WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Artur Skowronek po towarzyskim meczu z Podbeskidziem
- Na pewno mamy bardzo dobry materiał do analizy. Po takich grach kontrolnych uczciwie mogę spojrzeć na drużynę pod kątem doboru składu. Decyzje te powinny być po prostu dobre dla zespołu. Zapewniam, że właściwie wybierzemy skład już na mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tym bardziej, że przed nami jeszcze głębsze przyjrzenie się sparingowi z Podbeskidziem - powiedział po rozegranym w Bielsku-Białej towarzyskim meczu trener zespołu Wisły Kraków, Artur Skowronek.
- Zwycięstwa są ważne, bez względu na to, o jaką stawkę toczy się mecz. Zawsze robimy wszystko, aby taka mentalność towarzyszyła naszym piłkarzom i trenerom - dodał szkoleniowiec.

Mecz Podbeskidzia z Wisłą rozgrywany był w nietypowym wymiarze czasu, bo po regulaminowym czasie spotkania piłkarskiego - dograno jeszcze półgodzinną "dogrywkę".

- Chcieliśmy zbliżyć się do obciążenia meczowego, bowiem już za tydzień zagramy w Pucharze Polski. Dlatego cieszę się, że z trenerem Brede doszliśmy do kompromisu, bo obu szkoleniowcom te minuty były potrzebne i z tego skorzystaliśmy. W kolejnym tygodniu skupimy się na typowym mikrocyklu, w którym nacisk zostanie położony na aspekty taktyczne i fizyczne. W ostatnim czasie przypomnieliśmy sobie ogólne zasady naszej gry, teraz chcemy już przyjrzeć się detalom, pracując w formacjach z drużyną - powiedział Skowronek.

- Trzeba zwrócić uwagę na cały zespół, który zasługuje na pozytywne oceny. W sobotę po raz pierwszy zaprezentował się Adi - widać, że zawodnik ten może wpłynąć na rywalizację w zespole na pozycji środkowego obrońcy, jest dobrym piłkarzem, dlatego znalazł się w naszej drużynie - zakończył trener.
Źródło: Wisła Kraków SA
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl