Czwartek, 1 października 2009 r.

Małecki z nowym kontraktem!

Patryk Małecki podpisał nowy kontrakt z Wisłą Kraków. Umowa obowiązywać będzie do czerwca 2014 roku. Dotychczasowa umowa miała wygasnąć w 2011 roku, ale też na mocy "prawa Webstera" piłkarz mógł ją zerwać wcześniej.

Małecki trafił do Wisły w 2001 roku, kiedy miał 13 lat, z zespołu Wigry Suwałki, którego jest wychowankiem. Po przejściu przez wszystkie zespoły juniorskie trafił do pierwszej drużyny Białej Gwiazdy w 2006 roku. Wtedy też zadebiutował w pierwszej drużynie. Miało to miejsce 10 września 2006 roku w meczu Ekstraklasy przeciwko Pogoni Szczecin. Do tej pory zagrał w 79 meczach pierwszej drużyny Wisły. Jedyną przerwę w występach w krakowskiej drużynie zaliczył wiosną 2008 roku, kiedy był wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec.

Małecki nową umowę podpisał przed czwartkowym treningiem. Tym samym przedłużona została poprzednia umowa Patryka, która obowiązywać miała do 2011 roku.

Źródło: wisla.krakow.pl


 Redakcja


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

Jahoo
YEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSS !!!
Yes ! Yes ! Yes !

1            -1
zolwik
Fajnie
Fajnie, tylko mógłby się uspokoić, bo sodówka mu odwala czasem na meczach ;P.

1            -1
Kibic
Spokojnie Patryk !!!
Żolwik ma rację - Małecki musi popracować nad psychiką. Gra się do końca, nie do jednej bramki. Profesjonaliści nigdy nie ściągają koszulki. Życzę Patrykowi Wielkich Sukcesów - bo stać Go na to. Spokojnie niech się rozwija na Wielkiego Piłkarza - rzemieślnika i Mistrza!

1            0
Bartolomeo
Czy w umowie jest pewna modna klauzula ?
Doskonale. Liczę więc, że - jak sam Małecki mówił - będzie on mógł obecnie się skupić już tylko i wyłącznie na grze i ... jakieś brameczki Śląskowi i Kuchenkom zasadzi. Oby też zwycięskie. Bo chyba, zadowolony z kontraktu, nie siądzie na laurach, odpukać!? Wracając zaś do samej umowy z Wisłą to ciekawe jest czy w tym dokumencie znalazła się pewna "modna" klauzula za ile to Małecki będzie mógł w przyszłości zostać obowiązkowo sprzedany jeśli zgłosi się po niego klub zagraniczny i jeśli sam Małecki zaakceptuje swój transfer. A ponieważ zaledwie 21-letni Małecki gra coraz lepiej, a jak jeszcze nowy trener I dorosłej reprezentacji go powoła, więc oferty dla Wisły na pewno będą napływać. Bo Małecki będzie łakomym kąskiem.

2            -1
GrzegorzS
I bardzo dobrze
, teraz wykupić Alvareza

1            -1
Kibic
Alvarez?
Trochę cienki ten Alwarez. Jeszcze nic wielkiego nie pokazał. Chyba,że się mylę...

1            -1
BELOR
Do Redakcji
MAm Takie Pytanie . Ile W Sumie Goli Dla Białej Gwiazdy Strzelił Małecki ?

[od red.: dla pierwszego zespołu Wisły zdobył 14 goli: 11 w lidze, 2 w Pucharze Polski oraz 1 w Pucharze Ligi]

1            -1