W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się

~~~Rozpierducha2019

Dodano z komputera:
91.246.213.94
Mordo moja
Mordeczka jak sędziuje to z reguły remis... choć 3 porażki i 1 nasze zwycięstwo to słabo dla nas. Pora to zmienić aale Ty mordeczko staraj sie nie przeszkadzać😊ostatnie 3 porażki Probierza pasuje przedłużyć tą jego passę. Oby 3 pkt rozmiary są nieistotne.
Ocena postu: 21

Ostatnie pięć komentarzy, dodanych z tego komputera (91.246.213.94):

2019-05-19 15:37
Po co tyle krzyku
W przerwie wynik koncowy został ustalony miedzy szatniami aby nie bylo żalu jesliby płock jednak dostał bramę od sosnowca. Kazdy wiedzial w przerwie ze w plocku jest 0:0. Dopoki pilka w grze trzeba dać sobie szansę.... po 3 bramkach w 7 minut bylo to jasne. A wy nadal sie kloccie 😊 owszem czulem sie jakby mi w pysk dali ale moze to byloby lepsze ... jedna wlasciwa Wisła w ekstraklapie ktora jest juz totalnym dnem. Zobaczymy jakie kwiatki beda dzis.... jak legia bedzie ciągnieta za uszy.to wiecej niz pewne!!!
Ocena postu: 1
2019-05-11 09:07
Brawo Lisu
Jak tak bedziesz bronił to ja sie nie boje o Wisle. Kapitalna interwencja z 79minuty i zlapany strzał w locie. Ludzie ten gosc nam wybronil punkty wczoraj . Zamilczcie wreszcie
Ocena postu: 42
2019-05-01 14:02
Skład
Dopóki nie wróci Vulnet to bedzie kicha. Żabole na fali.... punkt bedzie sukcesem a 9 miejscu raczej mozemy zapomniec.
Ocena postu: -24
2019-04-13 15:13
Wiśle nikt nigdy nie odpuszcza
Mają co najwyżej pełne gacie i dzis przed nami beda mieć pełne...szkoda ze Wasyla nie ma. Bo już w tunelu kilku by sie skitrało☺☺mamy zagrać jak z koroną i zmieść ich z powierzchni ziemi. Ich miejsce jest 800m pod powierzchnią bo to krety i robole, zwykłe ryle są. Za tamten remis 5lat temu musimy im dokopać. Basha musi nakryć czapką starzynskiego i tyle w temacie.
Ocena postu: -1
2019-04-07 21:05
Ej myśliciele
Nie łudźcie sie ze Jaga coś na lechu zrobi....bedzie wyjechana graniem co 3 dni - 5 meczów przez 2 tyg. Trzeba predzej na lecha stawiac... legia odpusci pogoni mecz przyjazni... i?? Najlepiej zloić du...sko lubinowi i nie liczyć na cuda. Moze byc kolorowe sedziowanie.... remis nam cos da tylko gdy jaga wygra a to jest raczej niemozliwe. Trzeba wygrać. Do boju...oby Kuba wyzdrowial i Basha sie doleczył. Lubin jak z nami przegra to i tak wchodzi. Ma lepsze bilanse z jaga i lechem. Graja zatem na luzie i to mnie martwi.... kiedys tez tak bylo. O 8 walczy jaga lech pogoń my i kielce. Scyzory maja najgorzej.