W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się

edgar

Dodano z komputera:
37.30.51.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ateny
A jeśli mowa o klubie ze stolicy Grecji....Wisła gra rewanż w Atenach z Panathinaikosem. W Krakowie wygraliśmy 3:1. To ostatnia runda walki o LM (i zarazem pierwsza konfrontacja Mistrza Polski - gdzie te czasy?) Mecz jest wyrównany. Zieńczuk marnuje "setkę" za "setką" ale to jednak Grecy strzelają nam dwa gole, i na ok. 20 minut przed końcem spotkania to oni są w Champions League. Wówczas Sobol ładuje z woleja na 2:1, a kilka minut później dochodzi do sytuacji, której pochodną (tak uważam) jest m. in. obecna sytuacja Naszego Klubu. Marek Penksa strzela ABSOLUTNIE PRAWIDŁOWĄ bramkę. Już gol Sobolewskiego premiuje Wisłę. Ale remis to już dla Mistrza Grecji nokaut. Niestety - sędzia z niewiadomych przyczyn nie uznaje tego gola. Ateńczycy wracają z otchłani, a my zostajemy strąceni z niebios. Skutkuje to wszystko golem dla Panathinaikosu na 3:1 Potem odpadamy po dogrywce. Ten mecz pozostawił mi traumę - wiecznie jątrzące poczucie niesprawiedliwości. To dlatego z wściekłością przyjąłem ten żałosny awans (7) po reformie Platiniego. Wszyscy wiemy jakie "mocarstwa" klubowe stanęły na drodze tej .......y Pozdrawiam wszystkich. JJBG!
Ocena postu: 26

Ostatnie pięć komentarzy, dodanych z tego komputera (37.30.51.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl):

edgar
Ateny
2019-08-05 19:59
edgar
Nareszcie!
Przyznam, że kiedy Drzazga zmarnował sam na sam w doliczonym czasie, a wcześniej obił słupek, to zwątpiłem. Jednak Wisełka uczy, że wątpić nie wolno. Coraz lepsza gra, z meczu na mecz. I wreszcie gol. Gol w ostatniej akcji. Gol piłkarza dla którego jest to debiut. Cóż za dramaturgia! Jesteście wspaniali! Dziękuję! JJBG!!!