W związku ze zmianą prawa i wprowadzeniu przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - aby nadal móc aktywnie i w dotychczasowy sposób korzystać z naszego serwisu - musisz zaakceptować naszą uaktualnioną politykę prywatności.

główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się

Maxi

Dodano z komputera:
195.117.30.251
Co ty człowieku bredzisz !!!!
Czyli graliśmy na remis fakt faktem tak to wyglądało i ogólnie byśmy ten remis ugrali gdyby nie sędzia . Proponuję złożyć dymisję . Człowieku w takim meczu gra się o 3 punkty a nie o remis !!!!!!! i jak krytykuję sędziego to tu nie on nam przegrał mecz a ty !!!!!!! Pierwszy celny strzał w 91 minucie oddaliśmy rozumiesz 91 minucie !!!!! i nawet ten celny strzał ciężko nazwać strzałem !!!!! . Dla ciebie nie powinno być już kolejnego meczu bo ciągniesz Wisłę w dół .
Ocena postu: 26

Ostatnie pięć komentarzy, dodanych z tego komputera (195.117.30.251):

2019-11-18 23:06
Maxi
TS rzuca kłody pod nogi Wiśle przykre to bardzo
Tutaj część wywiadu pod tym linkiem link » naprawdę to bardzo przykre co robi TS i tyle w temacie ..((((((( miasto mamy przeciwko sobie a tu jeszcze taki kwiatek eh i TS przeciwko nam
Ocena postu: 69
2019-11-14 12:04
Maxi
~~~RS
Kolego właśnie że trener był jednym z problemów i to najważniejszym . Piszcie co chcecie ale mamy skład na 7 - 9 miejsce . Sadlok , Basha , Savićevic , Mak , Olek Buksa czy zdrowi Brożek i Błaszczykowski czy nawet Burliga to nie jest słaba kadra na ostatnie miejsce . I to że je zajmujemy w 90 procentach jest winien trener . Powtórzę się ale jak trener jest dobry to drużyna nie zajmuje ostatniego miejsca .
Ocena postu: 28
2019-11-14 11:06
Maxi
Dobry trener to połowa sukcesu
Jako że jestem z Podkarpacia i nie patrzę na to kto ma z kim zgodę a z kim kosę tylko kibicuje wszystkim drużyną z Podkarpacia to interesowałem się szczególnie Stalą Mielec i powiem jedno bardzo dobra robotę tam wykonywał jak i poprzednio w Wigrach i cieszę się że do nas przyszedł to teoretycznie najlepszy wybór . No bo kto był wolny na rynku ?? Urban , Nawałka może Zieliński o Smudzie czy Kasperczaku nawet nie pisze bo oni już chyba dali sobie spokój z trenerką tak że dobry wybór i powodzenia panie trenerze ..))))
Ocena postu: 34
2019-11-14 10:55
Maxi
Lepiej późno niż wcale
Powinien zostać zwolniony po meczu z Legią ale lepiej późno niż wcale . ~~~Załamany mądralo jeden na pewno stać nas na wywalenie piłkarzy i granie juniorami albo kupno nowych piłkarzy pomyśl trochę . Jesteśmy biednym klubem i musimy grać tymi jakich mamy a skład jest na połowę tabeli rola trenera jest bardzo duża wystarczy popatrzeć na Pogoń na Wisłę Płock czy na Piasta czy chociaż by na Śląsk dobry trener to połowa sukcesu pan Stolarczyk któremu dobrze życzę był słabym trenerem i dobrze że został zwolniony bo dzięki temu jest szansa na utrzymanie się w lidze
Ocena postu: 5
2019-11-14 08:06
Maxi
do ~~~WisłaNaZawsze
Żartowniś z ciebie a to nie pora na żarty. Ja kompletnie go nie żałuję nie dość że pod jego wodzą przegraliśmy 8 meczów pod rząd to nie było widać nadziei na poprawę nic a nic tak że on by na pewno Wisły nie wyciągnął z kryzysu a wręcz jeszcze by ten kryzys utrwalił . Widać jaki z niego trener jak z klubu odszedł Sobolewski to nagle przestaliśmy grać a drużyna zaczęła wyglądać jak zlepek nie znających się ludzi ,, grających,, z sobą pierwszy raz w życiu . Skowronek to niezły trener ze słabymi Wigrami zajął 6 miejsce w 1 lidze prowadząc Stal też dobrze sobie radził a zwolnili go przez swoją głupotę ale nie przez wyniki zresztą kto się interesuje piłką wie o co chodzi i będą tego żałować . Tak że Skowronek jako trener Wisły to mądra decyzja