W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się
Piątek, 24 stycznia 2020 r.
Wiślacy zagrają dodatkowy mecz sparingowy
A- A+

Piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają w sobotę, 25 stycznia, dodatkowy mecz towarzyski. W nim rywalem "Białej Gwiazdy" będzie serbska drużyna FK Voždovac.

Sobota będzie więc dla wiślaków bardzo intensywna. O godzinie 14:00 czasu polskiego wiślacy zagrają z gruzińskim Dinamo Batumi, a dwie godziny później z ekipą z Serbii.

Dodajmy, że FK Voždovac to aktualnie szósty zespół ligi serbskiej.

Dobra decyzja
Fajna sprawa. Zawsze uważałem, że najlepszym treningiem jest mecz. Widać, że chłopaki ciężko pracują, także musimy być dobrej myśli. Czekamy na klasyczną "9" i myślę, że czeka nas ciekawa wiosna.
60
1
Ocena postu: 59
2020-01-24 19:43
~~~Janko Buszewski
Bardzo mądry pomysł
Skowronek będzie miał możliwość sprawdzić kilka różnych wariantów na tle dwóch inych rywali.Można zagrac jednym składem cały mecz,innym drugi,można zagrać róznymi ekipami w różnych połowach albo wreszcie wymiennie w kazdym meczu w zależności od okoliczności,taktyki przeciwnika,wyniku na murawie.Jak najwięcej grania i sparowania z różnymi przeciwnikami,bo to pozwoli sztabowi ustalić żelazną jedenastkę i zmienników do meczów w lidze.Mam oczywiście nadzieję,że jakiś klasyczny goleador znajduję się w zamyśle trenera i ekipy !? Można grać,wymieniać podania,klepać,atakować itd ale bez typowej "9" bramekk nie będzie.Mieliśmy przykład jesienią,gdy nieraz nie graliśmy złego meczu,gdy nie byliśmy gorszym rywalem ale nie miał kto w kluczowym momencie ustawić się,dołożyć nogi etc.Potem rywal robił jedną kontrę,miał jedną przypadkową sytuację,zdobywał gola i było....po ptokach !!