W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się
Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r.
Liczby meczu: Wisła Kraków - Wisła Płock
A- A+

Zapraszamy Was do zapoznania się z najważniejszymi "liczbami" meczu 4. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym krakowska Wisła zmierzyła się na własnym stadionie ze swoją imienniczką z Płocka. I mimo wyraźnej przewagi - spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

2 - mimo, że na boisku przebywał od 66. minuty, to właśnie Kamil Wojtkowski oddał najwięcej celnych strzałów na bramkę "Nafciarzy".

2 - w meczu z Wisłą Płock swoją drugą żółtą kartkę w bieżącym sezonie obejrzał Vullnet Basha.

3 - tyle udanych zwodów wykonali Jesús Imaz oraz Kamil Wojtkowski.

3 - po trzy razy faulowali Jakub Bartkowski, Vullnet Basha i Marcin Wasilewski.

4 - to liczba udanych odbiorów w wykonaniu Vullneta Bashy.

5 - najczęściej faulowanym piłkarzem Wisły był Dawid Kort.

5 - aż pięciokrotnie na bramkę Wisły Płock strzelał Jesús Imaz. Tylko raz celnie.

11 - tyle razy piłkę stracił Dawid Kort.

13 - to liczba wygranych pojedynków przez Zdenka Ondráška.

68 - tyle celnych podań wykonał Vullnet Basha (68/74).

81 - takie procentowe posiadanie piłki miała w ostatnim kwadransie drużyna "Białej Gwiazdy"! Zresztą w całym meczu było ono na bardzo wysokim poziomie, a podając poszczególnymi kwadransami było to: 62%, 69% i 52% - w pierwszej połowie oraz 64%, 55% i wspomniane 81% - w drugiej.

220 - tyle występów w meczach Ekstraklasy dla Wisły zaliczył już Patryk Małecki.

291 - to najlepszy wynik InStat index spośród grających w tym meczu zawodników. Uzyskał go Maciej Sadlok.

320 - tyle meczów w wiślackich barwach w ogóle ma już na swoim koncie Rafał Boguski.

360 - tylko pięciu wiślaków ma w bieżącym sezonie ligowym na swoim koncie występy w pełnym wymiarze czasu gry, a więc przez 360 minut. Są to: Rafał Pietrzak, Maciej Sadlok, Jakub Bartkowski, Vullnet Basha i Marcin Wasilewski.