W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się
Niedziela, 5 sierpnia 2018 r.
Statystyki meczu: Jagiellonia - Wisła
A- A+

Piłkarze Wisły Kraków wracają z Białegostoku niestety bez choćby jednego punktu i była to dla nas mocno pechowa porażka. Decydująca o losach meczu akcja gospodarzy została przeprowadzona po przejęciu piłki, po którym doszło do faulu na Zdenku Ondrášku, którego nie odgwizdał sędzia Szymon Marciniak. Zaraz potem z boiska z czerwoną kartką "wyleciał" Michał Buchalik, a "Biała Gwiazda" przegrała 0-1. To już jednak historia, a my zapraszamy Was do zapoznania się ze statystykami tego spotkania.

Gra niezła z pomysłem. Chce zwrocic
Uwagę na to co RB9 zrobił w 3 pierwszych minutach meczu-zepsol 2 bardzo dobre okazję bramkowe. Wisełko W piątek tylko 3 pkto. Jeśli ktoś chce Bashe to 2 miliony € na stół on w 3 meczach grał mega dobrze
20
9
Ocena postu: 11
2018-08-05 21:29
~~~Steve
Może tak sędziemu zrobić statystykę
Po meczu podjętych prawidłowo decyzji do fatalnych. Niestety Boguś też krył zawodnika który strzelił bramkę. Niby facet dojrzały piłkarsko a tu zawsze jakiś kolps podanie za słabe, główka niby w bramkę ale bez przekonania
17
1
Ocena postu: 16
2018-08-06 09:26
GrzegorzS
Do czerwonej kartki dla naszego bramkerza
danej zreszta w sposób wredny byle się zemścić i pokazać kto rządzi i jest nieomylny na boisku przez dyletanta wypromowanego na gwiazdę, który praktycznie od jakiegoś czasu wypatrza wyniki każdego meczu swoimi decyzjami - Wisła dominowała na boisku i dominowała w statystykach. Dopiero po stracie zawodnika Jagiellonia odwróciła ten mecz tak w wyniku jak i w statystykach. Statystyki miały tez potwierdzenie w obrazie boiskowych wydarzeń. Nasi rywale potrafili nas przysisnąc w tym meczu do czerwonej kartki tylko w doliczonym czasie gry pierwszej połowy i w czterech pierwszych minutach drugiej części meczu, przez większośc czsu biegali za piłka przegrywali środek boiska tracili piłki nie potrafili poukładac sobie gry, która toczyła sie na ich połowie lub na środku boiska. Wisłe brakowało tak naprawde konkretnego zamknięcia kilku wypracowanych sytuacji bramkowych. Dobrze obrazuje to akcja, w której Burliga za cene kontuzji ratował bezradnych gospodarzy przed strata gola. Szkoda tych trzech punktów.