WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Trener Maciej Stolarczyk o możliwych transferach: - Wciąż mamy oczy szeroko otwarte
Podczas konferencji prasowej, przed meczem z Jagiellonią Białystok, trener zespołu "Białej Gwiazdy", Maciej Stolarczyk, został zapytany o jeszcze ewentualne ruchy transferowe zarówno do Wisły, jak i być może z Wisły, bo takie wciąż są możliwe. Te do klubu dotyczyły przede wszystkim bośniackiego pomocnika Rijada Kobiljara, który ostatnimi czasy wdawał się w mediach społecznościowych w polemikę z kibicami, deklarując m.in. to, że mocno liczy na transfer do naszego klubu.
- Jeśli chodzi o nowe twarze, to wciąż mamy oczy szeroko otwarte na to, co dzieje się na rynku transferowym i nadal poszukujemy zawodników, którzy pasowaliby do naszej koncepcji i którzy stanowiliby rywalizację dla zawodników, których mamy. To że jakiś zawodnik jest aktywny na Twitterze i ma chęć, to myślę, że takich zawodników znalazłoby się więcej i nie jest to nasze główne kryterium do tego, żeby się u nas znalazł. Cieszę się, że taką wyraża opinię i że chce być z nami, ale dla nas to jest jeden z elementów, bo oprócz tego musi się złożyć cała reszta składowych, żebyśmy byli razem - powiedział odnosząc się do plotek o Kobiljarze Stolarczyk.

- Zawodników, którzy mają mniejszą szansę na grę, będziemy chcieli wypożyczyć, aby mieli możliwość gry na wyższym poziomie, niż w lidze naszych rezerw, ale z tą decyzją czekamy do końca, zamykając najpierw naszą kadrę otworzymy szerzej drzwi na inne propozycje, żebyśmy w tym drugim zespole mieli możliwość ogrywania i grania. Te decyzje zapadną w najbliższym tygodniu, aby nasze "brylanciki" otoczyć opieką, aby ich rozwój nie został wyhamowany - zadeklarował ponadto trener.
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl