W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się

~~~GURULI 76

Dodano z komputera:
94-40-97-3.tktelekom.pl
Brawo Piast
Szkoda bo po 1 połowie mogli prowadzić 0-2, pozniej nie dokladność i bramka z niczego ale remis wziąłbym w ciemno przed meczem. Valencia w 2 połowie zgasł ogólnie słaby jego mecz Szansa na sensacje juz w przyszłym tygodniu
Ocena postu: 77

Ostatnie pięć komentarzy, dodanych z tego komputera (94-40-97-3.tktelekom.pl):

2019-07-18 20:09
Powodzenia
No i da sie zachować jak należy i pojść grać do innej ligi a nie jak Carlitos judasz który zakochał sie w Ległej i miał muchy w nosie, co spowodowało że nie zarobilismy na nim a gdyby nie my to by dalej sie kopał po czole w 3 lidze hiszpanskiej judasz!!! Rafał jeszcze raz powodzenia.
Ocena postu: 24
2019-07-15 19:50
DAJMY JUZ SPOKÓJ Z TYM BROŻKIEM
Nie ma kasy a my kontraktujemy gościa który w rundzie może zagra 2 mecze, nie lepiej ta kase przeznaczyc na napadziora z prawdziwego zdażenia. A Brozio niech zostanie trenerem napastników, brak słów.