WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Maciej Sadlok: - Dominuje rozczarowanie
- Oczywi¶cie, że dominuje rozczarowanie, w końcu przegrali¶my mecz, jeste¶my więc Ľli. Chcieli¶my zacz±ć inaczej. Nie możemy się zasłaniać tym, że drużyna jest w przebudowie, bo jaki¶ tam niedługi czas jeste¶my już ze sob± i przyjechali¶my tu wygrać. Życie to zweryfikowało. Po bramce na 0-1 mieli¶my dobry moment i zaczęli¶my fajnie konstruować akcje, prowadzić grę. Wtedy jednak spadł na nas ten kubeł zimnej wody. Bramka na 0-2 była pechowa, bo wpadła po jakim¶ rykoszecie. Zdecydowanie już było ciężej - mówił po porażce Wisły w Zabrzu, Maciej Sadlok.
- Górnik wygrał zasłużenie i musimy ten mecze przeanalizować - to gdzie były dobre momenty, a gdzie błędy, a było ich więcej, bo przegrali¶my - dodał wi¶lak.

- W tych ostatnich dwóch spotkaniach sparingowych nasza gra wygl±dała trochę lepiej z naszej strony. Wiadomo, liga to jest zupełnie inna bajka i trzeba to póĽniej wszystko przełożyć. Trzeba się szykować do kolejnego meczu, zobaczyć te złe strony i skupić się na tym jak się ich pozbyć. Wiem że to co mówię jest banalne, ale musimy szukać plusów, a minusy musimy wyeliminować - zakończył Sadlok.
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl