W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się
Czwartek, 2 marca 2017 r.
Daniel Stefański sędzią meczu Piast - Wisła
A- A+

Daniel Stefański z Bydgoszczy będzie arbitrem głównym meczu 24. kolejki ligowej w sezonie 2016/2017, w którym Wisła Kraków zmierzy się w Gliwicach z tamtejszym Piastem. Spotkanie to rozegrane zostanie w sobotę, 4 marca, o godzinie 20:30.

W bieżącym sezonie arbiter z Bydgoszczy prowadził już trzy mecze z udziałem zespołu "Białej Gwiazdy". Były to nasze spotkania z Cracovią (1-2), poprzednie z Piastem (1-0) oraz z Zagłębiem (2-2).

Oto poprzednie dziesięć meczów piłkarzy Wisły Kraków, prowadzonych przez tego arbitra:

09.08.2015 r., 4. kolejka Ekstraklasy: Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków

20.05.2015 r., 33. kolejka T-Mobile Ekstraklasy: Wisła Kraków 2-2 Pogoń Szczecin

Tylko 3 punkty!
Można rzec, że sędzia remisowy jednak w sobotę liczą się tylko 3 punkty i jakby ten arbiter nie sędziował to Wisła musi odnieść zwycięstwo!
31
1
Ocena postu: 30
2017-03-02 10:23
~~~sopel
moze byc
Wygląda na to, że będzie 2-2 a jak u niego z kartkami?
9
1
Ocena postu: 8
2017-03-02 10:42
~~~goal
Oby nas nie wykartkował przed Legią.
Nie tylko wynik jest ważny. Głowacki, Sadlok i Brlek są zagrożeni i strata któregoś z nich byłaby dużym osłabieniem.
28
Ocena postu: 28
2017-03-02 10:46
~~~wiślak90br
Maly
Goal maly ma 7 kartek i tez jest zagrozony....
25
Ocena postu: 25
2017-03-02 10:53
~~~Kibic znad Morza
Wisla
Sędzia jak sędzia jeden lepszy drugi gorszy raz zagwiżdze pod nas raz pod przeciwnika. Grunt aby nas nie wykartkował przed Legią, tak więc oprócz samego kibicowania Wiśle dodatkowym stresem podczas oglądania tego spotkania będzie patrzenie na łapska arbitra. Oby były to pewne 3 punkty, oczywiscie inny wynik w Gliwicach nie wchodzi w grę!
19
1
Ocena postu: 18
2017-03-02 11:13
~~~padi
Przestrzegam
przed hurraoptymizmem.Piast jest w dole tabeli,ale to nie sa typowi kelnerzy.Maja u siebie kilku fajnych chlopakow.Jest Szmatula,Maslowski,Mraz,Murawski,Jankes.Mysle ze, Wiselke stac na zwyciestwo,ale nie bedzie to spacerek.Poza tym Piast to nie Jaga,nie wiem czy zagraja w sposob tak bezkompromisowy i otwarty jak bialostoczanie?Jesli zagraja tak nijako,bezjajecznie i anemicznie jak Slask,to co wtedy?Bedzie kopanina,bieganie bez celu i.....moze jakis przypadkowy gol?Tylko dla kogo?Wisla musi zagrac swoja pilke tzn ofensywnie z koordynacja w srodku pola,z dlugimi przerzutami z pominieciem drugiej linii(potrafi tak Gonzalez) oraz z wykorzystaniem skrzydel ,gdzie i Maly i Pol potrafia narobic wiatru,wrzucic jakas fajna pilke w szesnastke itd.Nie zapominajmy tez o skutecznosci w ataku.Brozio nie moze przyjmowac pily tak nonszlancko jak we Wroclawiu,a Bogus musi podtrzymac forme z ostatniego meczu.Duzo biega i pracuje dla zespolu,tak bylo zawsze,tylko ze juz nieraz, ewidentnie pilka mu nie lezala i marnowal takie setki,ze ludzie rwali wlosy z glowy a on sam byl wysylany....no sami wiecie gdzie. Zespol dostal po Jagielloni pozytywnego kopa,fizycznie widac ze jest ok i graja tacy,co maja sile na 90 minut.Lawka nie jest juz tak krotka,jak bywalo onegdaj.Nie jest zle.Trzeba uwazac na kartki,grac swoje i nie tracic koncentracji ani na moment(vide sytuacja z 3 minuty sobotniego meczu).Narzucmy rywalowi swoj styl,sprowokujmy ich do biegania i grania w pilke a nie wybijania i kontratakow,wykorzystajmy swoje atuty i.....badzmy dobrej mysli.Beda 3 punkty!!!
15
5
Ocena postu: 10
2017-03-02 11:27
1991
następnego klakiera
z wawy oddelegowali dla Nas zeby nas przed 7egła wykartkował. Ja osobiscie wszystkich zagrożonych posadziłbym na ławie.. marzy mi się puknąc piasta i legię przełamac wyjazdową nie moc a potem mamy dwa mecze u siebie Wisłę Płock którą ogramy spokojnie i potem Leszka który jest ostatnio w sztosie
10
10
Ocena postu: 0
2017-03-02 11:34
edgar
do~~padi
Nie ma serii, które trwają wiecznie. Wisełka gra dobrze. Kiedy mam sobie pozwolić na optymizm, jak nie teraz? Nie każdy, kto patrzy z wiarą na grę Wisełki jest nie widzącym realiów "huraoptymistą" Z Wiślackim pozdrowieniem. JJBG!
14
2
Ocena postu: 12
2017-03-02 13:17
Crescendo
Sędzia oks
Nie przypominam sobie jakichś jego większych błędów w naszych meczach, więc liczę że widowiska nie zepsuje.Na te kartki trzeba bardzo uważać, bo o ile Brleka da się zastąpić, o tyle pozostałą trójkę będzie cholernie ciężko.Najbardziej boję się o Sadloka, bo Legia bądź co bądź skrzydła ma mocne i wychodzenie na nich Spicicem albo Bartkowskim może skończyć się tragedią
15
Ocena postu: 15
2017-03-02 14:15
GrzegorzS
Będzie to ciężki bardzo cięzki mecz.
Będzie to mecz trudniejszy niż spotkanie z Jagiellonią. Powody: 1. Sędzia to sędzia gospodarski; 2. Piast gra o głowę trenera; 3. Piast gra o życie, o to by ich nie zepchnięto w tabeli na miejsce ostatnie; 4. Gdzie Piast ma szukać punktów jak nie w Gliwicach; 5. Personalnie drużyna Piast jest mocniejsza niż pokazuje to tabela i wyniki; 6. Piast zaczyna mecze z wysokiego "C", ale ma siły, koncentracji, determinacji, szczęścia na cały mecz; Jeśli to się nie zmieni to oni z ligi spadną. Ale ze wszystkich powodów dla nas to będzie mecz bardzo trudny. I nie wygramy go jeśłi nie będzie determinacji, koncentracji. Wisła musi na działania Piast odpowiedzieć zdecydowanie i zawiesić mu wysoko poprzeczkę. nie mozemy czekać, ze Piast opadnie z siły a my z nimi wygramy w drugiej połowie lub ostatnich minutach. Musimy zagrać w pierwszej połowie znacznie lepiej niż w pierwszej połowie we Wrocławiu a jeśli nie rozstrzygniemy tego meczu w tej pierwszej połowie to w drugiej musimy zagrac conajmniej tak jak we Wrocławiu. Bo trzeba wreszcie przywieźć z wyjadu zdobych punktową i odrobic stracone ze Slaskiem punkty. Realnie patrząc na to co się dzieje w lidze widać, że w meczach wiosennych rundy zasadniczej podstawą sukcesu sa zwyciestwa na własnym boisku i dlatego o punkty wyjazdowe wszystkim bardzo trudno. Dlatego bardzo cenne sa takie wyjazdowe punkty. Bo jedno zwycięstwo ze dwa remisy, przy komplecie oczek na własnym stadionie dają tę wartość dodana, która jest decydująca w walce o lokatę w tabeli. Trzeba te cenne punkty zrobić, bo przed nami w perspektywie cieżkie i prestiżowe mecze: wyjazdowy z Legią i u siebie z Lechem. jeśłi w nich zrobimy punkty to fajnie, jeśli nie to trzeba ewentualne straty nadrobić, jeśli chcemy grać w pierwszej ósemce.
8
2017-03-02 16:06
GrzegorzS
Punkt 6.
który unieważnia p.2. Piast juz chyba nie gra o głowe trenera, bo od jutra trenerem Piasta będzie Wdowczyk. I co to dla nas znaczy??? Trzeba się zastanowić. Naszych zawodników zna, zawodników Piasta owszem zna z widzenia. Ale nowa miotła to nowa energi, nowa motywacja, nowe wyzwanie. Bedzie ciezko.