Serwis wislaportal.pl do swojego prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies »
Aby w pełni z niego korzystać zakceptuj poniżej naszą politykę prywatności, w tym politykę pilków cookies »
Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce znajdziesz tutaj »
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję, zamknij!
główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się          
Reklama:
Wiślackie wydarzenia:
 
2017
 
13
grudn.
KOSZYKÓWKA KOBIET:
UMMC Jekaterynburg
(środa, godz. 17:30) /dom/
Mecz rozgrywek Euroligi kobiet.
 
2017
 
13
grudn.
PIŁKA NOŻNA - EKSTRAKLASA:
Cracovia
(środa, godz. 20:30) /wyjazd/
Mecz 20. kolejki rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy.
 
2017
 
13
grudn.
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
(środa, godz. 20:30) /dom/
Mecz rozgrywek koszykarskiej II ligi.
 
2017
 
17
grudn.
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
MKKS Rybnik
(niedziela, godz. 14:00) /dom/
Mecz rozgrywek koszykarskiej II ligi.
Poprzednie mecze piłkarskie:
10.12 Wisła Płock 0-1
03.12 Górnik Zabrze 2-3
27.11 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-3
Najbliższe mecze piłkarskie:
13.12 (20:30) Cracovia (L/w)
17.12 (18:00) Zagłębie Lubin (L/d)
10.02 (20:30) Lechia Gdańsk (L/w)
Tabela Ekstraklasy:

1. Legia Warszawa 20 38 28-19
2. Górnik Zabrze 20 36 40-28
3. Jagiellonia Białystok 20 36 29-23
4. Lech Poznań 19 32 27-15
5. Arka Gdynia 20 31 26-19
6. Korona Kielce 20 30 31-27
7. Zagłębie Lubin 19 28 29-23
8. WISŁA KRAKÓW 19 28 25-23
9. Wisła Płock 19 26 22-25
10. Lechia Gdańsk 19 24 27-28
11. Śląsk Wrocław 20 24 25-31
12. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 20 21 22-30
13. Cracovia 19 19 23-28
14. Piast Gliwice 20 19 21-30
15. Sandecja Nowy Sącz 19 19 16-26
16. Pogoń Szczecin 19 11 17-33

Mecze Ekstraklasy:

12.12.2017 r. (godz. 18:00): Piast Gliwice 0-1 Legia Warszawa
12.12.2017 r. (godz. 18:00): Jagiellonia Białystok 5-1 Korona Kielce
12.12.2017 r. (godz. 20:30): Arka Gdynia 1-0 Górnik Zabrze
12.12.2017 r. (godz. 20:30): Bruk-Bet Termalica 2-1 Śląsk Wrocław
13.12.2017 r. (godz. 18:00): Zagłębie Lubin - Lech Poznań
13.12.2017 r. (godz. 18:00): Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
13.12.2017 r. (godz. 20:30): Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017 r. (godz. 20:30): Cracovia - WISŁA KRAKÓW
Transfery:

PRZYSZLI:
» Zoran Arsenić (NK Osijek) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Vullnet Basha (UCAM Murcia) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Denys Bałaniuk (Dnipro Dniepropietrowsk) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Julián Cuesta Díaz (UD Almería) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Tibor Halilović (NK Lokomotiva Zagrzeb) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Jesús Imaz Ballesté (Cádiz CF) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Marko Kolar (NK Lokomotiva Zagrzeb) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Martin Košťál (Spartak Trnava) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Carlos Daniel López Huesca (Villarreal CF B) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Zé Manuel (FC Porto) - roczne wypożyczenie
» Víctor Pérez Alonso (AD Alcorcón) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Francisco Manuel Vélez Jiménez (UD Almería) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Marcin Wasilewski (Leicester City FC) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Kamil Wojtkowski (RB Lipsk) - kontrakt do 30.06.2020 r.

ODESZLI:
» Petar Brlek (Genoa CFC) - transfer
» Krzysztof Drzazga (Chojniczanka Chojnice) - wypożyczenie
» Krystian Kujawa (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - koniec kontraktu
» Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa) - transfer
» Michał Miśkiewicz (CD Feirense) - koniec kontraktu
» Przemysław Porębski (MKS Trzebinia/Siersza) - wypożyczenie
» Matija Špičić (?) - koniec kontraktu
» Semir Štilić (Wisła Płock) - rozwiązany kontrakt
» Wojciech Słomka (GKS Katowice) - wypożyczenie
» Alan Uryga (Wisła Płock) - koniec kontraktu
» Éver Valencia Ruiz (CD Independiente Medellín) - skrócone wypożyczenie
» Hugo Vidémont (AFC Tubize) - rozwiązany kontrakt
» Mateusz Zachara (CD Tondela) - koniec kontraktu
» Łukasz Załuska (Pogoń Szczecin) - koniec kontraktu
» Piotr Żemło (Wisła Puławy) - wypożyczenie

Sport w TV:

środa
• 18:00: Ekstraklasa · Zagłębie Lubin - Lech Poznań · Canal+ Sport
• 18:00: Ekstraklasa · Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin · Eurosport 2
• 18:30: Bundesliga · TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart · Eleven Sports 1
• 20:30: Bundesliga · Hertha BSC - Hannover 96 · Eleven Sports 3
• 20:30: Bundesliga · FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Augsburg · Canal+ Sport 2
• 20:30: Bundesliga · FC Bayern Monachium - 1. FC Köln · Eleven Sports 1
• 20:30: Ekstraklasa · Cracovia - WISŁA KRAKÓW · Canal+ Sport
• 20:30: Ekstraklasa · Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz · Eurosport 2
• 21:00: Premier League · West Ham United FC - Arsenal FC · Canal+ Sport 2
• 21:00: Puchar Włoch · AC Milan - Hellas Werona · Polsat Sport News

czwartek
• 20:45: Eredivisie · AFC Ajax - SBV Excelsior · Polsat Sport News

piątek
• 18:00: Ekstraklasa · Korona Kielce - Piast Gliwice · Eurosport 2
• 20:30: Ekstraklasa · Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok · Canal+ Sport

sobota
• 13:30: Premier League · Leicester City FC - Crystal Palace FC · Canal+ Sport 2
• 15:00: Serie A · Inter Mediolan - Udinese Calcio · Eleven Sports 3

więcej relacji »
© 1998-2017 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków.   |   Strona wygenerowana w 0.026 sek.  |   Polityka pryw. & cookies »   |   Kontakt: redakcja@wislaportal.pl - strona statyczna serwisu.