Poniedziałek, 16 lipca 2007 r.

Andrzej Niedzielan zawodnikiem Wisły Kraków!

W dniu dzisiejszym zamknięty został miesięczny rozdział pt. transfer Andrzeja Niedzielana. 17-krotny reprezentant Polski podpisał dziś 3-letni kontrakt na grę w barwach "Białej Gwiazdy". Zawodnik dotychczas reprezentujacy holenderski NEC Nijmengen, wziął już udział w sesji zdjęciowej pierwszej drużyny oraz uczestniczył w popołudniowych zajęciach treningowych.

Zawodnik przyszedł do Wisły na zasadzie wolnego transferu, sam bowiem porozumiał się z NEC Nijmegen odnośnie rozwiązania dotychczasowej umowy.

- Mam nadzieję, że wreszcie będę grał, a nie siedział na ławce rezerwowych - mówił Niedzielan. - Jeśli chodzi o mój kontrakt, to już raz powiedziałem, że pieniądze nie sa dla mnie najważniejsze. Chcę odzyskać przyjemność z gry. Mógłbym siedzieć na trybunach w Holandii i opalać się. Ale ja mam ambicje i chciałbym jeszcze pograć na wysokim poziomie. A Wisła to dobry klub, z dużymi ambicjami, walczący o mistrzostwo Polski i to mnie też bardzo pociąga.

Niedzielan od zakończenia sezonu właściwie nie trenował. - Miałem długie wakacje, chyba ze sześć tygodni nie ćwiczyłem z żadnym zespołem - przyznał wychowanek Promienia Żary. - Mam nadzieję, że szybko wrócę do formy. Zdecydowałem się na Wisłę, bo trener Maciej Skorża chciał mnie tutaj. To, że mnie ceni, jako zawodnika nie oznacza jednak, że jestem pewien gry w pierwszym składzie.

Jacek Bednarz, dyrektor sportowy Wisły Kraków, przyznał, że Andrzej Niedzielan przez przeciągające się negocjacje transferowe stracił dwa tygodnie treningów. - Jest on do tyłu jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne i myślę, że dopiero we wrześniu zobaczymy Niedziela w pełni formy - powiedział Bednarz.

W Krakowie Niedzielan przebywa już wraz z żoną Kamilą oraz dzieckiem.

Źródło: wisla.krakow.pl, gazeta.pl, Przegląd Sportowy, własne


 Admin


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?