Piątek, 31 sierpnia 2007 r.

MacPherlin Dudu Omagbemi nowym zawodnikiem Wisły Kraków.

Jak podaje oficjalna strona internetowa klubu, Wisła Kraków podpisała kontrakt z nigeryjskim napastnikiem MacPherlinem Dudu Omagbemi. Umowa z zawodnikiem na razie została zawarta na rok. - Podpisaliśmy umowę na rok. Myślę że to wystarczy, żeby się przekonać, że to był dobry ruch. Prawdopodobnie, jeśli nasze oczekiwani się potwierdzą, będziemy chcieli tą umowę przedłużyć – poinformował dyrektor sportowy Wisły, Jacek Bednarz.

Sam Dudu przyznał, że jest zadowolony z podpisania kontraktu. - Spędziłem już trochę czasu w ładnym mieście, z bardzo dobrą drużyną i dobrymi zawodnikami. Jestem zadowolony – powiedział zawodnik tuż po podpisaniu kontraktu.

Dudu ma nadzieję, że już jutro będzie mógł się zaprezentować krakowskiej publiczności. - Rozmawiałem z prezesem mojego klubu w Indiach. On powiedział, że dziś się tym zajmie, więc jest szansa, że jutro zagram.

Dyrektor sportowy dużo ostrożniej ocenia szanse Dudu na występ w meczu przeciw Lechowi. - Z certyfikatem jest problem. Mamy informacje, że certyfikat zawodnika jeszcze nie dotarł i nie ma pewności, czy na czas dotrze. Tak naprawdę to jest jedyny powód, dla którego Dudu może nie zagrać w sobotę. Staramy się usilnie, aby ten certyfikat jak najszybciej dotarł do Polski.

Źródło: www.wisla.krakow.pl


 Admin


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?