to, że w końcu trener Wdowczyk przekona się do Jakuba Bartosza, praktycznie zawsze wprowadza coś pozytywnego na boisko, wyjątek to mecz ze Śląskiem bodajże. Szkoda sytuacji Pawła Brożka, w formie ten lobik by mu siadł. Cieszy kolejny mecz bez porażki, wygląda na to, że drużyna jest w gazie, Sobol za linią też wykonuje dobrą robotę, podpowiada, motywuje, dzięki temu błędów jakby mniej
38
Ocena postu: 38
kibic1
Mecz trwa 90 a nie 45 min
Gdybyscie dwie polowy tak grali jak w pierwszej zwyciesto pewne.Brlek bardzo fajnie za tydzien nie bedzie popovicia mam nadzieje ze zagra obok Maki bo on potrzebuje gry.
42
2
Ocena postu: 40
2016-10-31 20:02
~~~ujek
MINIMALIŚCI
boguski i popović jak i reszta - minimaliści piłkarscy.
10
35
Ocena postu: -25
2016-10-31 20:05
kicur
Walka
Dzięki Panowie za walkę. Widać, że tworzycie drużynę. Oczywiście znajdą się ludzie, którzy będą naszych krytykować, ale biorąc pod uwagę brak Głowy i Ryśka, to ten wynik jest dobry. Wyszliśmy w końcu ze strefy spadkowej. Petar Twoja bramka, to poezja. Kuba Bartosz. Gratulacje za bramkę. Będzie z Ciebie czołowy obrońca.
34
2016-10-31 20:09
~~~Mruk
Sobol
Sobol! imponował jako piłkarz , imponuje przy linii bocznej to jest prawdziwe serce Wisły.
Maxi
Powtórzę się po kilku tu piszących ale....
...bardzo podobał mi się Sobolewski on żyje za tą linią a mecz w pierwszej połowie nieźle to wyglądało w drugiej gorzej jeśli kogoś z zawodników miał bym wyróżnić to Brleka i o dziwo Urygę w którego nie bardzo wierzyłem i nie bylem fanem jego występu w tym meczu ale zagrał poprawnie .
21
2
Ocena postu: 19
2016-10-31 20:19
~~~wladekTsW
A mnie bardzo zawiódł Małecki
Chyba najgorszy jego mecz w ostatnim czasie. No i ten bezsensowny faul. Bardzo dobrze , że Popović w końcu odpocznie. Boguski niewidoczny i Pietrzak wiemy dlaczego nie gra.
29
1
Ocena postu: 28
2016-10-31 20:27
~~~sektor x
sektor x
Najbardziej cieszy bramka Bartosza - w 15 minut było 3 x więcej dośrodkowań niż Boguski w trzech meczach,Zdenek - klasa dzisiaj...))))
30
5
2016-10-31 20:28
~~~qaz
Mogliśmy ich skończyć w pierwszej połowie
No cóż, taka piłka... Jednak biorąc pod uwagę eksperymentalny skład, remis jest dobrym wynikiem. Przywozimy punkt z bardzo trudnego terenu. Zagłębie to świetnie poukładana ekipa. Wisła zaimponowała mi tym, że po golu na 2:1, nie rozkleiliśmy się i podjęliśmy walkę. Lubinianie siedzieli na nas wysokim pressingiem ale w miarę szybko opanowaliśmy panikę i potrafiliśmy dobrze skontrować. Dawniej biegali byśmy w cały świat. Teraz Potrafimy się bronić i potrafimy atakować. Na prawdę jest dobrze. Cieszy to, że w końcu Brlek dał radę. Nie był gorszy od Mączyńskiego. Strzelił pięknego gola. Widać po nim wielki potencjał. Ma przyspieszenie, dobrą dynamikę. Z uwagi na pauzę Popovicia, będzie miałkolejną szansę z Łęczną. I świetnie. To jest ten czas żeby w końcu się odblokował. Jak zawsze lubiłem Boguskiego, bo harował na boisku, muszę zaapelować do trenera o posadzenie go na ławie. Bartosz wraca do dyspozycji, niech sobie współpracuje na prawej stronie z Joviciem. Raz jeden, raz drugi niech idzie do przodu. Na skrzydle potrzebna jest wydolność, której niestety Boguś już nie ma. Z ławki, świeży będzie nam bardziej przydatny. Ogólnie nasi zmiennicy dali radę. Na koniec powiem, że Wdowczyk to jeden z najlepszych trenerów w lidze jak nie najlepszy. Widać jak drużyna pracuje na boisku, konsekwentnie się przesuwa, asekuruje itd. Dzięki Bogu, że nie uciekł w najtrudniejszym momencie. Sezon jest jeszcze długi. oby utrzymać konsekwencję i solidność z ostatnich meczów a możemy być wysoko w tabeli. Priorytetem musi być jednak puchar Polski.
30
Ocena postu: 30
2016-10-31 20:29
~~~Kaccper
Gdyby...
ten lob Brozia trafił do bramki na pewno by my to wygrali i pressing Zagłębia by nie pomógł. Ale 2-2 z dobrym zespołem i z osłabioną obroną nie ma co wybrzydzać.
38
2016-10-31 20:30
Tomi84
z innej beczki
bardzo fajny komentarz meczu w wykonaniu Pana Strejlaua jego koledzy z anal + powinni się od niego uczyć fachu i obiektywnego komentarza w szczególności niejaki Węgrzyn ktorego jak słyszę to nóż w kieszeni się otwiera...A co do meczu szkoda że dzisiaj nam skutecznie wyłączyli Małego z gry
73
Ocena postu: 73
2016-10-31 20:39
~~~ari
Popek
Zagranie gdzieś w 55 min. Zmiana kierunku gry. Stadiony Świata.
12
2
Ocena postu: 10
2016-10-31 20:50
zpbeer
Biorąc pod uwagę podstawowy skład, to remis jest i tak
dobrym wynikiem, bo w drugiej połowie Wisła grała słabo. Znowu jest taka sinusoida (jedna połowa słaba, druga lepsza - w Gdańsku i w Gdyni pierwsze były dramatyczne, a ostatnio w Płocku i w Lubinie drugie słabe). Ten mecz pokazał, że nawet w obecnej kadrze Boguski nie musi mieć z automatu miejsca w jedenastce. Lepiej ogrywać młodego Bartosza i liczyć, że zaskoczy niż Boguskiego, który cały czas truchta i w pierwszej połowie po raz kolejny ma kłopoty z wytrzymaniem tempa gry. Boguskiemu potrzeba dodatkowych treningów poprawiających przygotowanie fizyczne, bo w Ekstraklasie ma jedne z najgorszych, o ile nie najgorsze parametry.
15
5
2016-10-31 21:10
~~~Michimaci
Pozytywy
Ja z tego meczu wyciągnąłem sporo pozytywów. Przede wszystkim Brlek - chłop zagrał dobrze, może grać niesamowicie. Nie gubi się pod presją przeciwnika, zagrywa ryzykownie i skutecznie do przodu, noga ułożona jak trzeba.. W następnym meczu może na dobre wygryźć słabego dziś Denisa. A po drugie wygląda na to, że Bartosz jest już gotowy do zastąpienia Rafała. Skoro Wdowczyk po niego sięgnął po dłuższej przerwie to dla mnie jasny sygnał, że gość odzyskał formę! Po trzecie osłabienia - jakie były każdy wie. Ale Alan na środku wyglądał dziś na prawdę solidnie więc jest alternatywa (chociaż lepiej z niej często nie korzystać :P). Podsumowując, w drużynie siła! Jazda!
26
Ocena postu: 26
2016-10-31 21:15
~~~Charatacz
No nic. Jest nieźle.
Mecz, mimo "zawałowej" pozornie linii obrony raczej na plus. Zagłębie to jedna z najlepszych drużyn w tej lidze, a my pokazaliśmy, że niewiele nam brakuje by też aspirować do tego miana. Bardzo cieszą bramki Brleka (to chyba właśnie tak strzela na tych treningach) i Bartosza (choć szczerze - więcej w tym szczęścia niż rzeczywistych umiejętności - ale pięknie go ta bramka nakręciła i miło było patrzeć jak już do końca spotkania harował). Szkoda dwóch straconych bramek (Mały - no co Ty tak?), ale remis to sprawiedliwy wynik, nawet ten prezent dla Brożka, tak okrutnie zmarnowany (przy okazji - to najlepszy dowód, żeby Broziu zamienił się z Zacharą i właził na ostatnie 30 minut, bo w okolicach 70-90 minuty to już go nie ma i nawet akcja bramkowa nie zmienia mojego zdania). Uryga na plus, umówmy się - jak na niego to zagrał bardzo dobrze. Ogólnie to obowiązkowe trzy punkty za tydzień. Będzie dobrze. P.S. Sobol mistrz!
22
2016-10-31 21:49
~~~sektor x
sektor x
Juz przestancie jechac po Denisie - dzisiaj całkiem inny mecz oraz mial zadania defensywne ,a Brlek miał grac do przodu.Zawsze lepiej oceniac ofensywe ,a dzisiaj ktos musiał asekurowac Uryge z tylu,Zaglebie to nie ogorki.
22
3
2016-10-31 22:15
taki tam
patrząc na nasz skład
ten punkcik jest cenny na ciężkim terenie ale... no właśnie kolejny mecz w którym powinniśmy zamknąć mecz już do przerwy sytuacje Pawła oraz Zdenka 3-0 i dziękuje a tak jedyny celny strzał zespołu rudego w końcówce i 1-1 a później nerwówka.
15
Ocena postu: 15
2016-10-31 22:53
~~~Wilga
Mecz jak mecz
Spotkały się dwie średniej klasy drużyny polskie i zremisowały, tyle.
3
34
Ocena postu: -31
2016-11-01 00:46
GrzegorzS
Ten mecz pokazał, że mimo
straty trzech podstawowych zawodników odpowiadających za defensywę gra obronna zespołu wyglądał naprawdę dobrze Rywal atakując w drugiej połowie doszedł do kilku sytuacji bo to oczywiste, ale nie zrobiło to wrażenia na Wiśle i wracała ona do dobrego ustawienia odpierając kolejne ataki. Tym czym zaskoczyliśmy dziś rywala w pierwszej połowie i fragmentami w drugiej to szybki atak po przejęciu piłki. To w pierwszej połowie robiło wrażenie wysokie przejęcie, umiejętne odprowadzenie do lewej prawej do środka i szybkie rozegranie między trzema czterema atakującymi. Przy lepszej skuteczności lub precyzyjniejszym ostatnim podaniu można się było pokusić o drugą bramkę jak to było w Płocku co mogło owocować lepszym wynikiem. Ale nie ma co narzekać jest punkt, który daje nam na mecz przed końcem rundy nadzieję na doskoczenie do środka tabeli i dobrą pozycję wyjściową przed grudniowymi meczami. Mimo złego początku rundy może się okazać, że udanie zakończymy ten rok. Trzeba wygrać to co u siebie i nie przegrać w Szczecinie. Dziś w pierwszej połowie Wisła pokazała jakość w drugiej determinację. Brawo !
Dobry kierunek
Realnie myśląc obie drużyny zasłużyły na remis. U nas wreszcie młodzi pokazali się : jedni bardziej , drudzy mniej - nieważne. Ważne jest to iż drużyna punktuje w każdym meczu , że ma charakter , ze potrafi wyciągnać wynik przegrywając , ze my kibice możemy w miarę spokojnie patrzeć w przyszłość . Wierzę , że jeszcze przed nami te chwile euforii ale ..... już coraz bliżej . Pozdro
9
Ocena postu: 9
2016-11-01 06:55
~~~uta998
Brlek Popovic
Jak w poprzednim meczu Brlek mial stratę to chcieliscie go zjeść. Jak Popovic podał napastnikowi przeciwnika i cudem nie bylo bramki to wszczyscy go tłumaczą. Rożnica tylko taka że Uryga nas uratował a przu stracie Brleka poszły kolejne błędy. Ogólnie nie wiem co niektorzy widzą w Popovicu. Mam nadzieję że ogrywaja go zeby sprzedać. Ponadto jak Rafał dostanie najslabszą ocenę to niech nikt nie wmawia ze sie niego uwzieli ludzie. Bo poziom jego gry jest żenujący
14
3
2016-11-01 07:02
~~~uta998
do sektor x
Niee wiem czy ten sam mecz oglądaliśmy ale zdecydowanie wiecej odbiorów od Popovica mial właśnie Brlek który wg Ciebie byl odpowiedzialny za ofensywę.
14
1
Ocena postu: 13
2016-11-01 07:12
~~~Falelokikoki
Trzeba podziękować Polaczkowi...
Załatwił Wiśle cenny punkt. Co do Brleka to może wreszcie chłop zacznie się przełamywać, bo cialo za blisko pół melona euro to MUSI coś sobą do diaska reprezentować. Oczywiście na boisku. A co teraz z Wisła ? Ano, pozostaje tylko marsz do górnej ósemki.
8
6
Ocena postu: 2
2016-11-01 08:44
~~~Radekrrrrr
Uryga
Bardzo poprawny mecz w jego wykonaniu. Rundę wiosenną miał tragiczną, natomiast wcześniejsze były poprawne. Chłopak potrafi grać, tylko musi trochę dynamiki nabrać i będzie z niego pożytek. Przypominam, że Głowacki może grać już ostatni sezon :/ a Rysiek ma zapędy na wyjazd, zatem warto by było mu jednak dawać więcej szans bo możemy stracić po sezonie 2 stoperów :/
14
2
Ocena postu: 12
2016-11-01 09:50
~~~wiślak90br
Tomi
Masz świetną racje Strejlau ma ok 80l (nie jestem pewny) ale facet świetnie się wyslawia,nie zacina się jak mlodsi koledzy. Komentarze wywarzone bez zadęcia,super się tego słuchało
17
2
2016-11-01 09:52
~~~cantoro23
Trochę szkoda niewykorzystanych szans
Ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, po kilku bardzo dobrych występach Małego wczoraj porażka( negatywny udział przy obu bramkach dla zagłębia, brak wygranych pojedynków na boku), do tego po raz kolejny Boguś juz sam nie wiem o co chodzi ( i skonczmy z tym że wszyscy się go czepiają) poprostu jest słaby, gorszy mecz popovicia, słaby pietrzaka. Pierwsza połowa bardzo fajna szkoda głupiego faulu Małego potem przespany pierwszy kwadrans drugiej połowy a poza tym fajny mecz.
9
2016-11-01 11:04
gorgoroth
transfery
jak tylko w zimie uda się przeprowadzić 2-3 dobre transfery prawe skrzydło środek pomocy i stoper to ja tu widze europejskie puchary! brawo Wisła!
wiślak90br
No i co z tego ze sie ne zacina jak gada same oczywistosci,a byle zagranie jedno z klepki-doskonale.Podnieca sie jakby piewszy raz mecz pilki noznej widzial.Komentuje jakby 15 letnie dzieci graly.Wczoraj zagralismy slabej, ale Zaglebie tez zwlaszcza w pierwszej polowie, jak Starzynski na lawie byl, tych polskich trenerow to wogole nierozumiem ma takiego pilkarza i na lawke go dal a ich taktyka to chyba przestanie jednej polowy.Biorac pod uwage obrone to i z tego remisu trzeba byc zadowolonym.
2
17
Ocena postu: -15
2016-11-01 12:28
~~~Twister
Ja z kolei nie mogę słuchać tego sklerotyka
Czy wy potrzebujecie żeby komentator tłumaczył która częścią stopy w jaki słupek uderzył ??... parodia komentowania. .. masz rację Julian! LEŻĘ i kwi cze z tych komentarzy
6
24
Ocena postu: -18
2016-11-01 15:09
Tomi84
do twister
facet może i ma prosty i bez jakiś fajerwerków komentarz ale przynajmniej obiektywny i nie traktuje naszej Wisełki jako gorszych a w canal+bardzo często tak jest...
19
1
Ocena postu: 18
2016-11-01 15:21
~~~Prezes
Radosław Sobolewski i Andrzej Strejlau
Charakterystyka: Radosław Sobolewski - wspaniały piłkarz Wisły Kraków (i nie tylko) i reprezentacji Polski, Sercem i Duchem zawsze z Wisłą. Profesjonalny Asystent trenera Wdowczyka. Andrzej Strejlau - polski trener piłkarski, były selekcjoner reprezentacji Polski - wielki profesjonalista i obiektywny komentator telewizyjny, radiowy i prasowy. Wspaniale się go słucha. Nigdy więcej komentarzy dla Wisły Kraków p. Węgrzyna, Mielcarskiego, Przytuły...i innych tego typu postaci...
24
Ocena postu: 24
2016-11-01 15:33
~~~felo-tsw
Ja też Pana
Andrzeja Strejlaua bardzo lubię, nie tylko z powodu charakterystycznego zachrypniętego głosu, ale głównie za fachowość i obiektywizm. życzyłbym sobie aby możliwie jak najczęściej relacjonował mecze naszej Wisły
21
Ocena postu: 21
2016-11-01 16:20
~~~ziomek
statystyki klamia?
co ciekawe od 6 kolejek gramy systemem wygrana-remis-wygrana..., skoro wczoraj padl remis nie ma innej mozliwosci, z Łeczna musi byc wygrana do zopbaczenia przy R22
13
1
2016-11-01 18:31
~~~Gienio
Strejlau rzeczywiście świetnie komentuje
Strejlau rzeczywiście świetnie komentuje w porównaniu do chłopków z Canal+. Widać, że zna się na futbolu i lubi dobre zagrania. I komentuje to, co się dzieje na boisku, a nie bajdurzy ogólnie o sprawach futbolowych i około-futbolowych. Najgorsi są ci komentatorzy, którzy swoje eseje przekazują na meczu. Mecz się dzieje na boku, a ci mają swoje komentarze nie związane z akcją. Albo emocjonują się kto wygra (oczywiście Legia w Canal+, a słabszym kibucują jak graja przeciw rywalom Legii). Tylko totalni dyletanci, którze naprawdę nie lubią fiuutbolu, mogą preferować takich komentatorów. Tacy, dla których mecz to tylko emocje i plotki, a nie zagrania piłką i taktyka. I co zabawne, tacy właśnie dyletanci futbolowi mają pretensję o profesjonalny komentarz. Jak dziecko, które sie jednej rzeczy nauczyło, i mówi: ale ja to już wiem. Takiego frajera nudzi kopanie piłki. On by race chciał zobaczyć, albo plotkę od komentatora usłyszeć.