WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Mamy już 21 lat!
Przyznać musimy, że jest to już całkiem pokaźna rocznica, bo tak się składa, że dziś nasz serwis internetowy kończy 21 lat. Sporo w tym czasie wraz z naszą "Białą Gwiazdą" przeżyliśmy, ale dla nas najważniejsze jest to, że mamy naszą pasję z kim przez cały ten czas dzielić! Mowa oczywiście o licznym gronie naszych czytelników!
Strona ta powstawała w czasach, kiedy Internet zupełnie nie przypominał obecnego, bo nikt wtedy nie marzył nawet o tym, że odwiedzać swoje ulubione strony w sieci będzie można z własnego... telefonu. Teraz zaś to najczęstszy sposób na odwiedzenie danego serwisu.

Jak się to robi jest jednak nieważne. Ważniejsze jest bowiem to, że skupiając się choćby wokół naszej strony - tworzymy wszyscy niebagatelną społeczność, dzieląc wyjątkową pasję.

Dla wielu z nas Wisła Kraków to coś więcej niż tylko klub, bo też co innego dawałoby nam tyle emocji? Dziękując za wspólne ich przeżywanie - zapraszamy na nasze łamy nadal, ale nie tylko na nie! Wisła potrzebuje nas bowiem na swoich obiektach sportowych - stadionie, w hali, a wierząc mocno, że i tam się spotkamy nie zapominajmy o jakże ważnym haśle - "cała Wisła zawsze razem"!

Jazda, jazda, jazda! Biała Gwiazda!
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl