WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Artur Skowronek: - Jesteśmy głodni jeszcze czegoś więcej
- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Dużo w tym meczu było pod naszą kontrolą. Cieszę się, że piłkarze byli bardzo mocno zdyscyplinowani w tym co na co dzień robimy. Cieszę się, że przyniosło to efekt w postaci bardzo fajnego przełamania. Ja w tę drużynę cały czas wierzę i wiem, że tutaj są duże możliwości oraz umiejętności u tych piłkarzy - mówił po najbardziej efektowym zwycięstwie, od momentu podjęcia pracy w Wiśle, trener zespołu "Białej Gwiazdy", Artur Skowronek.
- Chcę pogratulować przede wszystkim tym chłopakom, że kolejny raz zbudowali po prostu drużynę, że nie obserwowali tych problemów, które dotykają nas dookoła, tylko tworzą jeden team, jeden zespół, który ma jeden wspólny cel i dlatego tak to dziś na boisku wyglądało, że byliśmy jednością. Dużo dobrego i zorganizowanego pressingu, dużo odbiorów po przechwytach, a po odbiorach mieliśmy dużo fajnego ataku pozycyjnego, jaki sobie zakładaliśmy. Gratuluję przede wszystkim piłkarzom aspektów mentalnych, które zawsze są bazą do tego, żeby lepiej wyglądać jakościowo na boisku - dodał trener.

- Zespół złapał to, co chcemy grać, pomimo tego, że proces treningowy był dziwny, to drużyna wiedziała jak ma się zachowywać i dlatego mogę powiedzieć, że realizowaliśmy dużo naszych założeń. Jesteśmy głodni jeszcze czegoś więcej. Chciałbym żeby ta drużyna, żebyśmy wszyscy nauczyli się jeszcze tego, żeby pomimo tego, że dziś szybko ułożył się na mecz i zdobywaliśmy bramki, żebyśmy szli po kolejne. I takich cech będziemy dalej u siebie szukać - zakończył Skowronek.
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl