W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się
Sobota, 25 stycznia 2020 r.
Trudna, ale zwycięska przeprawa koszykarzy Wisły w Bielsku-Białej
A- A+

Po niezwykle zaciętym spotkaniu "Wawelskie Smoki" pokonały w wyjazdowej potyczce ekipę Basketu Hills Bielsko-Biała 79-68, ale warto podkreślić, że nie była to dla nas łatwa przeprawa. Wiślacy na swoje pierwsze prowadzenie w tym meczu wyszli dopiero na osiem minut przed zakończeniem rywalizacji. Gdy to się już jednak stało, to korzystnego wyniku nie oddali, zdobywając w decydującej kwarcie o trzynaście punktów więcej od swojego rywala.

Basket Hills Bielsko-Biała - TS Wisła Platinium Kraków 68-79
(26-21, 15-14, 15-19, 12-25)