WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Maciej Stolarczyk na konferencji prasowej po meczu z Górnikiem Zabrze
- Wypada mi tylko pogratulować Górnikowi zwycięstwa i w kilku banalnych słowach podsumować to spotkanie. Górnik zaczął dobrze, strzelił bramkę. Mecz się ułożył, a my z kolei zagraliśmy słabsze spotkanie. Tyle mogę powiedzieć. Jesteśmy na etapie budowania zespołu i zdaję sobie sprawę, że nie ma na to czasu, ale my z każdym dniem będziemy silniejsi i będziemy dążyli do tego, żeby takie dni, jak ten dzisiejszy, się nie zdarzały - powiedział na konferencji prasowej, po meczu Górnika z Wisłą trener zespołu "Białej Gwiazdy", Maciej Stolarczyk.
- Mamy oczy szeroko otwarte na to, kogo możemy pozyskać, ale nie zdradzę tajemnicy, jeśli powiem, że mamy ograniczony budżet na nowych zawodników. Zobaczymy co się wydarzy do końca okienka transferowego - tak trener podsumował o możliwość ewentualnego wzmocnienia naszej drużyny.

- Personalnie nie będę oceniał zawodników. Dla mnie kluczowy jest zespół i to jak on funkcjonuje, a dziś nie funkcjonowaliśmy tak, jakbym sobie tego życzył. Dużo pracy przede mną, przed zespołem do tego, żebyśmy funkcjonowali na miarę możliwości - przyznał Stolarczyk.

- Górnik strzelił bramkę zaraz na początku i to zdecydowanie nakręciło ten zespół. Przy naszych stratach piłki wykorzystywał nasze złe ustawienie i przez to stwarzał sobie sytuacje. Górnik zagrał dobre spotkanie, był agresywny i za to należą im się gratulacje. My nie zagraliśmy dobrego meczu i na pewno zrobimy podsumowanie i ocenę z zespołem - zakończył trener zespołu "Białej Gwiazdy".
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl