W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.
Jej pełna treść dostępna jest tutaj »

Akceptuję, zamknij!
główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się
Osobom grającym w naszego "Wiślackiego Typera" przypominamy, że w tym tygodniu typujemy w nim mecze reprezentacji Polski - z Austrią oraz Łotwą! Powodzenia!
Sobota, 28 kwietnia 2018 r.
CLJ: Wisła Płock - Wisła Kraków 0-5
A- A+

W spotkaniu 25. kolejki Centralnej Ligi Juniorów piłkarze "Białej Gwiazdy" wygrali w Płocku ze swoją imienniczką aż 5-0. To niezwykle cenna wygrana dla wiślaków, tym bardziej, że czeka ich teraz seria czterech kolejnych spotkań z drużynami, z którymi bezpośrednio rywalizujemy o miejsca w czołowej szóstce reformowanych od przyszłego sezonu rozgrywek CLJ.

Wisła Płock - Wisła Kraków 0-5 (0-0)

0-1 Patryk Plewka (50.)
0-2 Patryk Plewka (53.)
0-3 Kacper Laskoś (60.)
0-4 Michał Banik (67.)
0-5 Maciej Śliwa (90.)

Wisła (skład podstawowy): Kamil Broda - Daniel Morys, Kacper Pandyra, Szymon Jeziorski, Jakub Żółkoś - Franciszek Wróblewski, Kacper Laskoś, Patryk Plewka, Maciej Śliwa, Damian Korczyk - Michał Banik.

W drugiej połowie na boisko weszli: Michał Feliks, Adrian Gałka, Jakub Janik i Dawid Malik.

Fajny przyjemny meczyk, dominacja
wynikowa a przede wszystkim taktyczna Wisły nad rywalem. Fajnie by było, gdyby przez jakiś czas w okresie przygotowawczym lub traz na zakończenie ligi pierwszy zespół pograł ze dwa trzy sparingi z pomieszanym składem z drużyną CLJ. Tego to chłopakom brakuje to fizycznych warunków bo reszta na tle rywali z CLJ jest więcej niż dobra.
16
1
Ocena postu: 15
2018-04-28 12:59
76piwowar76
Tylko Laskosia rozpoznałem
Piąta brameczka piękna indywidualna akcja zawodnika z numerem 8. Wiadomo że inne tempo meczu i gra sie tak jak przeciwnik pozwala ale i tak miło dla oka. Druga połowa to była egzekucja. Gratulacje.
11
1
Ocena postu: 10
2018-04-28 13:09
kagawa321
Plewka
Świetny mecz Plewki, aż dziwne, że nie dostał jeszcze szansy w pierwszym zespole. Sam przebiegł całe boisko i jeszcze strzelił bramkę, chłopak musi dostać swoją szansę kosztem Mitrovicia który powiedzmy, że gra słabo
15
8
Ocena postu: 7
2018-04-28 13:14
heheheHELMANS NK
Zaraz się zacznie, żeby dawać młodych do ESA
Mistrzowski rocznik 2014 pokazał na jakim poziomie są te rozgrywki.Gdzie oni są teraz? Nie tylko u nas, ale nigdzie nie zrobili kariery. Kostal kolejny ponoć talent pokazał z 7egią. Gość grał 60 min w tym miał 15 min przerwę(!!!) i umierał na boisku. Myślałem, że skręcił kolano, czy zerwał więzadła, ale on miał po prostu skurcz łydki i zszedł na noszach :D Ci goście nie mają siły fizycznej nawet na jedną połowę w dorosłej piłce. Nie rozumiem jak można codziennie trenować i być w tak beznadziejnej formie fizycznej. To są dzieciaki bez żadnego przygotowania.
14
27
Ocena postu: -13
2018-04-28 13:40
kagawa321
do heheheHELMANS NK
Ciekawe w jakiej Ty jesteś formie fizycznej? Łatwo jest krytykować kogoś, a znając życie nie obejrzałeś ani jednego meczu zawodników z CLJ. Ci Chłopaki z CLJ na prawde mają talent, Korczyk, Plewka, Sliwa, Feliks, Broda itd. A co do Kostala jak na 2 mecz w esie zagrał przywoicie bez szału ale nie zawalił, a to że przytrafiła mu się kontuzja o niczym nie świadczy. PS. To nie był skurcz łydki
15
2
Ocena postu: 13
2018-04-28 13:42
trogdor
dlaczego nie grają w ESA?
to akurat prosta sprawa - Reorganizacja CLJ - w tym sezonie najwazniejsze to nie spaść z CLJ - wiec wszystkie siły tam trzeba skoncentrować bo wczle takiej super komfortowej sytuacji nie mamy.
24
Ocena postu: 24
2018-04-28 21:15
~~~makary
makary
Zastanawiam się czemu nigdy nie udaje się zorganizować sparingu między seniorskim zespołem a CLJ ? Wydaje się, że byłby to świetny przegląd sytuacji i sprawdzenie w ten sposób kto jest gotowy do gry na poziomie zawodowym. Druga sprawa to kiedy dać szansę młodzieży jak nie wtedy kiedy gra się w pierwszej ósemce, bez stresu o spadek z ligi i bez presji o walkę o mistrza. Doskonały moment aby na meczu Wisły pojawili się na boisku juniorzy. Ale aby tak się stało trzeba byłoby zmienić chyba cała filozofię klubu a do tego daleka droga.
6
4
Ocena postu: 2
2018-04-28 21:37
~~~makary
siła w defensywie
Pierwsza połowa nie zachwyciła. Brakowało argumentów w ofensywie. Kolejny raz pewność siebie pokazała defensywa. Dobrze pracowały skrzydła obrony: Jakub Żółkoś i Daniel Morys. Ci dwaj chyba najniżsi wzrostem zawodnicy zawsze wnoszą bardzo duży do gry ofensywnej. Druga połowa zdecydowanie lepsza. Gra po pierwszej zdobytej bramce rozluźniła formacje przeciwnika a to pozwoliło na konstruowanie coraz groźniejszych akcji co przyniosło kolejne bramki.
5
2
Ocena postu: 3
2018-04-29 14:25
@kagawa321
Wydaje mi się, że jestem w lepszej niż paru z nich, ale w ogóle co to za pytanie? Ja nie jestem piłkarzem i nie pracuje fizycznie, więc o co chodzi? To ja mam grać w piłkę, czy oni? Kostal albo Carillo powiedział w wywiadzie, że go złapał skurcz i już trenuje, wiec co głupoty opowiadasz? Gość jest w kadrze meczowej na Jagę. Który z juniorów zrobił karierę? Jedynie były kapitan Przemek Lech w miarę coś gra w Stali Mielec i walczy o awans do ESA? Tylko ile ona ma już lat. Oglądałem parę meczów CLJ w tym tydzień temu z legią i wnioski są takie, że to granie na poziomie A klasy.
1
3
Ocena postu: -2
2018-04-30 09:00
~~~Kibic
Najważniejsze mecze przed nimi
Na razie zagrali mecz z ostatnią drużyną w lidze. Prawda o drużynie przyjdzie w 4 kolejnych meczach grając z Motorem, Cracovią, Jagą i Koroną.