W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.
Jej pełna treść dostępna jest tutaj »

W jej ramach informujemy również, że serwis wislaportal.pl do swojego prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies »
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję, zamknij!
główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się          
Reklama:
Wiślackie wydarzenia:
 
2019
 
25
kwiet.
PIŁKA NOŻNA - EKSTRAKLASA:
Zagłębie Sosnowiec
(czwartek, godz. 20:30) /wyjazd/
Mecz rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy.
 
2019
 
27
kwiet.
PIŁKA NOŻNA - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
Górnik Zabrze
(sobota, godz. 13:00) /wyjazd/
Mecz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.
 
2019
 
28
kwiet.
PIŁKA NOŻNA - EKSTRAKLASA:
Śląsk Wrocław
(niedziela, godz. 18:00) /dom/
Mecz rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy.
 
2019
 
1
maja
PIŁKA NOŻNA - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
Pogoń Szczecin
(środa, godz. 11:00) /wyjazd/
Zaległy mecz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.
Poprzednie mecze piłkarskie:
22.04 Wisła Płock 2-3
13.04 Zagłębie Lubin 1-3
06.04 Piast Gliwice 2-2
Najbliższe mecze piłkarskie:
25.04 (20:30) Zagłębie Sosnowiec (L/w)
28.04 (18:00) Śląsk Wrocław (L/d)
03.05 (20:30) Górnik Zabrze (L/w)
Tabela Ekstraklasy:

1. Lechia Gdańsk 32 63 49-30
2. Legia Warszawa 32 63 49-32
3. Piast Gliwice 32 59 50-31
4. Jagiellonia Białystok 32 51 49-44
5. Cracovia 32 48 39-36
6. Zagłębie Lubin 32 47 50-42
7. Lech Poznań 32 47 45-43
8. Pogoń Szczecin 32 46 50-48

9. Korona Kielce 31 43 37-44
10. WISŁA KRAKÓW 31 42 57-51
11. Górnik Zabrze 31 34 37-49
12. Miedź Legnica 31 33 32-54
13. Wisła Płock 31 33 43-51
14. Śląsk Wrocław 31 31 35-39
15. Arka Gdynia 31 29 39-45
16. Zagłębie Sosnowiec 31 25 43-65

Mecze Ekstraklasy:

24.04.2019 r. (godz. 18:00): Pogoń Szczecin 3-4 Lechia Gdańsk
24.04.2019 r. (godz. 20:30): Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa
25.04.2019 r. (godz. 18:00): Wisła Płock - Korona Kielce
25.04.2019 r. (godz. 18:00): Arka Gdynia - Miedź Legnica
25.04.2019 r. (godz. 20:30): Zagłębie Sosnowiec - WISŁA KRAKÓW
25.04.2019 r. (godz. 20:30): Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
26.04.2019 r. (godz. 18:00): Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
26.04.2019 r. (godz. 20:30): Piast Gliwice - Cracovia
Transfery:

PRZYSZLI:
» Artur Balicki (Ruch Chorzów) - kontrakt do 30.06.2022 r.
» Łukasz Burliga (Jagiellonia Białystok) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Krzysztof Drzazga (Puszcza Niepołomice) - skrócone wypożyczenie
» Lukas Klemenz (Jagiellonia Białystok) - kontrakt do 30.06.2020 r.
» Emmanuel Kumah (Tudu Mighty Jets FC) - wypożyczenie do 31.12.2019 r.
» Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk) - półroczne wypożyczenie
» Vukan Savićević (ŠK Slovan Bratysława) - kontrakt do 30.06.2021 r.
» Wojciech Słomka (GKS Katowice) - skrócone wypożyczenie
» Tobiasz Weinzettel (Odra Opole) - kontrakt do 30.06.2019 r.

ODESZLI:
» Zoran Arsenić (Jagiellonia Białystok) - zerwany kontrakt
» Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin) - rozwiązany kontrakt
» Kacper Chorążka (Hutnik Kraków) - półroczne wypożyczenie
» Tibor Halilović (HNK Rijeka) - zerwany kontrakt
» Jesús Imaz Ballesté (Jagiellonia Białystok) - transfer
» Dawid Kort (Atrómitos Ateny) - rozwiązany kontrakt
» Martin Košťál (Jagiellonia Białystok) - transfer
» Kacper Laskoś (GKS Tychy) - transfer
» Zdeněk Ondrášek (FC Dallas) - koniec kontraktu
» Piotr Świątko (Hutnik Kraków) - półroczne wypożyczenie

Sport w TV:

czwartek
• 18:00: Ekstraklasa · Wisła Płock - Korona Kielce · Canal+ Sport
• 18:00: Ekstraklasa · Arka Gdynia - Miedź Legnica · Eurosport 2
• 19:30: La Liga · Sevilla FC - Rayo Vallecano · Eleven Sports 1
• 20:30: Ekstraklasa · Zagłębie Sosnowiec - WISŁA KRAKÓW · Canal+ Sport
• 20:30: Ekstraklasa · Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze · Eurosport 2
• 20:30: La Liga · Real Sociedad - Villarreal CF · Eleven Sports 2
• 20:45: Eredivisie · Willem II - PSV Eindhoven · Polsat Sport Extra
• 20:45: Puchar Włoch · Atalanta BC - ACF Fiorentina · TVP Sport
• 21:30: La Liga · Getafe CF - Real Madryt CF · Canal+ Sport 2

piątek
• 18:00: Ekstraklasa · Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok · Eurosport 2
• 20:30: Ekstraklasa · Piast Gliwice - Cracovia · Canal+ Sport
• 20:30: Bundesliga · FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen · Eleven Sports 2
• 21:00: Premier League · Liverpool FC - Huddersfield Town FC · Canal+ Sport 2

sobota
• 13:00: La Liga · Athletic Bilbao - CD Alavés · Eleven Sports 2
• 13:30: Premier League · Tottenham Hotspur FC - West Ham United FC · Canal+ Sport 2

więcej relacji »
© 1998-2019 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków.   |   Strona wygenerowana w 0.032 sek.  |   Polityka pryw. & cookies »   |   Kontakt: redakcja@wislaportal.pl - strona statyczna serwisu.