WISŁA PORTAL - wersja light
   strona główna »
   News
Artur Skowronek: - Zabrakło nam konkretów
- Nastawienie do tego meczu było takie jak chcieliśmy. Ten wysoki pressing to coś, co miało pokazać, że mamy w naszej drużynie cechy, które pozwolą nam kontrolować mecz. I w pierwszej połowie tak było, ale zabrakło nam konkretów. Zabrakło nam przede wszystkim celnych strzałów - mówił po przegranym meczu z Zagłębiem Lubin, trener zespołu Wisły Kraków, Artur Skowronek.
- W drugiej połowie jeszcze bardziej chcieliśmy to nakręcić i wyszliśmy z takim samym nastawieniem i udokumentowaliśmy to bramką. Ale później zaczął reagować też przeciwnik. Dobre zmiany dali Živec i Mráz, a my nie mogliśmy sobie poradzić, szczególnie po wyrównującej bramce przeciwnika. Chcieliśmy reagować wszystkim co mamy, myśląc o zmianie ofensywnej. Pojawiło się czterech piłkarzy, mając nadzieję, że napędzimy tę ostatnią fazę meczu, ale tak się nie stało. To przeciwnik zdobył bramkę i wygrał to spotkanie - dodał trener.

Opiekun zespołu Wisły został zapytany o błąd Nikoli Kuveljicia, bo to po jego stracie lubinianie wyszli z kontratakiem, strzelając gola na 1-2.

- Do tej straty Niko zagrał niezły mecz. Zagrał mecz, gdzie trzymał pozycję, gdzie był wsparciem dla naszych środkowych obrońców, gdzie był odpowiedzialny za wyprowadzanie piłki, ale zdarzył się błąd, który w konsekwencji kosztował nas bramkę i tyle - skwitował Skowronek.

Trener został też zapytany o zmianę Felicio Brown Forbesa.

- Naszym zdaniem chcieliśmy Fatosa, który dawał dobre impulsy. Chcieliśmy więcej szybkości, a była to ostatnia faza meczu, ostatnie piętnaście minut i stąd decyzja - zakończył.
   Zobacz także:
 
   wislaportal.pl