WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Maciej Stolarczyk: - Czeka nas dużo pracy, abyśmy funkcjonowali w sposób prawidłowy
- Był to w naszym wykonaniu falstart, zagraliśmy słabe spotkanie. Górnik był dobrze zorganizowany, wykorzystał nasze ustawienie, nasze błędy i dzięki temu zwyciężył. Jesteśmy na etapie budowania zespołu, mamy w tej chwili innych zawodników, inny zespół. Każdy dzień jest dla nas istotny do tego, żebyśmy zafunkcjonowali jak najlepiej. Na pewno przed nami dużo pracy. Potrzebujemy dużej determinacji do tego, żebyśmy sprostali zadaniu - mówił przed kamerami stacji Eurosport, po porażce 0-2 w Zabrzu, trener Maciej Stolarczyk.
- Mam kilku zawodników o mniejszym doświadczeniu, ale to nie jest w tej chwili istotne. Dla mnie istotny jest zespół oraz to, jak on funkcjonuje. Czeka nas dużo pracy, abyśmy funkcjonowali w sposób prawidłowy - dodał trener wiślaków.

- Kibice dali ogromne wsparcie naszej drużynie i trudno ubrać w ogóle w słowa co zrobili dla zespołu, dla klubu. Dla nas kluczowe jest jednak to, co dzieje się na boisku i nie ma co myśleć o tym, jaka jest piękna atmosfera i jak świetnie funkcjonuje to poza boiskiem. Dla nas ważne jest to, co jest na placu, na boisku i tutaj mamy sporo elementów do poprawy - przyznał Stolarczyk.

Na zakończenie trener Wisły został zapytany o to, czy są jeszcze możliwe jakieś zmiany kadrowe w naszym zespole.

- Jesteśmy na etapie poszukiwań, tak to nazwę, ale niestety też musimy mierzyć to na stan posiadania, jaki mamy. Chcielibyśmy bardzo wzmocnić zespół, ale szukamy rozsądnie i czekamy na takich zawodników, którzy będą mieścili się w naszych ramach - zakończył trener zespołu Wisły Kraków.
Źródło: Eurosport
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl