Serwis wislaportal.pl do swojego prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies »
Aby w pełni z niego korzystać zakceptuj poniżej naszą politykę prywatności, w tym politykę pilków cookies »
Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce znajdziesz tutaj »
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję, zamknij!
główna   piłka   kosz   siatka   kalendarz   kadra   tabela   archiwum   foto   multimedia   live   typer   rss   szukaj   zaloguj się          

Sport w TV

27.03 - poniedziałek
• 17:00: Mecz towarzyski · Polska (U-21) - Czechy (U-21) · Polsat Sport

28.03 - wtorek
• 18:00: Mecz towarzyski · Rosja - Belgia · Polsat Sport Extra
• 20:45: Mecz towarzyski · Holandia - Włochy · Polsat Sport News
• 21:00: Mecz towarzyski · Francja - Hiszpania · Polsat Sport
• 22:00: Eliminacje MŚ · Boliwia - Argentyna · Eleven Sports
• 23:00: Eliminacje MŚ · Ekwador - Kolumbia · Eleven

29.03 - środa
• 00:00: Eliminacje MŚ · Chile - Wenezuela · Eleven Sports
• 02:45: Eliminacje MŚ · Brazylia - Paragwaj · Eleven
• 04:15: Eliminacje MŚ · Peru - Urugwaj · Eleven Sports

31.03 - piątek
• 18:00: Ekstraklasa · Śląsk Wrocław - Korona Kielce · Eurosport 2 HD
• 20:30: Ekstraklasa · WISŁA KRAKÓW - Lech Poznań · Canal+ Sport HD
• 20:30: Bundesliga · Hertha Berlin BSC - TSG 1899 Hoffenheim · Eurosport 2 HD
• 20:30: Jupiler Pro League · Zulte Waregem - RSC Anderlecht · Eleven
• 20:45: I liga · GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała · Polsat Sport
• 20:45: La Liga · RCD Espanyol - Real Betis Balompié · Eleven Extra
• 20:45: Championship · Derby County FC - Queens Park Rangers FC · Eleven Sports

01.04 - sobota
• 13:00: La Liga · Villarreal CF - SD Eibar · Eleven
• 13:30: Premier League · Liverpool FC - Everton FC · Canal+ Sport 2 HD
• 15:30: Ekstraklasa · Arka Gdynia - Górnik Łęczna · Canal+ Sport HD
• 15:30: Bundesliga · FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund · Eurosport 2 HD
• 16:00: Championship · Brentford FC - Bristol City FC · Eleven
• 16:00: Premier League · Manchester United FC - West Bromwich Albion FC · Canal+ Sport 2 HD
• 16:15: La Liga · CA Osasuna - Athletic Bilbao · Eleven Sports
• 17:45: I liga · Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica · Polsat Sport
• 18:00: Ekstraklasa · Wisła Płock - Cracovia · Canal+ Sport HD
• 18:00: Serie A · US Sassuolo Calcio - SS Lazio · Eleven
• 18:30: Premier League · Southampton FC - Bournemouth AFC · Canal+ Sport 2 HD
• 18:30: Championship · Reading FC - Leeds United AFC · Eleven Sports
• 18:30: Bundesliga · Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach · Eurosport 2 HD
• 19:45: Eredivisie · Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven · Polsat Sport News
• 20:30: Ekstraklasa · Legia Warszawa - Pogoń Szczecin · Canal+ Sport HD
• 20:45: Serie A · AS Roma - Empoli FC · Eleven
• 20:45: La Liga · Málaga CF - Atlético Madryt · Eleven Extra
• 21:00: Puchar Ligi Francuskiej · AS Monaco - Paris Saint-Germain · Eleven Sports

02.04 - niedziela
• 12:00: La Liga · Sevilla FC - Real Sporting Gijón · Eleven
• 12:30: Serie A · Torino FC - Udinese Calcio · Eleven Sports
• 12:30: Eredivisie · Vitesse - NEC Nijmegen · Polsat Sport Extra
• 14:30: Premier League · Swansea City AFC - Middlesbrough FC · Canal+ HD
• 14:30: Eredivisie · AFC Ajax - Feyenoord · Polsat Sport Extra
• 15:00: Ligue 1 · Stade Rennais FC - Olympique Lyon · Eleven Extra
• 15:00: Serie A · Pescara Calcio - AC Milan · Eleven
• 15:30: Bundesliga · FC Ingolstadt 04 - 1. FSV Mainz 05 · Eurosport 2 HD
• 15:30: Ekstraklasa · Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza · Canal+ Sport HD
• 16:15: La Liga · Real Madryt CF - CD Alavés · Eleven Sports
• 17:00: Premier League · Arsenal FC - Manchester City FC · Canal+ Sport 2 HD
• 17:30: Bundesliga · Bayer 04 Leverkusen - VfL Wolfsburg · Eurosport 2 HD
• 18:00: Ekstraklasa · Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin · Canal+ HD
• 18:30: La Liga · Valencia CF - Deportivo La Coruña · Eleven Extra
• 20:45: Serie A · SSC Napoli - Juventus FC · Eleven Sports
• 20:45: La Liga · Granada CF - FC Barcelona · Eleven
• 21:00: Ligue 1 · OGC Nice - Girondins Bordeaux · Eleven Extra

03.04 - poniedziałek
• 18:00: Ekstraklasa · Ruch Chorzów - Piast Gliwice · Eurosport 1 HD
• 18:30: Liga rosyjska · Spartak Moskwa - FK Orenburg · Polsat Sport Extra
• 20:45: La Liga · Celta Vigo - UD Las Palmas · Eleven
• 20:45: Serie A · Inter Mediolan - UC Sampdoria · Eleven Sports

04.04 - wtorek
• 18:00: Puchar Francji · Étoile FC Fréjus Saint-Raphaël - EA Guingamp · TVP Sport
• 18:00: Puchar Polski · Arka Gdynia - Wigry Suwałki · Polsat Sport
• 19:30: La Liga · Athletic Bilbao - RCD Espanyol · Eleven
• 20:00: Bundesliga · TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Monachium · Eurosport 2 HD
• 20:45: Puchar Włoch · AS Roma - SS Lazio · Polsat Sport
• 21:00: Puchar Francji · AS Monaco - Lille OSC · TVP Sport
• 21:00: Premier League · Manchester United FC - Everton FC · Canal+ Sport HD
• 21:30: La Liga · Atlético Madryt - Real Sociedad · Eleven



 
© 1998-2017 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.031 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »