WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Wawelskie Smoki w grupie C II ligi
W sezonie 2019/2020 rozgrywek II ligi koszykarze Wisły Kraków występować będą w jej grupie C. Rywalizować będzie w niej trzynaście zespołów, w tym łącznie aż trzy z Krakowa - poza wiślakami grać w niej będzie spadkowicz z I ligi, ekipa AGH, a także beniaminek - KK UR.
W pierwszym etapie rywalizacji każda drużyna zagra z każdą w dwóch rundach. Zespoły, które zajmą miejsca od 1. do 8. grać będą w fazie play-off. Zespół z miejsca trzynastego zostanie zdegradowany, a drużyny z miejsc od 9. do 12. - kończą rywalizację.

Pierwszą kolejkę zaplanowano na 28 września, kiedy to "Wawelskie Smoki" zmierzą się we własnej hali z zespołem AZS PWSTE Jarosław.

Oto skład grupy C:

Daas Basket Hills Bielsko-Biała
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
KS Pogoń Ruda Śląska
MCKiS Jaworzno
MKS Dąbrowa Górnicza
MUKS 1811 Unia Tarnów
TS Wisła Kraków
AZS Częstochowa
BS Polonia Bytom
KS AGH Oknoplast Kraków
MKKS Rybnik
AZS PWSTE Jarosław
KK UR Bozza Kraków

Terminarz meczów koszykarzy Wisły:

28.09.2019 r.: TS Wisła Kraków - AZS PWSTE Jarosław
05.10.2019 r.: KS Pogoń Ruda Śląska - TS Wisła Kraków
12.10.2019 r.: TS Wisła Kraków - pauzuje
19.10.2019 r.: AZS Częstochowa - TS Wisła Kraków
23.10.2019 r.: AZS AGH Oknoplast Kraków - TS Wisła Kraków
26.10.2019 r.: TS Wisła Kraków - Daas Basket Hills Bielsko-Biała
02.11.2019 r.: MUKS 1811 Unia Tarnów - TS Wisła Kraków
09.11.2019 r.: TS Wisła Kraków - KK UR Bozza Kraków
16.11.2019 r.: BS Polonia Bytom - TS Wisła Kraków
23.11.2019 r.: TS Wisła Kraków - MCKiS Jaworzno
30.11.2019 r.: MKS Dąbrowa Górnicza - TS Wisła Kraków
07.12.2019 r.: TS Wisła Kraków - AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
14.12.2019 r.: MKKS Rybnik - TS Wisła Kraków

21.12.2019 r.: AZS PWSTE Jarosław - TS Wisła Kraków
04.01.2020 r.: TS Wisła Kraków - KS Pogoń Ruda Śląska
11.01.2020 r.: TS Wisła Kraków - pauzuje
18.01.2020 r.: TS Wisła Kraków - AZS Częstochowa
22.01.2020 r.: TS Wisła Kraków - AZS AGH Oknoplast Kraków
25.01.2020 r.: Daas Basket Hills Bielsko-Biała - TS Wisła Kraków
01.02.2020 r.: TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów
08.02.2020 r.: KK UR Bozza Kraków - TS Wisła Kraków
15.02.2020 r.: TS Wisła Kraków - BS Polonia Bytom
22.02.2020 r.: MCKiS Jaworzno - TS Wisła Kraków
29.02.2020 r.: TS Wisła Kraków - MKS Dąbrowa Górnicza
07.03.2020 r.: AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice - TS Wisła Kraków
15.03.2020 r.: TS Wisła Kraków - MKKS Rybnik
Źródło: PZKosz
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl