WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Artur Skowronek po meczu z Zagłębiem
- Przyjechaliśmy na bardzo trudny teren, wiedzieliśmy też, że w drużynie Zagłębia jest dużo jakości i determinacji, bo rywale chcieli się zrehabilitować za poprzednią kolejkę. Zdawaliśmy sobie też sprawę, że musimy dać z siebie więcej, myśląc o zwycięstwie. Gratuluję piłkarzom, bo wiedzieli, że trzeba zostawić dużo zdrowia na boisku, dokładając umiejętności. To był obrazek widoczny przez większą część spotkania i dlatego dowieźliśmy to zwycięstwo - mówił po spotkaniu z Zagłębiem Lubin, trener piłkarzy Wisły Kraków, Artur Skowronek.
- Przede wszystkim gratuluję moim zawodnikom tego, co działo się po meczu. Znowu pokazali, jak są świadomi, gdyż wiedzą, że dalej niczego nie osiągnęliśmy. Walczymy dalej i koncentrujemy się już na następnej rywalizacji, bo na nią mamy wpływ - dodał szkoleniowiec.

Jak przyznał Skowronek, zmiana w przerwie Łukasza Burligi na Davida Niepsuja była wymuszona, bo Burliga doznał kontuzji.

- "Bury" ma problem z mięśniem czworogłowym. Okaże się w najbliższym czasie, jak poważny jest to uraz. Mam nadzieję, że na mecz z Koroną będzie już gotowy - przyznał.

- Tak, jak podkreślałem już wielokrotnie - mamy bardzo świadomą drużynę, również taktycznie. Chcą współpracować, tworzyć zespół, bo bez tego nie zrobimy dobrego skoku pressingowego. Byliśmy na to gotowi także dziś, inaczej nie graliśmy tak, jak widzieliśmy - zakończył trener Skowronek.
Źródło: Wisła Kraków SA
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl