W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.
Jej pełna treść dostępna jest tutaj »

Akceptuję, zamknij!
główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się
Osobom grającym w naszego "Wiślackiego Typera" przypominamy, że w tym tygodniu typujemy w nim mecze reprezentacji Polski - z Austrią oraz Łotwą! Powodzenia!

Informacje dotyczące zapisanego komentarza:

2019-01-10 22:54
GrzegorzS

Dodano z komputera:
89-72-68-45.dynamic.chello.pl
Na poważnie myślę, że jak nowy
Prezes w końcu uda się na rozmowy do Urzędu Miasta to jak nic powinna się z nim wreszcie do Pana Prezydenta udać spora parotysięczna delegacja wspierająca Wisłockiego, bo działania tego dziada co to nigdy nie zejdzie na psy zaczynają być totalnie wkurzające.
Ocena postu: 8

Ostatnie pięć komentarzy, dodanych z tego komputera (89-72-68-45.dynamic.chello.pl):

2019-03-13 21:38
GrzegorzS
To są zmiany konieczne, bowiem
mamy teraz w klubie ponad 9000 akcjonariuszy, by sprawnie zarządzac klubem konieczne są zmiany. TS jest owszem większościowym udziałowcem który zrzekła się części swoich praw na inwestorów. Jak widac z dużą dozą prawdopodobieństwa idziemy w kierunku emisji kolejnych akcji pewnikiem teraz większego pakietu skierowanego do kiklu kilkunastu dużych podmiotów inwestycyjnych i zmierzamy do modelu akcjonariatu rozproszonego. Możliwe, że każdy z właścicieli akcji będzie miał jakis wpływ na to co się w klubie dzieje. Z jednej strony będziemy miec mocną pozycję decyzyjną Zarządu, który kontrolowany będzie przez akcjonariuszy. Mnie takie zmiany by cieszyły, bo Wisła to w szerokim pojęciu "my" kibice o różnym potencjale finansowym od właścicieli kilku tysięcznej wypłaty po milonerów.
Ocena postu: 0
2019-03-12 19:39
GrzegorzS
Po pierwsze to jest rekord samej Wisły
nigdy w naszej historii nie sprzedano tylu karnetów, pytanie istotne, czy w kolejnej rundzie uda się to powtórzyć lub poprawić. Co do rekordu Widzewa, to jest on trudny do pobicia z prostego powodu, karnet na ich rundę i to najdroższy kosztuje tyle co dwa nasze mecze. Więc spokojnie Wisła wypełniła karnetami połowę stadionu a to na prawdę świetny wynik i tylko sobiepogratulować, że się udało tyle karnetów sprzedać. Ale też dobrą informacją, jest, to, że w kolejnych meczach mamy poza karnetami solidny wzrost liczby sprzedanych biletów. Na derby zejdzie ich prawie drugie tyle co sprzedano karnetów. Jeśli uda się to powtórzyć za trzy tygodnie to do kasy klubowej z tytułu biletów wpłynie ok. milionaz złotych za dwa mecze (derby i Legia) a zagrmy jeszcze ciekawy mecz z Piastem. Jeśłi udalo by się zaś odrobić sporo punktów i wejść do pierwszej ósemki to jest szansa na trzy wysoko dochodowe mecze w tej fazie. Wisła potrzebuje największego o ile to możliwe dochodu z dnia meczowego, więc propozycja jesteś masz już bilet czy karnet i jesteś na meczu to kup chociaż herbatę, wodę mineralna, szalik co kolwiek tosą pieniądze dla klubu. Zamias walić piwo przed meczem w okolicznych knajpach wypij je na stadionie jak nie będzie piwa bo to mecz podwyższonego ryzyka to wypij colę.
Ocena postu: 34
2019-03-09 20:44
GrzegorzS
Wygrana wysoka, dzięki temu, że
w głowch odpuściło po ostatnich 30 minutach meczu z Pogonią. Wisła dziś wyszła jak po swojje i mimo tego, że mecz się nie układał po to swoje szła, Korona próbowała nam dotrzymać kroku i korzystala z tego, że mecz im się ukłądał z niczego (błędy Burligi i Lisa) przy naszej dobrej grze strzelili gola, potem przy 1-1 przy naszej dobrej grze ładną bramkę i zdechli. Korona Wiśle w tak otwartym meczu pod względem jakości zawodników, jakości gry była w stanie dotrzymać kroku przez 35/40 minut i zdechła. Wyszło z tego 6-2 i dobry prognostyk na kolejne mecze, bo Wisła na tej fali pojedzie czy wygra czy nie czy awansuje do ósemki czy nie, ale będzie grała i pokazywała jakość i to cieszy. Dziś Korona nie potrafiła odpowiedzieć na nasza kontrę, przejęcie akcje ze środka, akcje ze skrzydła, wreszcie klepę i dobre ustawienia na połowie rywala. I tak trzymać. I gdzie są Ci malkontenci co to jeszcze chwilę temu pisali o spadku czy walce o utrzymanie, Wisła jest za mocna, ale jeszcze przed nią dużo pracy by utrzymac jakośc na przestrzeni kilku meczy, ale jedno jest pewne na najważniejsze prestiżowe mecze przy R22 jesteśmy przygotowani. Fajny wieczór.
Ocena postu: 26
2019-03-03 21:41
GrzegorzS
Kosmaty jest hierarchia w zespole i to nie ma tak
że przychodzi zawodnik i odrazu na boisko wychodzi musi być wpuszczany stopniowo tym bardziej, że dopiero co zaczął trenowac z zespołem. Zresztą w jego grze widać, że nie zna kolegów więc bierze sprawy w swoje ręce. I fajnie, czas pracuje dla Wisły. Czy będzie ósemka czy nie będzie o to gra do końca i to na kilku poziomach i z kilkoma rywalami. Ale ważniejsze jest zbudowanie zespołu na kolejną rundę zagranie kilku dobrych meczy emocje liczna publiczność. Po tym meczu jednak wnioski są dośc proste jeśłi zdrowie pozwoli to z dużą dozą prawdopodobieństwa na Koronę wyjdzie taki skład jaki kończył mecz z Pogonią, I bedzie walka o punkty. Czy wygrana czy przegrana zobaczymy. I jeszcze jedno ktoś pisze, że nie można wszystkich grup kibicowskich wrzucać do jednego wora no więc już was z C+ głupole wrzucili i co im zrobicie. Wy walneliście głupote oni też walnęli, ale to wy jsteści ***mi oni są po prostu jak to dziennikarze niedoinformowani i jak to media nie przejmują się tylko pokazują śwait na czarno biało. Stadion bawił się bez was, co więcej większość nawet nie wiedziała, że bojkotujecie i macie focha, co najwyżej zepsuliście atmosferę i dajecie żer mediom.
Ocena postu: 4
2019-03-03 20:53
GrzegorzS
Powoli to się wykuwa trzeba cierpliwości
dziś mam nadzieję wreszcie to zaczyna sie ustawiać na właściwe tory, decydyjące dla obrazu meczu była te trzy zmiany z 60 minuty. O ile do 60 minuty niewiele nam sie układało owszem były chęci walka, nawet jakieś okazje, ale brakowało w tym ciągłości, zgrania do przodu. Na naszym tle Pogoń zachowywała się po profesorsku, niby cztery grożne akcje, ale dwa gole, choć ten drugi to gest Marciniaka wobec gości a nie rzeczywisty faul. Brakowało nam zdecydowania i w głowach widoczna była blokada. Zaspół nie potrafił iśc na wymiane nie potrafił wykorzystac szybkości Peszki, Błaszczykowskiego, Kolara, Wojtkowskiego w kontr ataku chieiśmy grać poukładany futbol, ale tu znowu brakowało celnego dokładnego dogrania ostatiego podania, szybkiej decyzji strzału. Po 60 minucie zeszli chłopcy a weszli mężczyźnii Wisła zaczęła grać poszła na całość. Inagle to się zaczęło zazębiać. Nagle ryzyko zaczęło sie opłacać wygraliśmy środek pola dzięki Savicievicowi. Twaddo niesustępliwie walczący Burliga podobnie tawrdo grający Drzagga i Wisła zaczęła grac tak jak powinna od początku do przodu na ryzyku w tempie na całym boisku, to wreszcie dało sytuacje, które skończył Basha, były też inne szanse owszem Pogoń też je miała, bo Wisła juz szła na żywca i na pełnym ryzyku. To się podobało tak Wisła ma grać i tak wyglądać, wreszcie pokazano jakość w ataku, brakło czasu i skuteczności. To czasem sztuka odwrócić mecz, w którym tak nie idzie a idzie rywalowi. Wiśle to się w drugiej połowie udało, owszem suma sumarum punkty uciekły, ale o ile jeśli by przyłozyć metodę pucharową, to po przegranej 2-0 pierwszej połowie zaczęliśmy od 0-1 w drugiej i się z tego podnieśliśmy, wygrywając tę odsłonę 2-1, brakło do pełni szczęści jeszcz jednego trafienia. Zaś co do tego bojkotu ze strony "C". Głupota i napisze im lub wam tyle, jak Wisła zacznie grać to będzieci zbędni, bo w ostatnich 30 minutach stadion bez was niósł piłkarzy. Następne mecze to derby i mecz z Legią myśłę, że puste miejsce po was szybko wypełni "D". Wy zaś najlepiej stańce sobie plecami do murawy i siedzcie cicho, przynajmniej nie będzie kar i będzie przyzwoity doping a nie bluzg.