Piątek, 29 czerwca 2007 r.

Piotr Ćwielong w Wiśle Kraków

Wisła Kraków uzgodniła warunki czteroletniego kontraktu z zawodnikiem Ruchu Chorzów, Piotrem Ćwielongiem. Piłkarz w sobotę przejdzie testy medyczne, a po nich nastąpi podpisanie umowy.

- Kontrakt już jest, tylko czekam na wyniki badań. Jutro będę je przechodził i jeśli będzie wszystko w porządku, to podpisujemy kontrakt i jestem zawodnikiem Wisły Kraków - powiedział Piotr Ćwielong.

Na pytanie, dlaczego tak długo trwało uzgadnianie warunków umowy, odpowiedział: - Musieliśmy się naradzać i jedna strona proponowała takie rozwiązania, a my takie i wszystko szło powoli. Ale cieszę się, że dobiegło to końca i mogę się teraz skupić na treningach.

Piłkarz czuje się na siłach, aby skutecznie walczyć o pierwszą jedenastkę. - Jeśli nie byłbym gotowy, to na pewno bym tutaj nie przyjeżdżał. Chcę powalczyć o to i chcę grać - stwierdził.

- W Ruchu grywałem na pomocy i w ataku, więc to jest dla mnie obojętne, gdzie zagram. Jeśli trener postawi mnie tam, gdzie chce, ja się do tego dostosuję - powiedział Ćwielong dodając, że chętnie powalczy o grę na prawej pomocy lub w ataku.

Piłkarz pojedzie na zgrupowanie do Austrii, tam więc odbędzie swój pierwszy trening z drużyną. Według zawodnika początki w nowym klubie zawsze są ciężkie. - Znam Adama Kokoszkę z reprezentacji juniorów i znam Marcina Baszczyńskiego. Wiadomo, że na początku zawsze jest ciężko, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie spokojnie, dobrze i zaaklimatyzuję się, i pozostanie mi tylko jak najlepiej grać - dodał Piotr Ćwielong.

Źródło: wisla.krakow.pl


 Piotr


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?