Serwis wislaportal.pl do swojego prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies »
Aby w pełni z niego korzystać zakceptuj poniżej naszą politykę prywatności, w tym politykę pilków cookies »
Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce znajdziesz tutaj »
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję, zamknij!
główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się          
Reklama:
Wiślackie wydarzenia:
 
2017
 
18
paźdz.
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
(środa, godz. 18:30) /wyjazd/
Mecz rozgrywek koszykarskiej II ligi.
 
2017
 
18
paźdz.
KOSZYKÓWKA KOBIET:
Nadieżda Orenburg
(środa, godz. 19:00) /dom/
Mecz rozgrywek Euroligi kobiet.
 
2017
 
21
paźdz.
PIŁKA NOŻNA - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
Motor Lublin
(sobota, godz. 13:00) /dom/
Mecz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.
 
2017
 
22
paźdz.
PIŁKA NOŻNA - EKSTRAKLASA:
Legia Warszawa
(niedziela, godz. 18:00) /dom/
Mecz 13. kolejki rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Zobacz informacje o biletach na to spotkanie »
Poprzednie mecze piłkarskie:
14.10 Śląsk Wrocław 2-0
07.10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0
30.09 Jagiellonia Białystok 0-0
Najbliższe mecze piłkarskie:
22.10 (18:00) Legia Warszawa (L/d)
27.10 (20:30) Lech Poznań (L/w)
04.11 (18:00) Sandecja Nowy Sącz (L/d)
Tabela Ekstraklasy:

1. Lech Poznań 12 22 19-7
2. Górnik Zabrze 12 22 25-17
3. Zagłębie Lubin 12 22 18-10
4. Jagiellonia Białystok 12 20 15-13
5. WISŁA KRAKÓW 12 20 15-14
6. Legia Warszawa 12 19 13-13
7. Korona Kielce 12 18 14-12
8. Śląsk Wrocław 12 17 15-15
9. Wisła Płock 12 17 12-15
10. Sandecja Nowy Sącz 12 16 12-12
11. Arka Gdynia 12 16 11-12
12. Lechia Gdańsk 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12 9 9-15
15. Pogoń Szczecin 12 9 9-17
16. Piast Gliwice 12 9 11-20

Mecze Ekstraklasy:

14.10.2017 r. (godz. 15:30): Piast Gliwice 2-2 Sandecja Nowy Sącz
14.10.2017 r. (godz. 18:00): Bruk-Bet Termalica 1-1 Arka Gdynia
14.10.2017 r. (godz. 20:30): Śląsk Wrocław 0-2 WISŁA KRAKÓW
15.10.2017 r. (godz. 15:30): Zagłębie Lubin 3-2 Górnik Zabrze
15.10.2017 r. (godz. 18:00): Legia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk
16.10.2017 r. (godz. 18:00): Cracovia 3-0 Pogoń Szczecin
20.10.2017 r. (godz. 18:00): Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
20.10.2017 r. (godz. 20:30): Górnik Zabrze - Korona Kielce
Transfery:

PRZYSZLI:
» Zoran Arsenić (NK Osijek) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Vullnet Basha (UCAM Murcia) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Denys Bałaniuk (Dnipro Dniepropietrowsk) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Julián Cuesta Díaz (UD Almería) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Tibor Halilović (NK Lokomotiva Zagrzeb) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Jesús Imaz Ballesté (Cádiz CF) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Marko Kolar (NK Lokomotiva Zagrzeb) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Martin Košťál (Spartak Trnava) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Carlos Daniel López Huesca (Villarreal CF B) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Zé Manuel (FC Porto) - roczne wypożyczenie
» Víctor Pérez Alonso (AD Alcorcón) - kontrakt do 30.06.2018 r.
» Francisco Manuel Vélez Jiménez (UD Almería) - kontrakt do 30.06.2019 r.
» Kamil Wojtkowski (RB Lipsk) - kontrakt do 30.06.2020 r.

ODESZLI:
» Petar Brlek (Genoa CFC) - transfer
» Krzysztof Drzazga (Chojniczanka Chojnice) - wypożyczenie
» Krystian Kujawa (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - koniec kontraktu
» Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa) - transfer
» Michał Miśkiewicz (CD Feirense) - koniec kontraktu
» Przemysław Porębski (MKS Trzebinia/Siersza) - wypożyczenie
» Matija Špičić (?) - koniec kontraktu
» Semir Štilić (Wisła Płock) - rozwiązany kontrakt
» Wojciech Słomka (GKS Katowice) - wypożyczenie
» Alan Uryga (Wisła Płock) - koniec kontraktu
» Éver Valencia Ruiz (CD Independiente Medellín) - skrócone wypożyczenie
» Hugo Vidémont (AFC Tubize) - rozwiązany kontrakt
» Mateusz Zachara (CD Tondela) - koniec kontraktu
» Łukasz Załuska (Pogoń Szczecin) - koniec kontraktu
» Piotr Żemło (Wisła Puławy) - wypożyczenie

Sport w TV:

wtorek
• 20:45: Liga Mistrzów · Real Madryt CF - Tottenham Hotspur FC · Canal+
• 20:45: Liga Mistrzów · Manchester City FC - SSC Napoli · Canal+ Sport
• 20:45: Liga Mistrzów · AS Monaco - Beşiktaş JK · Canal+ Sport 2
• 20:45: Liga Mistrzów · NK Maribor - Liverpool FC · nSport+

środa
• 18:00: Liga Mistrzów · Qarabağ Ağdam - Atlético Madryt · Canal+ Sport 2
• 20:45: Liga Mistrzów · FC Bayern Monachium - Celtic FC · Canal+
• 20:45: Liga Mistrzów · Chelsea FC - AS Roma · TVP 1, Canal+ Sport
• 20:45: Liga Mistrzów · FC Barcelona - Olympiacos FC · Canal+ Sport 2
• 20:45: Liga Mistrzów · SL Benfica - Manchester United FC · nSport+

czwartek
• 17:00: Liga Europy · FK Astana - Maccabi Tel Awiw · Eurosport 1
• 19:00: Liga Europy · FK Crvena Zvezda - Arsenal FC · Eurosport 1

piątek
• 18:00: Ekstraklasa · Zagłębie Lubin - Piast Gliwice · Eurosport 2
• 20:30: Ekstraklasa · Górnik Zabrze - Korona Kielce · Canal+ Sport

więcej relacji »
© 1998-2017 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków.   |   Strona wygenerowana w 0.071 sek.  |   Polityka pryw. & cookies »   |   Kontakt: redakcja@wislaportal.pl - strona statyczna serwisu.