WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Informacje dotyczące rekompensat dla karnetowiczów
Wisła Kraków poinformowała o możliwości rekompensaty dla wszystkich posiadaczy karnetów na sezon 2019/2020 lub rundę wiosenną 2020 w związku z brakiem możliwości udziału w meczach z Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa. Dla kibiców przygotowano voucher.
Obejmuje on między innymi miesięczny kod dostępu do usługi CANAL+ umożliwiający obejrzenie spotkań nadchodzącego sezonu PKO BP Ekstraklasy, tj. sezonu 2020/2021 oraz zniżkę 19,06% na zakupy w sklepie klubowym Wisły Kraków.

Karnetowicze, którzy nie będą zainteresowani voucherem, mają możliwość wsparcia "Białej Gwiazdy" i zdecydowania się na zwrot środków z równoczesnym przekazaniem ich na rzecz klubu.

W przypadku braku zainteresowania powyższymi propozycjami, karnetowicze będą mogli ubiegać się o zwrot środków w wysokości proporcjonalnej do liczby meczów rozegranych bez udziału publiczności.

Podjęcie decyzji odnośnie formy rekompensaty możliwe jest za pośrednictwem FORMULARZA », który należy wypełnić i dostarczyć do Strefy Kibica w nieprzekraczalnym terminie do 18 lipca 2020 roku. Tylko do tego momentu wnioski o zwrot środków pieniężnych będą uwzględniane. Po tej dacie dla wszystkich osób, które nie skorzystały z prawa do otrzymania zwrotu pieniędzy zostaną przygotowane wspomniane wyżej vouchery. O dacie ich odbioru Klub poinformuje w osobnym komunikacie.
Źródło: Wisła Kraków SA
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl