WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Michał Buchalik: - Pewnie będę musiał Rafałowi coś postawić
- Taki był nasz plan i cieszymy się z tego, że udało się to w miarę szybko zrobić i praktycznie po dwóch kolejkach wychodzimy ze strefy spadkowej, ale mimo tego dalej będziemy sobie powtarzać, że jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, bo miejsce Wisły Kraków jest gdzieś indziej. Będziemy walczyć, żeby nasze miejsce na pewno było lepsze - mówił po zwycięstwie w Lubinie, bramkarz zespołu "Białej Gwiazdy", Michał Buchalik.
W drugim kolejnym meczu popularny "Buchal" zachował czyste konto, choć dziś mnóstwo w tym zasługi Rafała Janickiego, który w 79. minucie wybił głową piłkę z linii bramkowej.

- Już na szybko rozmawiałem po meczu z Rafałem i pewnie będę musiał mu coś postawić, bo uchronił mnie i cały zespół, że nie straciliśmy bramki, bo praktycznie Zagłębie innych sytuacji nie miało - przyznał wiślak.

- Patrzymy na siebie, wiemy co mamy grać i chcemy grać tak, jak nakreśli nam trener. Na razie to realizujemy, gramy skutecznie w obronie, a przeciwnik nie stwarza sobie dużo sytuacji podbramkowych i o to chodzi - zakończył Buchalik.
Źródło: Canal+ Sport
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl