Czwartek, 18 sierpnia 2016 r.

Marek Citko rezygnuje ze współpracy z Jakubem Meresińskim!

Na łamach serwisu weszło.com Marek Citko, który miał być dyrektorem sportowym Wisły Kraków, opublikował oświadczenie, w który poinformował o rezygnacji z dalszej współpracy z Jakubem Meresińskim!

Oto pełna treść oświadczenia:

Informuję, że z dniem 18 sierpnia 2016 roku zaprzestałem współpracy z klubem Wisła Kraków i wbrew zapowiedziom nie będę odpowiadał za projekt sportowy w sezonie 2016/17. Jest to moja samodzielna decyzja, którą podjąłem na podstawie obserwacji tego, co się dzieje w klubie i w jego bezpośrednim otoczeniu.

Jest mi bardzo przykro, że zostałem wielokrotnie wprowadzony w błąd przez pana Jakuba Meresińskiego i nie chcę być łączony z jego działalnością. Zapewniam, że nie miałem wiedzy na temat przeszłości nowego właściciela Wisły Kraków i żałuję, że tak zasłużony klub trafił w niepowołane ręce. Poczuwam się do odpowiedzialności, że nie zweryfikowałem życiorysu osoby, którą niejako uwiarygodniłem własnym nazwiskiem. Powstałe szkody postaram się jak najszybciej naprawić, poprzez znalezienie godnego inwestora, który odkupi klub i przywróci mu świetność. Jestem nawet przekonany, że takiego znalazłem, ale pan Jakub Meresiński nie zgodził się sprzedać swoich udziałów.

Z zamiarem powyższej decyzji nosiłem się od dawna, a zwłoka wynika z faktu, że szukałem rozwiązania sytuacji – takiego, które byłoby korzystne dla przyszłości zasłużonego klubu i zapewniło mu przetrwanie w naprawdę trudnym momencie. Zdarzenia, których jednak byłem świadkiem sprawiają, że nie mogę dłużej firmować działalności pana Meresińskiego i być dla niego parasolem ochronnym.

Marek Citko

Źródło: weszlo.com


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


222    Komentarze:

kibic1
A ciul nie chce sprzedac
Bo gdie bedzie wtedy pral kase.oj cupial cupial.mysle ze powini sie zebrac prawdziwi kibice czyli nie skwk i powiedziec jm zeby jednak sprzedal

99            -7
RomTSW
Szacun, Panie Marku!
Tak właśnie myślałem, że Panu nie po drodze z tym towarzystwem.

111            -15
~~~kkk
Citko
no co za pierdolony buc

19            -75
~~~Werty
No to zajebis..cie
Kabaret no kurw kabaret!!!

75            -1
~~~pawel
Brawo Citko
Odzyskał w ten sposób twarz. Oby Meresiński nie wytrzymał teraz presji i sprzedał klub..

131            -10
Mario
dosadne słowa
Szczerze to rozumie Citkę. Dal się omamić i tyle. Boże miej nas w opiece

120            -6
~~~Kubuś Puchatek
Dziękuję Panie Marku za honorową postawę.
Doceniam i życzę powodzenia w życiu.

106            -10
~~~degradacj a
koniec
powoli gasimy światło

62            -12
~~~MarioTSW
hm
Już po Wiśle..chyba że ktoś odkupi ją od gościa który ma powiązania z gangsterem min..komu Cupiał sprzedał Wisłę ..albo i nie wiedział ..

36            -8
~~~Wiślak 89
.
Nic nie dzieje się bez przyczyny. Oświadczenie Tele-Foniki, teraz to Marka Citki, czyżby grunt pod prawdziwą sprzedaż WISEŁKI był juz przygotowany??

12            -25
artgal
Do Citko
No to teraz człowieku dział bo całe to gówno w które została wepchnięta Wisła obciąża ciebie. To ty dałeś wiarygodność temu zasrańcowi. Dziwię się że człowiek taki jak ty dał się omotać takiej kreaturze. Teraz szukaj rozwiązania !

65            -14
~~~cuba88
Cuba88
Czas zacząć działać bo obudzimy się bez klubu. Wzywam osoby decyzyjne z SKWK do zdecydowanych działań, które będą miały na celu uratowanie Naszej Wisełki z rąk Meresińskiego.

60            -13
~~~kal
a ja miałem nadzieje....
to faktycznie jesteśmy w czarnej.......

38            -3
Willem de Zwijger
Marek Citko potrafił przyznać się do błędu,
a nawet żałuje, że "tak zasłużony klub trafił w niepowołane ręce", a pan, panie Cupiał, ma pan to głęboko w d...

110            -7
loskolczoner os
KATASTROFA
„Dobranoc! Do widzenia! Cześć! Giniemy!”

36            -10
~~~mexicano
Po Meresińskim
Mam nadzieje, że to skonczy dzialalnośc naszego pożal się Boże "właściciela". Napisałem w cudzysłowie, bo ten gość nie zasługuje na to miano. Forza Wisła!

39            -2
~~~Olo
....
To nas Cupi ujeba... po pachy

74            -4
loskolczoner os
Zdajecie sobie sprawę, że za chwilę piłkarze będą grali...
... za darmo?

41            -6
~~~JżS
Czas otworzyć
oczy , broniłem nowego właściciela przez zaślepienie miłością do Wisły ale to już koniec , trzeba wywieźć na taczkach nowego właściciela i zmusic go do sprzedaży klubu !!!!!

71            -3
woytek1974
Spokojnie, bez paniki
Zaraz GrzegorzS nas uspokoi i dostrzeże pozytywy tego co zaszło. Potem będą kolejne oświadczenia...

84            -5
~~~jazda
jazda
jednak chłop chciał dobrze. W przyszłości możnaby mu rzeczywiście powierzyć nadzór nad rozwojem sportowym klubu. ma jaja i honor

30            -12
~~~bodzio
Nawet Citko się skapnął
a część kibiców Wisły nadal trwa w naiwnej nadziei. Na posiedzeniu komisji licencyjnej Meresiński przedstawił swój "pomysł" na klub. Jak stwierdził członek komisji Sachs "Padły bardzo konkretne kwoty dotyczące poszczególnych zawodników, którzy jeszcze w sierpniu mieliby odejść z Wisły. W ten sposób załatana zostałaby dziura."

52            -4
woytek1974
Optymiści w różowych okularach
Ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia?

51            -5
~~~walensale msiezcerwony mi
Zaśpiewajmy to !
Na następnym meczu proponuje zaśpiewać...Jaaaakuuuub Eeeeeem ! Coooooooo ? ! Wyyyp......noś się... !!!!

39            -2
~~~JżS
Przepraszam,rozjebałem wam klub. Wasz Marek Citko
tak można streścić treść oświadczenia

61            -14
~~~nex
do ~~~paweł
A myślisz że Króla coś obchodziła opinia publiczna kiedy puścił z torbami Polonie Warszawa?

39            -2
~~~stachu
masakra
szacun dla Citki, lepiej pózno niż wcale. Ta decyzja oznacza, że z Meresińskim Wisła sięgnie dna, że o transferach możemy pomarzyć, sponsorzy zapewne zrezygnowali. Miałem szacun dla pana Cupiała, ale sprzedając Wisłe takiemu człowiekowi przekreślił wszystko to, co zdziałał dla Wisły bedąc jej właścicielem.

69            -7
nowy_00
Jak już
wydaje się, że gorzej być nie może to tu znowu gong. Ile jeszcze. Redakcjo skontaktujcie się z drugim forum i wspólnie wezwijcie kibiców do manifestacji. Ustalić datę, godzinę, napisać konkretny artykuł, nawkleja się linki gdzie popadnie, aby wszyscy wiedzieli i jazda z nim!!! Pełna mobilizacja bo inaczej już po Wisełce. Meresiński wynoś się !

54            -2
Willem de Zwijger
Panie Marku, niech Pan
wypowie się więcej o owych zdarzeniach, których był Pan świadkiem, a które zdecydowały o zakończeniu współpracy z Jakubem M. To mogą być bardzo istotne informacje w kontekście ewentualnego pozbycia się tego człowieka z Wisły.

66            -3
~~~zorro
To już koniec.
Niestety nie ma już nadziei.......To już koniec ! 30 letni kryminalista golodupiec kupuje Wisle ........ ....i wygląda na to że ja wykonczy ! To jest manewr ala Polonia ! To już nie kabaret to horror ! Tutaj już nie ma nic śmiesznego.Citko był ostatnia moja nadzieja .

40            -5
~~~MK
Z innej beczki.
Ja myślę, że czas aby przejęli klub kibice. Podobno Wisła ma tak wielu kibiców. Gdyby zebrało się powiedzmy 10.000 osób i stając się współwłaścicielami klubu wpłaciło po 100 zł co miesiąc przez rok klub wyszedłby na prostą drogę...

33            -8
~~~stachu
i jeszcze jedno
Jeżeli Citko przyznał, że został wprowadzony w błąd przez Meresińskiego to zapewne nie tylko on, a to oznacza mozliwość unieważnienia umowy.

17            -15
~~~WisłaNaZa wsze
kurtyna opadła
nie mam wątpliwości że to koniec naszej mocarstwowej przygody, szykujmy się że możemy zaczynać od zera, najprawdobodobniej jeszccze będziemy przez jakiś czas egzystować, a potem będzie koniec.

20            -7
~~~Anty weszlo
Na weszlo..
To juz wiemy kto namocil Citce w glowie. Weszlo. Ktore przy okazji chcialo sobie nabic liczbe wyswietlen sprytnie wplatujac Citke w ich gre.

9            -45
T0RETT0
Dramat.
Panie Cupiale co zrobiłeś z Wisłą.. Komu sprzedałeś Ją?!.. Zrobiłeś to samo co Żarowem!.. za ile złotego sprzedałeś i komu!!!.. co ci to dało teraz zostaniesz 0.0.0!!!. hahaha hahaha

52            -5
~~~W SERCU WISŁA
Do dzieła KIBICE
Szanowni Państwo, prawdziwi kibice, albo bierzemy ten klub w swoje ręce albo nic z tego. Przypomniał mi się jeden komentarz jednego z kibiców..."stanął w płomieniach nasz dom" ... :( Ciekaw jestem co na to TF ...

44            -4
~~~JżS
Ja bym zaczął
od protestu pod domem Cupiała , potem transparent na jego córkę , następnie złapać nowego właściciela i po męsku mu wyjaśnić że musi sprzedać natychmiast klub inaczej będzie miał duże nieprzyjemności nas jest Armia Białej Gwiazdy on jest sam z przydupasami !!!!!!!!!!! WOJNA WALCZMY O NASZ KLUB

53            -10
woytek1974
Kabaret Pod Białą Gwiazdą
W kolejnym oświadczeniu proszę jeszcze o zawarcie frazy: o rozumieniu kibicowskich realiów, co z pewnością gwarantuje udany początek współpracy!

19            -3
~~~Krakus
Sprzeda
Teraz panowie z grupy decyzyjnej powinni odwiedzić pana J.M. i ładnie go poprosić o sprzedaż Wisełki ,jeśli odmówi to powinien mieć umilone życie ;)

22            -3
~~~Idealista 80
Spokojnie, zaraz pseudodoktor wyjaśni całą sytuację,
nakreśli obowiązującą linię i tchnie we wszystkich optymizm. No i po raz kolejny przeprosi prawie bakałarza. Aha, i udowodni, że Legia na awansie do LM tylko straci.

19            -2
~~~jarek
Szacunek
Szacunek panie Marku, jest pan człowiekiem z zasadami. Prosimy o pomoc, nie dajmy upaść legendzie polskiej piłki nożnej.

19            -12
ed_rush
Ciekawy jestem...
...jak szybko i komu JM odsprzeda klub?!? Jasne już jest że z zapowiadanych sponsorów i promes na 9,5 mln nic nie będzie. Żadna szanująca się firma nie da przecież złamanej złotówki na klub którego właścicielem jest ten oszust.

26            -4
~~~Konkord88
Teoria Spiskowa
Okej, coś mi przyszło do głowy. Wisła miała dług zewnętrzny pomiędzy 15 a 20 mln złotych, plus masę zobowiązań na przyszłość. Właścicielem była Tele-Fonika, więc ona poniosłaby te koszty, sama będąc w i tak dosyć kiepskiej sytuacji finansowej. Inwestorow na horyzoncie brak... a co jeżeli znaleźli po prostu pierwszego lepszego menta, na ktorym już ciążyły zarzuty, ktory pod stołem wziął kasę za "przejęcie" klubu i ktorego jedynym zadaniem jest ogłoszenie upadłości tej spolki krzaka, na ktorą Wisłę przepisał ? W ten sposob Tele-Fonika pozbywa się części długow, a Meresiński okazuje się słupem... Cupiała. Ja wiem, że spiskowa teoria, ale cholera, aż nie chcę mi się wierzyć w tak dalece posuniętą bezmyślność tego przejęcia.

15            -15
Kosmaty
Teraz pytanie...
Czy Citko rzeczywiście nie chce firmować swoim nazwiskiem przekrętu i tak bardzo chciał zadbać o Wisłę, że na własną rękę szukał innego inwestora? Czy może panowie poprostu się pokłócili i wobec ostatnich doniesień o Hajcie (którym m. zaprzeczył w wywiadzie dla wp) ciepła posadka uciekła komuś spod tyłka...? Takie domysły są naturalną reakcją i lepiej zadać to pytanie głośno. Chociaż szczerze mówiąc Citko wydaje się tą bardziej wiarygodną osobą z duetu. Totalna huśtawka nastrojów, przyszłość Wisły jest obecnie nie do przewidzenia, chociaż więcej doniesień jest raczej pesymistycznych niż optymistycznych.

21            -6
~~~Lukasz
To już moim zdaniem rozwiewa wszelkie wątpliwości
Duża część kibiców ciągle miała nadzieję, że te wszystkie dziennikarskie artykuły nie są prawdziwe, to chyba takie kierowanie się bardziej sercem niż rozumem. Teraz już widać, że albo faktycznie ktoś będzie miał możliwość i odkupi ten klub, albo bardzo szybko Wisła podzieli los Widzewa, Polonii itd.

19            -3
~~~Czester
to nie Cupiał
To nie Cupiał sprzedał Wisłe tylko Telefonika. Druga sprawa owy biznesmen Citki to Wojciechowski chcecie mu dać 100% udziałów? Ja tam jestem za Meresinskim chce dać na prezesa kogos kto zna klub. Sam chce isć w cień pewnie ten Włoch to jego człowiek w zarzadzie!!!!!

9            -67
oldkibic
@~~~kal
Jestem zdania przeciwnego, to dobra informacja, bo znaczy to tyle, że JM, to etap przejściowy, ot bufor, do kolejnego właściciela.. Mnie nadal ciekawią Ci z listy inwestorów, powinni się ujawnić i sami zająć w sprawie stanowisko, no chyba że to szemrane towarzystwo, które miało wynająć „tanich drani” link » , ale Pan Marek Citko nie okazał się „tanim draniem” i dobrze ... .. A dalej to będziemy wspominać jak to było z przejściem od TF , przez JM do kolejnego normalnego właściciela.. swoją drogą, to co zrobiła TF, naprawdę coraz gorzej to oceniam.. No i thriller mamy, że szkoda gadać, .. emocje, że ciężko się czymś innym zająć..

16            -11
ed_rush
Citko posypuje głowę popiołem...
...ale w dużej mierze to on odpowiada za ten bałagan. Niestety trzeba się pogodzić z faktem, że nie będzie sponsorów, nie będzie wzmocnień, będzie wegetacja - przynajmniej do wiosny. Teraz przy tym bałaganie nie liczyłbym już na wzmocnienia.

27            -5
~~~W SERCU WISŁA
Pewnie znacie ale...Posłuchajcie.
J. Kaczmarski - a my nie chcemy uciekać stąd

8            -2
~~~-piotie
Banalnie prosty scenariusz...
Kubus sprzeda kogo sie da, kase z transferow zatrzyma dla siebie. SKWK (czytaj decydenci) swoja dzialke dostana. Klub nie dostanie licencji na nowy sezon. SKWK zacznie wszystko od IV ligi tylko, ze tam juz wszystko bedzie na ICH WARUNKACH!!!Pelnia wladzy, kontrola przychodow. Po prostu bajka dla waskiej grupy osob od dobrych kilku lat terroryzujacych ten klub i to miasto. Tak wlasnie umiera Wisla klub o 110 - letniej tradycji. Taki scenariusz chodzil mi po glowie od ladnych kilku lat. Zaczeli od TS a koncza na najbardziej lakomym kasku, czyli sekcji pilkarskiej. Zadna sprzedaz Wisly przez Meresinskiego nie wchodzi w gre. Zorganizowana grupa przestepcza (bo tak ich trzeba nazywac) dopilnuje by nikt tego scenariusza im nie popsul...szczerze watpie bysmy dograli te runde do konca...nawet jesli komisja lic. nie moze nas relegowac z ligi ( tylko ujemne pkt. wchodza w gre) to i tak po bodajze 2 m-cach nie placenia pilkarze rozwiaza kontrakty z winy klubu i po prostu nie bedzie mial kto w Wisle grac...

82            -8
Niewierny Tomasz
Po meczu z Cracovią...
napisałem, że następnych derbów w grudniu już nie będzie a sezon 2017/2018 rozpoczniemy w IV Lidze jako TS Wisła. I to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz :(

30            -9
SMOK
Czy to już czas
żeby brzytwy chwytać? Czy może rzeczywiście coś się wyklaruje? Na zawal się zbiera. Jeszcze kilka lat temu nikt by nie uwierzył, ze taki los Wisłę czeka.

21            -1
~~~JżS
@~~~Czester
tak wolę JW z zasobnym portfelem !! To było by wyjście idealne dla każdego

25            -6
~~~marcin72
BRAWO MAREK CITKO
zwracamy honor panu markowi citko uczciwie powiedział jaka jest sytuacja dziekujemy co teraz telefoniko co teraz panie cupial prosimy oninterwencje

12            -20
~~~maciek
śmiech przez łzy
redakcja powinna zorganizować ankietę na stronie kto większy idiota?? : 1. Meresiński 2. Citko 3. Doradcy Cupiała 4. Cupiał

39            -1
woytek1974
Marek Citko
Walczy,nie tyle o dobro Wisły, a o swoją wiarygodność jako agent piłkarski. Należy przypuszczĆ, że znaleziony przez niego inwestor to J. Wojciechowski.

55            -2
kajtek
jaja to dopiero teraz beda
ciekawe co w Wiśle odwali ten pajac Meresinski. Najpierw pewnie kasy chce na dzialanie, wiec z pewnoscia redukcja zarobkow pilkarzy bedzie proponowana. I wyprzadaz za grosze make, guzmicia itp... byleby kasy troche mogl miec do rzadzenia i utrzymania klubu.

21            -3
~~~ollo
citko
cytat Jest to moja samodzielna decyzja, którą podjąłem na podstawie obserwacji tego, co się dzieje w klubie i w jego bezpośrednim otoczeniu. Ostatni akapit jest bardzo ważny.

29            -3
~~~JżS
Trzeba się zjednoczyć
ponad podziałami każdy kibic Wisły obojętne z którego sektora a nawet i ten z przed telewizora !! To jest wojna o nasze klub , o 110 lat tradycji !! Ponad podziałami pokażmy że jesteśmy Wiślakami , trzeba zorganizować protesty i to jak najszybciej , tylko gdzie zacząć ??

28            -3
~~~kal
????
Teraz okazało się że żadnych sponsorów nie ma....ani inwestorów itd. a co za tym idzie niebedzie żadnych wzmocnień, wręcz przeciwnie!!!!

25            -2
~~~stachu
zewsząd walą w Wisełke jak w kaczy kuper
a w najnowszym oswiadczeniu Tele-Foniki czytamy, że to była najlepsza oferta. Ja się pytam dla kogo bo na pewno nie dla klubu!!!!

47            -2
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
a ja tam wierze w Bogusia

6            -43
~~~Herti
Naiwni
Widzę że jest jeszcze kilku naiwnych którzy uważają że nic się nie dzieje tylko pismaki szukają sensacji. Romantyczna wizja że normalni kibice składają się i kupują klub to utopia.Władzę przejmują osoby które powinny wraz z panem JM spędzać czas na spacerniaku.I oni mówią o sobie Kibice Wisły Kraków.To jest największa hańba i obelga dla tego klubu!

47            -2
~~~student
student
czuję od tygodnia ból i zadrę w sercu. Spodziewam się najgorszego. Dlaczego...

15            -2
~~~jazz
szczury uciekają z okrętu jako pierwsze
myślałby kto, że nic nie widziałem, nic nie słyszałem

22            -10
~~~krzysiekk k...
no to grubo
teraz juz nikt mu nie uwierzy w nic..facet pogubil sie w kłamstwach...kibice do dzeła trzeba go wyniesc z klubu,niech sprzedaje go albo...

27            -1
oldkibic
Citko kontra Meresiński.
Wiemy też 2 nowe rzeczy, właśnie poznaliśmy przyczynę odwołania zapowiadanej konferencji, oraz wiemy już że treść ostatniego oświadczenia TF jest już nieaktualna.. A teraz pytanie, kogo JM może namówić do współpracy z ludzi Wisły.. ja oczekuję, kolejnych oświadczeń, ale tym razem jasnej deklaracji, to jest wyraźnego żądania ze strony TS Wisły i SKWK sprzedaży klubu ze strony JM.. wybór jest prosty, albo bardziej wiarygodny jest pan Meresiński, albo pan Citko. Nie muszę dodawać, że wybór jest prosty, choć MC też to nie bajkowa postać, ale co robić wyboru wielkiego na teraz nie ma.

15            -6
RobertB
tak, jasne, bijcie panu markowi brawo
jaki on wspaniały, jaki honorowy ... zaraz przecież znajdzie nam wspaniałego inwestora, któremu zły JM nie sprzeda klubu i na tym skończy się jego rola. Ludzie, czy my jesteśmy w piaskownicy? Citko próbuje się nieudolnie wybielać, żeby zachować chociaż resztki wiarygodności w środowisku piłkarskim po tym jak ich dziecinny plan ze sponsorami wziął w łeb. Ja nie wiem za co mu niektórzy jeszcze dziękują, otwórzcie oczy i zobaczcie w jakiej sytuacji zostawia nasz Klub

46            -6
~~~kamb
JM zachowuje sie irracjonalnie
Sam wskoczył na świecznik, został prześwietlony, zaorany, ba, z każdym dniem na jaw wychodzą nowe rewelacje, a ten zamiast zniknąć, gdy nadarza się okazja, kurczowo trzyma się stołka. Ze szkodą dla siebie, klubu, kibiców... dla wszystkich. Czy jest aż tak zadufany i nakręcony na kasę? Nie rozumiem tego, ale wiem jedno - jeśli nic nie zrobimy, nie wymusimy na nim zmiany stanowiska - będzie dramat. Trzeba wywierać presję i to do skutku. Ale do tego potrzebna jest jedność. Wszystkich. Dla mnie nie ma życia bez Wisły.

15            -3
Maxi
Gimnazjalista nie odda Wisły !! ...do póki jej nie wydoi ..
... do cna oby jeszcze nie po sprzedawał majątku klubu . Rok mu starczy po co więcej !! leci kasiora z transmisji meczów na konto Wisły a on w tym momencie ma dostęp w Wiśle do kont leci kasiora z biletów ...może jeszcze kogoś sprzeda .. przez pół roku rok będzie stwarzał pozory że wszystko jest ok a potem my zostaniemy goli i weseli on spiernicz.y za granicę a nawet jak nie ucieknie i go zamkną to dostanie kilka lat góra 10 za dobre sprawowanie wyjdzie po 5 ciu ale jest ustawiony do końca życia .....Tu musi być ostry protest kibiców a nie jakieś g...ne oświadczenia SKWk co nic nie wnoszą i nie daja

37            -3
shine55
~~~~piotie
masz rację ... SKWK to zorganizowana grupa przestępcza i doprowadzi do zagłady ... niestety, nie jestem przekonany czy nam, zwykłym ale kochającym całym sercem Wisełkę, starczy odwagi by Ją ratować ...

59            -4
Waldi
Oj Citko, Citko
Brawo Marek Citko? Przecież to jest czysty współudział. Citko zrobił skok razem z Meresińskim, a teraz się wycofuje? To nie tak Panie Marku. Jesteś tak samo winien całej sytuacji. To Ty chłopie firmowałeś swoim nazwiskiem cały deal. Dzięki Tobie doszło do tej transakcji. Nie wyjdziesz z tego interesu tylnymi drzwiami. Jesteś również w tym umoczony.

28            -5
~~~krzysiekk k...
to oswiadczenie Citki
to jak dla chorego na raka informacje,ze wlasnie nastapily przerzuty...

18            -4
Banyx
Opamiętajcie się
Teraz nagle wszyscy zwracają honor Citce, nagle wszyscy mówią że ma jaja... Błagam was. Co wy dzieci z piaskownicy. Wszyscy nagle wierzą Citce że on nemo i nic nie wiedział. Zaznaczam że nie bronię JM i uważam że gościa nie powinno być u nas w klubie. Ale Citko jest tak samo winny i przypuszczam że wiedział dobrze kim jest JM ale nie wiedział że to wszystko wypłynie na zewnątrz. Nagle się obudził po 3 tygodniach, mimo że jeszcze w tamtym tygodniu pracował w Klubie i w nim bywał....po prostu śmiech na sali. Może gość umywa ręce bo nie umiał załatwić tych 5 transferów. Dla mnie JM i MC to obydwaj nieźli krętacze i nie ważne co jeden z drugim powie bo i tak na razie nie ma to żadnego pokrycia... tak jak niektórych dziennikarzy. Wczoraj Stanowski (powoływał się na znajomości w Komisji) z weszlo i Miga z przeglądu twierdzili że komisja ma zarzuty i może odebrać licencje Wiśle a dziś Komisja stwierdziła że wszystko jest w porządku. To kto w końcu mówi prawdę. Według mnie nikt... i to jest smutna prawda

28            -7
~~~qaz
Citko ma na myśli Wojciechowskiego.
Nie sądziłem że to powiem, ale... PANIE JÓZKU RATUJ! Jasne, że obawiam się tego despoty i grabarza Polonii. Jednak w obecnej sytuacji byłby on wybawieniem, bo ma kasę. A dużo większym zagrożeniem dla Wisły jest Meresiński, który nie ma ani kasy ani matury. Ma za to zarzuty prokuratorskie. Skoro Citko go opuszcza, to nie można mieć już złudzeń. Ten człowiek jest kompletnie niewiarygodny i nie ma dobrych intencji. Chciał robić wałki na klubie i tyle. Trochę się przeliczył, bo już na starcie został zdemaskowany. Ja sam dawałem mu kredyt zaufania. Ale teraz już koniec. Trzeba zrobić wszystko, żeby zmusić tego gogusia do odsprzedaży Wisły.

32            -6
loskolczoner os
Jak dla mnie to CITKO
o wszystkim wiedział. Nie zdawał sobie tylko sprawy z tego jak szybko wszystkie gówna wypłyną na światło dzienne. Postanowił się tylko ewakuować zanim się na stałe i kale uwali. Serio ktoś wierzy w jego "honor" i "zaskoczenie"????

34            -6
~~~-piotie
Oldkibic???
Ty tak na powaznie???SKWK jest zywotnie zainteresowane upadkiem klubu w obecnej postaci. Jeszcze osoby decyzyjne uzyskaja z tego tytulu korzysci majatkowe...

35            -7
~~~ddd
Ja..
nie wiem co tu się wyprawia?!!!meresinski spier****j z wisły!jest mi wstyd,co napisałem wcześniej,z tym d*bilem skończymy w iv lidze.apel:skwk ruszcie d*py do jasnej cholery i wytłumaczcie właścicielowi jaki klub kupił!brak mi słów,zostaje jedynie się naw*lić i modlić o lepsze jutro...

14            -3
~~~qaz
Teraz trzeba zrobć wszystko żeby zabrać Meresińskiemu Wisłę
Trzeba stanąć razem i zakończyć ten cyrk. Niech Cupiał szykuje prawników. Niech SKWK szykuje to co uważa za stosowne. Bednarza wygnali, to i może Meresia pogonią. Niech media nie dają wytchnienia temu gogusiowi. Trzeba go zmusić do sprzedania Wisły, bo im ten facet dłużej tu jest tym gorzej.

17            -4
Maxi
To jest wrogie przejęcie ...
...jak tytuł książki pana Meresińskiego !! na dzisiaj to on ma dostęp do wszystkich kont Wisły . Tu ewidentnie nie chodzi o dobro Wisły a wydojenie jej . A do Cupiała mam wielki żal jak i do ludzi pracujących w klubie typu Kapka jak już samemu nie chciało się szukać to k...a !!!!! chyba stać go na detektywa !!!! wiadomo że w biznesie jest dużo oszustów i jest coś takiego jak wywiad gospodarczy !!!! dlaczego nie sprawdzili tego Meresińskiego !!!! Dla mnie Cupiał stał się grabarzem Wisły

39            -5
~~~-piotie
shine555
Gwarantuje Ci, ze oni nikomu nie pozwola tanczysz na ich podworku. I nie mam tu na mysli argumentow slownych.

11            -2
~~~krzysiekk k...
koniec!!!
Marcin Tyc ‏@MarcinTyc 40 sek.41 sekund temu Bodzentyn gmina, Polska W sprawie @WislaKrakowSA, to za chwilę będzie info. o sfałszowanych gwar. bankowych oraz szeregu dokumentów które są zwykłym ooszustwem

10            -3
oldkibic
@loskolczoneros
Nazwijmy rzecz po imieniu, Citko tylko się mniej zbłaźnił niż JM, oraz mniej niż TF.. tylko i aż tyle. Pytanie czy JM bez wsparcia z zewnątrz może działać, otóż moim zdaniem, nie może. Za działanie na szkodę firmy też ot tak sobie pozwolić nie może .. a oświadczenie TF, jak sobie je jeszcze raz przeczytałem, jest już nie nieaktualne, ale wręcz humorystyczne, rzecz jasna w ramach czarnego humoru.

19            -7
oldkibic
@~~~-piotie, nie chrzań..
Po prostu nie mąć, teraz Wisła potrzebuje jedności, a każdy który ją teraz neguje jest jej wrogiem. Tyle w temacie.

10            -25
~~~emjot
gwarancje
Dziennikarz PS na twitterze: Marcin Tyc @MarcinTyc "W sprawie @WislaKrakowSA, to za chwilę będzie info. o sfałszowanych gwar. bankowych oraz szeregu dokumentów które są zwykłym oszustwem." Ja pier....Co za burdel :-(

22            -5
oldkibic
..
oczywiście jedności kibiców.

8            -10
Fred
SKWK
Chciałbym Panów poinformować że meresiński Wam obiecał gruszki na wierzbie a innymi rzecz ujmując to co chcieliście usłyszeć tak jak "Boguś"- jemu mógł obiecać nawet ćwierćfinał ligi mistrzów.Wam za to złotówkę od biletu oraz miejsca w zarządzie tylko po to by spokojnie sobie działać a Wam ściemniać. Prawda jest taka że od niego nic nie dostaniecie a on potrzebuje czasu by jak najwięcej zarobić przy sprzedaży Wisły. Nasuwa mi się taka refleksja czy czasem po poważnej rozmowie z Wami nie raczyłby zrezygnować z prowizji za sprzedaż klubu komuś kto ma kasę i przede wszystkim nie przyspieszyłby działań na rzecz sprzedaży. Do takiej rozmowy mogły by dojść oczywiście po Waszym stwierdzeniu że i tak od niego nic nie dostaniecie bo to golas i do tego oszust w dodatku bardzo prymitywny. Ps: Życzę owocnych rozmów i decyzji na rzecz naszej Wisełki!

43            -5
Maxi
Co do Citki ....
...jakoś mu nie wierzę że tyle czasu się z Meresińskim bujał i go nie sprawdził .

26            -3
~~~tedy
@~~~-piotie
też jestem ciekaw stanowiska SKWK po bieżących informacjach, mam nadzieję, że Twój czarny scenariusz nie spełni się, rozważam też taką kwestie, co o tym myślicie: citko wiadomo człowiek wojciechowskiego, może sprawa była tak ułożona, że oni kupują a od nich kupuje jw a po nagłośnieniu sprawy inni zainteresowani pojawili się na horyzoncie i teraz meresiński licytuje, ktoś może przebił jw i citko niby honorowo wycofuje się...

8            -3
Maxi
A sponsorzy ???
i ludzie związani z Wisła na pewno w to szambo nie wejdą . Dla sponsorów współpraca z tym panem to antyreklama kto by chciał być z nim kojarzony ?? A Ludzie związani z Wisła ?? jakoś sobie nie wyobrażam by chcieli z nim tak samo współpracować nawet Kapka chyba posiada honor i nie obejmie żadnego stanowiska .. w zarządzie będzie właściciel zamkniętej knajpy ?? kto jeszcze może jakaś kwiaciarka albo hydraulik ( bez urazy dla tych zawodow sam jestem hydraulikiem ) czyli sami ,, kompetentni ,, ludzie znający się na piłce.

31            -3
~~~Jonasz
Marek Citko...
... to chyba zdał sobie sprawę, że za chwilę sam usiądzie przed prokuratorem i prędzej stąd się wzięło to oświadczenie - pierwszy krok w zabezpieczaniu sobie dooopy. Cały ten interes śmierdzi z daleka i chcę tylko przypomnieć, że na początku Citko wymieniany był jako współwłaściciel, więc to tylko potwierdza moją teorię.

24            -2
Shell
@~~~-piotie
ale trzeba nie mieć oleju w głowie żeby coś takiego napisać. Powiedz mi na jakie przychody może liczyć SKWK w IV lidze? Złotówka od biletu od 600 osób? :D Nie rozumiesz, że SKWK żeby istnieć potrzebuje klubu sprawnie działającego, a nie bankruta? Nie po drodze mi z SKWK zazwyczaj, nie interesują mnie wymyślone motywacje, patrzę na to czysto biznesowo i to co Ty piszesz to jest tak wierutna bzdura, że aż głowa boli. Biorąc pod uwagę co i jak kombinuje Meresiński to niedługo okaże się, że tylko "delikatne naciski" pewnego środowiska zmuszą go do sprzedania klubu. I oby tak było bo gość jest skończony. A to co się dzieje zawdzięczamy TYLKO i wyłącznie Cupiałowi. Tylko jemu i jego decyzjom.

30            -10
Shell
@Fred
i dobrze to ująłeś. Już chyba wszyscy wiedzą, że od JM nic nie dostaną bo on po prostu nic nie ma. No nie ma, tyle co miał to zapłacił Cupiałowi- 300 tysięcy, koniec, cześć. Plan był tradycyjny "tanio kupić-drogo sprzedać" tylko się plan posypał...

30            -1
Burczga28
...
No przynajmniej ten miał jaja żeby się przyznać do błędu. Nie zdziwiłbym się jakby potencjalni sponsorzy też wypieli tyłek na niego i został na lodzie. Bo sytuacja ze sponsorem na spodenkach daje do myślenia, było logo na spodenkach w jednym meczu i chwilę na stronie potem znikło.

7            -5
~~~-piotie
Shell na Boga
Jaka zlotowka ???Od jakiego biletu???Czlowieku ten klub bedzie ich!!!!Oni beda sprzedawac bilety!!!

28            -9
takisobie
No to za**biscie!
Zjednej strony szacun za przyznanie się do błędu, ale z drugiej strony gdyby nie Ciitko do transakcji pewnie by nie doszło. Dla wiekszosci z nas osoba Citki w jakimś stopniu uwiarygodniała osobę Meresińskiego.

27            -2
~~~Falelokik oki
No i co ?
Gdzie te gromko zapowiadanych pięć poważnych transferów do klubu, uparcie pytam. No gdzie? Ech, tak to jest jak za poważny biznes biorą się dwaj ludzie z legalnym podstawowym wyksztalceniem. Zero zdziwien !!!

15            -1
~~~ts77
Hajto?!
Módlcie się żeby ten oszołom Hajto nie przyszedł do Wisły obojętnie w jakiej roli bo to juz będzie dno den!

17            -6
~~~Tom_ek_ch go
A gdzie jest..
SKWK? Kiedy Jacek Bednarz `niszczyl` klub to byly protesty, bojkoty, akcje, pogrozki, nawet stadion pajace ostrzelili racami! A teraz?!

39            -4
~~~miechu80
no i teraz caly zarzad to bedzie skwk
Ja za kadencji tego pana na R22 sie nie pojawie amen. Zycze pilkarza zeby po 2 miesiacach zaczeli rozwiazywac kontrakty im szybciej wylecimy z ligi i tym lepiej. Trzeba doprowadzic do bankructwa tego jegomoscia. Na miejscu Maki i Ryska tez bym sie wstrzymal i za darmo zeby odeszli. Nie dajcie kosztem Wisly wapierac przestepcow! Oby frekwencja na meczach tez pokazala ze tego robic nie mamy zamiaru!

19            -5
~~~nzl Bog@s
Szkoda tylko, że wsiowskie media
piszą tylko o Wiśle a nie o tym , że "drzwi do lasu" zostały zawieszone w wykonywaniu zawodu, jakoś cichutko o tym bo przecież dla nich to jest nie wygodne i to są obiektywne media :-(

10            -10
~~~asdf
...
A jak pisalem ze dwa tygodnie temu ze za kilka lat Wisla bedzie rzadzic skwk i sharki to dostalem od cholery minusow. Teraz to moze sie juz stac w przyszlym sezonie w IV lidze. Niestety

14            -5
~~~Wisła Qrdwanów
Szacun dla Citki
ale kiedy skończy się ta komedia ? Błazenada!

9            -19
kibic1
podobno tym biznesmenem
jest Smolny ten z Pogodni.Na pewno leprzy niz JM ale czy teraz taki akurat nam potrzebny? fakt umiem zbudowac coś ale potrzebuje czasu a nam juz potrzeba goscia co wyda na starcie kupe kasy , taki ktos jak wojciechowski np.

9            -10
Realista80
projekt na 20 lat.
Kolejny obiecal sponsorow i podal sie do dymisji.Mozesz teraz sciemniac, jelenie tradycyjnie to kupia.Miales juz umowy sponsorskie gotowe do podpisania,i hojnego wlasciciela ,ktory klub chcial nagle kupic, szkoda ze wczesniej go nie miales tylko takiego jakiego mamy, ktorego rekomendowales.Nic nie wiedziales, a kto jeszcze dwa tygodnie temu pytane o problemy z prawem tego czlowieka, gadal to sprawy wlascxiciela a nie wisly, mamy projekt na 20 lat ha

11            -3
~~~Krk
Krk
Teraz przydało by się żeby w tej sytuacji i z takimi przecinkami informacji skwk jak i ts Wisła spotkało się z panem citko i żeby powiedział w jaka stronę to zmierza. Już go nie łączy nic z panem jm a sam deklaruje chęć pomocy klubowi. To niech powie tak na prawdę co się dzieje w gabinetach i co ten pajac wyprawia puki nie jest za późno.

2            -8
Maxi
Ludzie jaki szacun dla Citki ??
Czy was całkowicie już po..liło . Przecież to przez niego jesteśmy w czarnej d.u.p.ie , jeszcze co niektórzy po rękach go będziecie całować jak papieża ??? . Gdyby nie nazwisko Citko to Meresiński nie kupił by klubu !!!!! co z tego że obecnie się z projektu wycofał ?? to nic nie zmienia.

33            -9
~~~RS
źle
Panowie, to oświadczenie Pana Marka Citko daje jasny sygnał, że klub trafił w fatalne ręce. Jeżeli nie zostanie sprzedany przez Meresińskiego godnemu inwestorowi, obawiam się, że będzie pralnią pieniędzy bądź popadnie w ruinę. :-(

15            -3
kuszczak
Co wy piszecie o jakimś szacunku do Citki?
Chciał się nachapać, ale zrobiło się dużo smrodu to ucieka jak szczur. Zrobił Wisłę w ... już drugi raz, tym razem konkretnie. link »

28            -7
~~~ralfik
powoli ....
zaczyna to wyglądać jak gra w Pokemony :). - pokemon go! :-)

5            -5
ed_rush
Sporo z nas liczy...
...że ten oszust zachowa się teraz honorowo. Obyśmy się nie przeliczyli:-(

13            -2
~~~kibol z Reymonta
Citko po prostu zorientował.....
się ,ze jednak to nie on będzie dyrektorem sportowym i teraz ostentacyjnie rezygnuje.Jakos wczesniej w wywiadach nie przeszkadzala mu wiedza o przeszlosci Meresinskiego.Twierdzil ,ze to osobista sprawa wlasciciela a on ma odpowiadac za pion sportowy.Teraz jedzie po nim i robi to na legijnym weszlo.Ciekawe ,ze rezygnuje w dniu w ktorym Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN nie stwierdziła żadnych nadzwyczajnych zdarzeń lub faktów, które powodowałyby uzasadnione obawy co do możliwości kontynuacji rozgrywek przez Wisłę Kraków.

18            -5
~~~kal
Pralnia....
to nawet pralnia pieniędzy nie będzie, nowy boss nie ma kasy, jak by miał, to dla picu ściągnął by już jakiś nowych zawodników, a tu cisza.... citko chyba 2 tygodnie temu w wywiadzie cos bredził o 5 transferach... a tu nie ma kasy nawet na 1 zawodniaka, dlatego citko spierdala jak szczur....

13            -3
~~~stary wiślak
Kibice
Tu niema co liczyc na SKWK Tylko musimy sami zacząć działać pokazać że Wisła to nie jakiś klubik, niema co pisać po forum tylko trzeba się zorganizować zrobić protest niech prokuratora też się tym zajmie jak TF sprawdzała wiarygodność JM ,co nam da pisanie nic ,musimy sami walczyć o nasz klub,

13            -5
~~~the real thomas
...
meresinski wypierdalaj !!! TYLKO WISŁA!!!

10            -2
Shell
@~~~-piotie
Komu? KOMU chłopie? Sobie? Mówimy o IV lidze (za zasługi jak.coś bo.może być C klasa), CZWARTEJ. Będą sprzedawać te 600 biletów po 10 zł i co? Oplywać w dostatku będą? :D

5            -11
~~~kibolejro
Ale wstyd na cała Polskę!
Już cała Polska śmieje się z Wisły. Jak można było tak ośmieszyć ten zasłużony i szanowany kiedyś klub??

16            -4
~~~Pytapl
Sentyment
Dobry klub z tradycjami. Przykro, że takie się dzieją rzeczy, bardzo przykro... Młody nie jestem, a z Wisłą mam pierwsze wspomnienia kibica sprzed TV, bo Śp. Tato kochał i ten klub, i kochał piłkę… Nie ma dziś takich (chyba) kibiców… Wiedział, kto, gdzie i kiedy, skąd przyszedł, gdzie poszedł, ile strzelił, ile obronił, itd.… Pierwsze z Ojcem wyjazdy na mecze: Kraków, Chorzów, Opole, Zabrze, dla mnie cudowne wyprawy. Włączył mi się sentymentalizm. Dziś jest inaczej, armie, zbrojenia, naqxrwianie… Przykro i serce się kroi patrząc na dzisiejszą Wisłę, kibicowsko, piłkarsko, właścicielsko… Mama nadzieję, że pomimo wszystko, znajdą się ludzie, którzy kochają ten Klub, którzy nie będą mieć frazesów i głupot na ustach, ale będą pracować dla rozwoju piłki. Zorientowanie na Klub – nie na własną korzyść, ludzi z pasją potrzebuje Wisła, dobrych ludzi! Pozdrawiam kibiców piłki, pozdrawiam Wiślaków:)

28            -1
trogdor
mam tylko jedno pytanie
Co jeszcze musi zrobić SKWK by już nikt nie maiła złudzeń, że ich nadrzednym celem nie jest silna Wisła tylko silne SKWK (bojkoty, obrzucanie racami, wyłudzanie pieniedzy, szantażowanie klubu, bratanie sie z faszystami, jednostronne decydowanie za wszystkich kibiców itd.)? Podejrzewam, że są nawet przekonani o tym iż Wisła należąca do nich będzie silna - bo oni wiedza najlepiej co jest dla niej dobre. To ja oświadczam, że w momencie realizacji ich planu przejęcia pełni władzy w Wiśle to ja rezygnuję z kibicowania - komukolwiek - bo za stary jestem na to by zmieniać barwy i wole zostać wierny prawdziwej Wiśle (ktorej już nie bedzie) a pod działaniami SKWK się nigdy nie podpisze.

63            -4
trogdor
i jeszcze rada dla innych "pikników"
to nie jest tak że my nic nie znaczymy (choć wielu, zwłaszcza `nie-pkiników` tak uważa). Znaczymy i to sporo. Nie musimy zakładać żadnych stowarzyszeń, robić pikiet itd. My głosujemy swoimi nogami chodząc na mecze i portfelami współfinansując klub. Jeśli nie chcecie firmować oszusta-właściciela, czy działań stowarzyszenia `kibiców`, które się z nim brata, to tego nie róbcie. Nie dajcie im wrażenia ze stoją za nimi tysiące wiernych kibiców. Bądźmy wierni - ale Wiśle - a nie SKWK, Cupiałowi czy Meresińskiemu. Wiśle - czyli klubowi, któremu u podstaw legły takie wartości jak uczciwość, apolityczność, patriotyzm a nie ksenofobia, honor i przede wszystkim sport jako główne źródło emocji a nie interesy kilku oszołomów uważających się za głos kibiców.

56            -4
~~~Jarek
Tomasz Kulawik
W środę konferencja z nowym dyrektorem Tomaszem Hajto po zwycięstwie z Kielcach . Skład na Koronę z moich obserwacji z Myślenic. Miśkiewicz-Bartosz( Jovic ), Głowacki , Guzmics , Sadlok - Pietrzak , Brlek , Maczyński , Małecki - Boguski - Brożek . Testowali ustawienie 4-2-3-1 . Wszyscy zdrowi

5            -9
Willem de Zwijger
To, że Markowi Citce zorientowanie się w tym,
jakiego pokroju jest człowiekiem Jakub M. zajęło pięć miesięcy musi zdumiewać i słusznie można mieć do niego o to pretensje (z czego on sobie zdaje sprawę, niestety, poniewczasie). Jednak mnie wciąż najbardziej dziwi zaakceptowanie Jakuba M. przez Tele-Fonikę. Zwłaszcza w świetle nowych rewelacji na jego temat, które wciąż wypływają, jak np. dzisiejszy tekst w DzP: link » Chciałbym zobaczyć te "listy intencyjne", które "licencjonowany gimbus" przedstawił Tele-Fonice...

33            -3
~~~-piotie
Klub
juz jakis czas temu zostal faktycznie zawlaszczony przez bandyterke zwiazana z SKWK. Oni nie maja zamiaru dbac o dobro Wisly, tylko o swoje wlasne, finansowe. Pewnie paru wyzej postawionych gosci ma ambicje zdobycia wladzy. Kazda najmniejsza proba zorganizowania konkurencyjnej organizacji kibicowskiej bedzie przez nich brutalnie stlumiona. Nie raz i nie dwa napadali na "swoich" kibicow na stadionie pod byle pretekstem. Czemu sektor "C" swieci pustkami???. To juz dawno przestalo miec cos wspolnego z kibicowaniem i wspieraniem Wisly. To jest organizacja przestepcza dbajaca o wlasny i TYLKO WLASNY interes. Nie wiem jakim trzeba byc slepcem by tego nie zauwazac. Silownia, restauracja, nielicencjonowane sklepy z pamiatkami, organizacja wyjazdow, zbieranie na "oprawy" + dilerka na duzo skale. W tym momencie tylko jakis desperat (lub idiota) zaryzykuje wlasne pieniadze i zainwestuje w klub. Wisla jaka znalismy wlasnie przestaje istniec i ja tu swiatelka w tunelu nie widze...

29            -4
~~~TSW
do boju ABG,marsz,marsz,marsz....
Przed meczem ze Sląskiem WSZYSCY żołnierze ABG i wszyscy inni kibice NASZEJ WISEŁKI bo boju na meresinskiego ! marsz,marz,marsz do boju marsz zwycięstwo czeka NAS. Pogonimy skur.....na z R22 ,będzie wypierd..ł do Rędzin kanałami.

7            -2
~~~kibolejro
Cupiał o tym wszystkim pewnie wiedział
Wy myślicie że Cupiał nie wiedział o tym kim jest ten Meresiński? Musiał wiedzieć bo jak nie wiedział to znaczy że jest mało zorientowany. Tak czy siak nie świadczy to o Cupiale najlepiej. Byli wczesniej poważni biznesmeni zainteresowani Wisłą to im odmawiał a teraz oddaje Wisłę w ręce takiego oszusta!

31            -3
~~~kazek
Okazuje się, że sprawę sprzedaży Korony
zablokowano po informacjach zdobytych przez dziennikarzy. Więc można powiedzieć, że w Kielcach zaoszczędzono duże pieniądze na research w sprawie potencjalnego kupca, przez proste ujawnienie informacji, kto jest po drugiej stronie stołu negocjacyjnego. Dziennikarze zrobili resztę. A u nas wszystko odbyło się w totalnej ciszy. Krakowskim kibicom i dziennikarzom nawet nie dano szans się wykazać. Oczywiście, takie ciche robienie biznesu też jest drogą, ale wtedy trzeba samemu zrobić wywiad. Nie zrobiono go wcale, bo już proste wpisanie w google "Jakub Meresiński" dawało tylko w postaci powiązania z firmą o kapitale zakładowym 50 tysięcy złotych(!) oraz linki do pudelka... To jest jawne oszustwo nie tylko kibiców Wisly, ale też samej Telefoniki, której wydatki na Wisłę okazały się przez to bezsensowne. Pisałem już kiedyś: chciałbym ze zwykłej ciekawości poznać personalia osoby, która przeprowadzała proces od strony Wisły.

22            -2
~~~Mar
Mysle ze on teraz nie sprzeda WK, wyciagnie co sie da
Za Ryska i Make przytuli € a potem sprzeda klub

11            -2
GrzegorzS
Pana Mareczka inni wygryźli, bo zaczęła się wokół nowego
układu właścicielskiego jaki by on nie był wiązać inna grupa interesu i nagle uznał, że nie sprawdził tego Meresińskiego a ten go oszukał. Ale nic dla dobra wyższego dal Wisły nasz tytan Citko, poświęcał swe dobre imię i szukał przez trzy tygodnie ratunku, ciężko tyrał by rozwiązac problem, którego jak sam rzoumie naważył. Jak ja się ciesze, że nie wszedł w interesy z jakims talibem, bo by bomby wybuchły. Więc nalezy się pomnik cnocie Citki, cała masa niechętnych Meresińskiemu, niezadowolonych z jego przeszłości radośnie witap. Mareczka we własnych szeregach i klepie po plecach. Nie c z tego Pan Citko, okazał się żałosnym menagerem, któremu dil nie wyszedł, ale to tu miu chwała za to nie chce w tym tkwic woli zrezygnowac. Ale dlaczego tego nie napisze, tylko szuka listka figowego w personalnym ataku na Meresińskiego. Miesiąc czasu potrzebował Citko by przejżec na oczy. Gdyby to oświadczenie pojawiło się miesiąc temu to ok. Wczoraj TF wydaje oświadczenie prostujące wiele półprawd, plotek wręcz kłamstw. Dalej wczoraj Komisja do spraw licencji określiła, że nie widzi zagrożeń dla Wisły. Dalej z klubu docierają sygnały, że będzie nowy Zarząd, nowe władze z osób związanych z klubem (nie z p. Citką), pojawia się info, że nowe osoby szukają zawodników nie ze stajni p. Citki. Co rabi pan Mareczek w portalu weszło wali oświadczenie wiadomej treści. Jak by jasze napisał, że przegrał jakąs tam rozgrywkę o koncepcje z kims innym, kto znalazł ucho u Mereśińskiego, że nie może wobec tego być odpowiedzialny za sprawy sportowe, i nie chce tego firmować bo uważa inaczej. To było by normalne zachowanie, za które by można go cenić, po prostu wyszedł by z twarzą. Ale nie dla ratowania wizerunku niedojdy usiłuje wskoczyc na okręt przeciwników nowego właściciela i żeglowac na nim po wodach, kopania po niedawnym wspólniku. Gośc chc teraz jechać na popularnym trendzie kopania w Meresińskiego z punktu widzenia moralności. A całe stada osób bojących się o Wisłę, a czasem bojących sie Wisły to kupują i poklepują p. Citke po plecach, bo on już teraz płynie z nimi na fali. Ludzie jemu interes nie wypalił, dil nie wyszedł. Okazał się, do czego się zresztą przyznaje cieńkim dyletantem w interesach, który chce zasłużyć na odrobine zaufania i utrzymac się na rynku. Pana Meresińskiego było sprawdzać wcześniej. Citko miał sporo czasu i możliwości by sprawdzić wiarygodność Meresińskiego, tego nie zrobił bo nie chciał, bo przymykał do tad oczy, bo był interes do zrobienia. Interes nie wypalił pan Citko zmienił front i sztandary. Jak ma konkretne dowody na to że został oszukany to jest od tego prokuratura, powództwo cywilne a nie forum portalu Weczło. Drodzy formuowicze napoiszmy to tak niezadowoleni z obecnego układu właścicielskiego kupowanie tego co Citko obecnie twierdzi jest szczytem naiwności.

9            -28
GrzegorzS
Zarazem uważam, że trzeba trzymać palce na pulsie
wydażeń. Ważniejsze było by ktoś spróbował sprawdzić, czy obiecywana, przez Meresińskiego zawodnikom kasa do nich dotarła. Bo z tego co było pisane w oparciu o jego słowa. Kasa miała być przelana i zaległości wyrównane w tym tygodniu. Kolejna sprawa, czy rzeczywiście sa prowadzone rozmowy z osobami, których nazwiska padły w tym tygodniu jako kandydatów do władz klubu, czy rzeczywiście wczorajsze rozmowy o wypożyczeniu z Lechii Kovacievica to prawda. Bo to są punkty w rzeczywistości pokazująće co się dzieje i uwiarygadniające nasz przyszłość. Pokazujące co Meresiński robi w rzeczywistości a nie na medialnej jawie. Jeśli by okazało się, że kasa to tylko obietnice, rozmów o tworzeniu władz Spółki nie ma, a info o wypożyczeniu Kovacievica to gra PR to były by to istotne informacje budujące obraz rzeczywistości.

9            -26
~~~aw21
JM SPRZEDAJ WISŁĘ PO DOBROCI.
Nie dostaniesz od nas ani złotówki!!! Mam nadzieję, że nikt, absolutnie nikt nie pozwoli, by JM zarobił cokolwiek na Wiśle. Trzeba go zmusić do natychmiastowej sprzedaży klubu.

16            -1
~~~olszaI
To już nawet....
nie jest śmieszne, to jest tragiczne. Jestem na R22 nieprzerwanie od 29 lat i w tym czasie opuściłem niewiele meczy Białej Gwiazdy....ale teraz po raz pierwszy żałuje że jak zawsze kupiłem karnet. Pozdrawiam Wszystkich mających Wiślackie serce.

23            -1
~~~ferdynand
Kiepski
Muszę się napić po prostu muszę powiedział jasno w nie powołane ręce szacunek penie Marku a pan Jakub nie wytrzyma presji kibiców wcześniej czy później do sprzeda .

1            -9
alfer77
SKWK
Do Bednarza się dopier... bo chciał oczyścić środowisko z kibolstwa, które mieszało się w zarządzanie Wisły, a teraz gdy właścicielem Wisły jest przestępca i krętacz, a klub zajmuje ostatnie miejsce w lidze SKWK wyraża zaniepokojenie... nosz ku.. Oni stają za tym jak nic. Myśleli, że się uda i jakoś to będzie ano nie będzie jakoś. Już Zawiszą rządzili kibole i gdzie ta Zawisza??? Obawiam się, że wkrótce się dowiemy bo będziemy grali z nimi mecz o punkty. Jeszcze w tym czasie zniszczone "zgody" z Lechią i Śląskiem... przypadek??? Pan Bogusław wiedział komu sprzedaje klub ba niejednokrotnie im wcześniej ulegał bo chciał mieć święty spokój. To koniec, spadliśmy na dno choć każdy dzień pokazuje, że to dno jest coraz niżej jakby nie miało kresu ale ma. Wcześniej czy później się odbijemy ale na pewno nie z tymi ludźmi

47            -2
heri123
Komentarz
dobry komentarz do aktualnej sytuacji: link »

7            -1
~~~W SERCU WISŁA
SKWK
Ja bym to całe SKWK wypierdolił w kosmos !!! Pajace, które nie mają pojęcia o funkcjonowaniu klubu. To oni nas wpuścili w to bagno. Nikt inny. Meresiński to "ich" człowiek. Do BC też po "coś" po jechali, bo nie na kawę. Proponuję na następnym meczu przyśpiewki: Misiek !!! Co... ?? Wypierdalaj !!! Jakub Emmm... co ? A Ty razem z nim

43            -3
~~~Wilga
Heca -hecą
A czy może ktoś zapewnić że Wisła w tym składzie dokończy rozgrywki? Kto jest właścicielem obiektów i czy aby na pewno nie pójdą pod młotek żeby spłacić długi Meresińskiego ? Do jakiej klasy rozgrywek zostanie zdegradowana drużyna ? Chętnie się dowiem , bo o rezygnacji Citki wiedziałem z innych źródeł o wiele wcześniej.

13            -1
Realista80
Maxi
Dokladnie, Citko jeszcze bardziej klub udupil takim oswiadczeniem, teraz to juz napewno nikt do tego nie golocy zlotowki.Pewnie nie dostal wyplaty i sie poklocil z meresinskim,szybko poszedl do smolnego i teraz beda meresinskiego atakowac.Bo wartosc Wisly gotowkowa jest obecnie tak mala, ze kogo nie przyprowadzi to stac go zeby sobie ja przejac.Tymczasem meresinski na komisji ligi liczy kase, ktorrej nie ma, do budzetu w tej chwili musimy 10 ml doplacic a on liczy ze moze bedzie sponsor, albo kogos sprzedamy, nie wiem za ile on chce sprzadawac i kogo, bo wiekszosc naszej druzyny to goscie po 100 tys zlotych warci.

7            -3
dunio123
Udostępniam link
do artykułu w DP. Jest to cały artykół na moim dysku google.link »

14            -1
zpbeer
Citko powiedział prawdę, znaną wielu kibicom
Wisły od wielu dni. Nie jestem zaskoczony.

17            -3
GrzegorzS
Meresiński dał wywiad
na oficjalnej stronie klubu. Ja tam nie wiem oczywiście co jest prawdą, ale to pasuje do pomowania Świata przez pana Mareczka: "Pan Marek Citko poinformował, że w wyniku samodzielnej decyzji postanowił zakończyć współpracę z Klubem. Czy rzeczywiście tak to wyglądało? W oświadczeniu nie pojawiły się kluczowe okoliczności sytuacji. Pan Marek Citko zaproponował, że w świetle zamieszania medialnego, które powstało wokół mojej osoby, jest gotowy od razu przejąć sto procent udziałów w Wiśle Kraków SA. Ze względu na to, że nie wyraziłem zgody na natychmiastową sprzedaż wszystkich udziałów panu Citce, podjął decyzję o rezygnacji. Ja takiej zgody z wielu powodów nie mogłem jednak wyrazić. Przede wszystkim ze względu na będącą w toku procedurę licencyjną, która zakończyła się pomyślnie. Tymczasem w obliczu tak nagłych zmian przyszłość naszego klubu mogła być zagrożona. Nawet w przyczyn czysto formalnych zorganizowanie takiej transakcji „od ręki” nie byłoby możliwe. Nie wspominając już o elementarnym szacunku wobec naszego klubu i jego kibiców. Czy faktycznie w ostatnim czasie pojawił się temat poważnego inwestora i odsprzedaży przez Pana Klubu? Pojawiła się osoba, która jest zainteresowana przejęciem Klubu. Warto podkreślić, że temat jest nadal otwarty. Pan Citko mocno naciskał jednak, aby transakcję sfinalizować natychmiast. Straszył, że w przeciwnym razie zrezygnuje i zrobi nam dużo negatywnego PR-u. Czy choć przez chwilę rozważał Pan sprzedanie Klubu? Sprzedanie klubu panu Citce - nie. Jeżeli chodzi o wspomnianą wcześniej osobę - rozważałem i nadal biorę to pod uwagę."

9            -24
~~~KRKPL
Milosc do klubu zaslepia wiele
Do wczoraj dosc mocno (chyba naiwnie) wierzylem, ze jeszcze bedzie dobrze, teraz moja wiara w to jest bardzo slaba. Citko odchodzi bo najprawdopodobniej wycofali sie sponsorzy wiec nie ma kasy na transfery i tutaj nasuwa sie pytanie skad niby ma sie znalezc kasa na funkcjonowanie klubu jezeli Meresinski nie jest jak sam o sobie mowi miionerem? Jak jej nie bedzie to pilkarze juz calkowicie poloza lage, a w krotkiej perspektywie widzac co sie swieci beda rozwiazywac kontrakty z winy klubu, do czego maja prawo bez uregulowanych na czas pensji. To - jezeli klub nie zostanie szybko odsprzedany odpowiednim osobom - szybko doprowadzi nasz do 1 ligi albo B klasy za brak licencji chyba, ze jakims cudem w przyszlym tygodniu bedzie zapowiadana konferencja na ktorej poznamy nowy zarzad, sponsorow i zakontraktowanych pilkarzy, co chyba jest malo prawdopodobne. W 5 lat jako klub spod bram nieba dotarlismy do przedsioneka piekla.

9            -1
~~~Herbi1303
Cała Wisła Razem
Nadszedł ten czas, kiedy każdy kto nazywa się kibicem WISŁY KRAKÓW, może coś dla niej zrobić bez interesownie. Jeśli ktoś jest chętny pomóc, ma jakieś pomysły w jaki sposób zmusić JM do oddania Naszej Wisły prosimy o kontakt: calawislarazem@gmail.com

13            -2
~~~Czester
Tak
Tak Wojciechowski i Citko.I zachwile Wisła w Łodzi jako Widzew Łódź. Chodzby nawet z powodu drogiego wynajmu stadionu.

5            -7
~~~E22
Petycja
link »

22            -4
~~~Idealista 80
Kto mu dał ten doktorat?
"wydażeń"... A nie mówiłem, że pseudodoktor?

7            -3
GrzegorzS
Meresiński to ponoć Al Capone naszej piłki
ale jak nazwac usiłowanie wymuszenia operacji sprzedarzy Wisły jakiego próbował dokonac P. Marek Citko, jak rozumiem bohater czytaniek dla wielu z nowych jego zwolenników. W świetle prawa i stanowiska (stety czy nie stety) Telefoniki (jako jedyna mogła by gdyby chciała podważyc transakcję) właścicielem jest Meresiński kopanie teraz w niego to kopanie w Wisłę i utrudnianie działalności klubu. Citko gdyby po prostu był lojalny wobec współpracownika, to by wystosował oświadczenie bez podawania przyczyn, że się wycofuje i by wystarczyło. Ale dil nie wyszedł szantaż potem też i Pan mareczek podwinął ogonek i smrod jeszcze powiększył i to wszystko w trosce o Wisłę. No nic wystawcie mu ze składek pomnik. Bo to wzór moralności. jest też dobry prognostyk, bo Meresiński dał kontrwywiad i postanowił podjąc rękawicę bo sport polegający na zabawie w kopanie milczącego z wyboru pachnie polowaniem z nagonką. Pytanie na kogo polujecie wy drodzy kibice, bo waląc w meresińskiego stety czy niestety walicie w Wisłę.

7            -53
~~~TSW
pod budą...
Lato było jakieś szare i piłkarzom brakło tchu o Wisełce Naszej w Polsce głośno znów... Kap,Kap..ka płyną łzy w łez kałużach ja i TY meresińki bój się, Kraków bardzo zły........... Chłopak chciałby być prezesem choś gimnazjum tylko ma z fabio esposito to przygłupy dwa kap.kap..ka kapią łzy w łez kałuzach ja i TY meresiński ku..wo,Kraków bardzo zły......

22            -3
~~~Idealista 80
Tego już za wiele...
"sprzedarzy"... Czy zamiast pisania bzdur, z państwowego komputera, w godzinach pracy, ten osioł nie mógłby postudiować słownika ortograficznego? Ma je pod ręką przecie. Inteligent od siedmiu boleści...

12            -4
~~~tedy
wczoraj
wywiad z meresińskim na naszej stronie link » ... tak jak pisałem wczoraj citko chciał wy....ać meresińskiego i pewnie józiowi sprzedać a dzięki szumowi medialnemu pewnie kupi ktoś kto gimbazie da większą kasę...

7            -14
artgal
~~~TSW pod budą....
:lol: :lol:

1            -6
~~~rey_
rey_
Stało sie to, czego spodziewałem sie po Wojciechowskim raczej niż po Cupiale i jego kupcach, czyli teraz jak Mierzesiński się obrazi to może barwy i i godło Wisły sprzedać w innym miejscu błoń. Dla mnie Citko był gwarantem nawet nie wiarygodności ale szansy na budowę czegoś nowego, klubu samofinansującego się - managerskiego. Teraz niech Bóg ma nas w swojej opiece.

9            -3
nowy_00
Chyba Citko
jest nienormalny jak myśli, że wystarczy idiotyczne oświadczenie naskrobać i po krzyku. Oszaleli z tymi oświadczeniami i mają nas za imbecyli co łykają wszystko jak laski z warszawy. Citko obiecałeś 5 transferów, obiecałeś projekt na 20 lat, który trwał 2 tygodnie, projekt zniszczenia i ośmieszenia klubu chyba. Dla mnie Citko, TF, Cupiał i JM to zwykli likwidatorzy klubu bez skrupułów. Citko jesteś skończony !!!

19            -5
RomTSW
Marnie to widzę
W środowisku, które wytypowało JM jako "właściciela" trwają zapewne gorączkowe poszukiwania nowego "inwestora" z czystą kartoteką w rejestrze skazanych i bez spraw prokuratorskich. Obawiam się, że nawet jeśli dojdzie do zmiany to tylko takiej, która nic w istocie nie zmieni.

14            -1
nales
Citko , Meresiński .... oraz Kapka
Sądzę , że niedługo dowiemy się dlaczego Z K musiał zostać w administracji Wisły .... wszystko grubymi nićmi szyte , łącznie z tak szybką sprzedazą klubu przez Cupiała . Jezeli ktoś jeszcze na oczy nie przejrzał to niech sobie poczyta na głównej odpowiedź Meresińskiego na decyzję Citki haaaaaaaaaaaaaa....

23            -2
Willem de Zwijger
Jest reakcja Jakuba M.
Jak było do przewidzenia, zwala wszystko na Citkę. A zwala w bardzo głupi sposób. I zwala odpowiedzialność na media, w równie idiotyczny sposób: "Wygląda na to, że komuś bardzo zależało na tym, by ograniczyć możliwości rozwoju naszego klubu". link »

21            -6
~~~WisłaNaZa wsze
GrzegorzS
Jakiś gość Wisłę nam rujnuję a ty chcesz żebyśmy go wspierali?Oszalałeś?

36            -2
~~~ricardinh o
bajkopisarz
Bajek to już nawet w TVP o 19-tej nie nadają. Citko nie wiedział z kim chce robić interesy? Spotkał gościa na ulicy i postanowili kupić klub piłkarski, jak nie ten to inny? Kiedyś tak się chwalił jaki to On gorliwy, głęboko wierzący katolik. Opcja mu się zmieniła? Jeden wspólnik napisał "książkę", to Citko może opublikuje "Krakowskie opowieści z mchu i paproci". A może biografię pt. "Pinokio 2016".

14            -4
kibic1
kretacz kontratakuje
ale nie wierze mu w ani jedno słowo.Ok citko b... ale go juz nie ma i mam nadzieje ze ciebie meres przekretasie tez zaraz nie bedzie.jedyny pozytyw z tego wywiadu taki ze rozwaza sprzedaz.rob to szybko ciulu.

17            -2
~~~Yaya Toure
O niezalogowany ~~~stary wislak.
Bardzo wiele piszesz o nagannej dzialalnosci SKWK, to może zajmij się tym problemem o którym piszesz.

8            -14
Maxi
Nie było ani sponsorów ani planów transferowych ....
...taka jest prawda a pan Meresiński raz mówi tak innym razem inaczej jeszcze niedawno wypowiadał się że są sponsorzy i nie odejdą bo to jego przyjaciele , było też pisane o 5 transferach a z tego wywiadu co tu go umieścił Willem wynika że sponsorów nie ma transferów też nie będzie a ten gimnazjalista będzie mial teraz wytłumaczenie że nie ma przez szum medialny !! . Z Meresińskim bez sponsorów wiem jak to będzie wyglądało . Cięcie kosztów rozwiązywanie kontraktów chcesz zostać w Wiśle to będzie propozycja nie do odrzucenia kontrakt o połowę mniejszy zostaną gracze co ich nikt nie chce i juniorzy ...może dogramy tak do końca sezonu ale szczerze wątpię w to....przy tym gościu i bez sponsorow powiedzmy sobie szczerze jest to koniec Wisły grającej w ekstraklasie

25            -5
Andrz3j
Citko vs JM
Zadajcie sobie kilka pytań nim się wypocicie na klawiaturę: 1. Może Citko wywlókł brudy Meresińskiego aby przejąć klub? 2. Może media umalowały nowego właściciela aby wisłę do końca zniszczyć i kupić za zero jak to w ostatnich latach robiła była partia rządząca? Pamiętajcie Wisła to przede wszystkim kibice więc walimy na stadion !! Dla porównania proponuję przeczytać oświadczenie Meresińskiego w tej sprawie może nie jest tak źle jak to się nam prezentuje? link »

9            -26
Maxi
Co do GrzegorzaS szkoda tego pana nawet komentować ...
.....coś bym politycznego o nim napisał ale się wstrzymam bo to portal o Wiśle . Więc napiszę o Wiśle . GrzegorzuS chyba leki odstawił takich bzdur nie da się czytać ten człowiek wręcz broni Meresińskiego i daje nam do zrozumienia że nie możemy źle o nim pisać bo to jest jednoznaczne z kopaniem Wisły !!! Prosił bym o zablokowanie tego użytkownika przez portal . Citko jest winny i ja z niego nie robię Bóg wie kogo bo bujał się z Meresińskim długo i jakoś nie bardzo wierzę że nie wiedział co to za pan !!! ale bardziej winny jest Meresiński który jak by miał o drobinę honoru to by oddał nasz klub !!!!! Według teorii GrzegorzaS to chyba powinniśmy siedzieć cicho !!!! ja powiem tylko tyle bardzo dobrze ze zrobił się szum i dobrze że to wszystko wyszło teraz !!! a nie za pół roku czy rok ...!!!

22            -5
~~~name
Transfery
Meresiński stwierdza przed Komisją Licencyjną, ze dzięki SPRZEDAŻY zawodników uda się zachować finansowanie klubu!!! To jest jego pomysł na biznes???!!!

32            -2
woytek1974
Nasza siła tkwi w jedności
Naszą siłą może być tylko jedność. Wierzę, że Piotr Dunin-Suligostowski i Ludwik Miętta-Mikołajewicz (choć nie są stroną w sporze) znajdą wyjście z obecnej, niełatwej sytuacji. Bo tego, że ww. osobom zależy na dobru Wisły jestem pewien. Ale ich siła bierze się również z naszego poparcia. Pamiętajmy o tym inicjując różne oddolne akcje.

20            -2
~~~kal
@Maxi
dokładnie jak by miał sponsorów, to by na stracie chciał pokazać i zakontraktowali by jakiegoś grajka z nazwiskiem...!!!! miejmy nadzieję że ktoś odkupi Wisłę od tego oszusta!

12            -2
~~~z podgórza
Właściciel
Wszystko na to wskazuje że skończymy jak swojego czasu Pogoń Szczecin za rządów Bekdasa sezon dogramy juniorami, wyniki sami wiecie jakie były, a potem czwarta liga. A na koniec kim trzeba być żeby jak ludzie po nim plują, a on że deszcz pada. Miejmy jednak nadzieję że do tego czarnego scenariusza nie dojdzie.

7            -3
GrzegorzS
Do ZawszeWisła
narazie to sytuacja prawna jest taka, że Meresiński, czy ja tego chcę czy nie chcę jest właścicielem S.A. Wisły Kraków. Nie widze sensu atakowania, go za jego biznesy przekręty, bo od tego jest prokuratura. Ale widze sens w patrzeniu mu na ręce popychaniu do konkretnych pozytywnych dla klubu działań. Wisła musi miec władze Zarząd, Radę Nadzorczą, bo tylko te struktury moga zapewnić działanie klubu. By nie zbankrutować musimy mieć sponsorów, by utrzymac lige musimy przynajmniej utrzymac obecny stan posiadania kadry zawodniczej i trenerskiej. Właściciel i jego problemy z prawem i mediami to jedena sprawa, a SA to druga sprawa. To nie jest tak,że Meresiński może działac na szkodę Spółki, ale ktoś musi rzeczywiście mu patrzec na ręce. Wiarygodne osoby ze środowiska Wisły moga to robić, bo klubu nie pozwola zniszczyc klubu. Kibiece moga sobie pokrzyczec na forum media moga sobie pisac prawdy, półprawdy, nieprawdy. Moga robic szum i zamieszania powiększać chaos, ale nie mają wpływu na polityke właściciela, nirmalnie unkcjonujące władze klubowe zas jak najbardziej. Wszelkie działania podejmowane w interesie wzmacniania klubu sa porządane. Ale trzeba pilnowac by nowy właściciel podejmował te działania, które sa dla rozwoju porządane i stopowac te które beda wymierzone w interes Wisły SA. Skutecznie to robic może Rzarząd nawet przez informowanie kibiców co się dzieje. Meresiński ma ograniczone zaufanie z wiadomych przyczyn ma neegatywny obras swojej osoby w mediach i opini publicznej, dlatego jak najszybciej powinien powastać Zarząd dający gwarancje. Moim zdaniem gdy na czele klubu stanie konkretna osoba mająca zaufanie i wiarygodna sytuacja ulegnie stabilizacji i sprawy pójda do przodu. Ja nie bronie Meresińskiego bo własnego imienia musi bronić sam. W całym tym bałaganie trzeba stać po stronie Spółki. Citko rozgrywa swoją wojenke z Meresińskim kosztem Wisły i broni jedynie własnej d... nie Wisły. Bo swoimi działaniami sie całkowicie skompromitował. Za chwile Meresiński albo zapewni Spółce warunki działania, albo ją w końcu sprzeda. Co zrestą przekazuje między wierszami, pisząc że jeśli nie da rady to się wycofa, ale ważne by ważne, by Spółka ten okres przetrwała a zespół zaczął wygrywać mecze. Co innego jest wspieranie p. Meresińskiego a ci innego Wisły. Meresiński jeżeli nie będzie w stanie załatwić sponsorów to klub odsprzeda to oczywiste,a le ważne by potem nie była to pustynia i wydmuszka. Powołanie władz klubu, dyrektora sportowego, załatwienie sponsora, ustabilizowanie sytuacji leży w interesie Wisły, jej kibiców i samego Meresińskiego. Destabilizacja bije we wszystkie te podmioty. Zła opinia o Meresińskim bije w Wisłe, ale równie mocno biją porażki zespołu. Co będzie za chwile nie wiemy, ale dobro Wisły leży w puorzadkowaniu i stabilizacji sytuacji. Tu nie chodzi o to by zatopic łódz na morzu i płakac po katastrofie jaką była operacja sprzedaży klubu. Mocna Wisła nabiera wartości dla Meresińskiego. Pytanie moje brzmi kto stara się działać obecnie na polu obnirzenia wartości tego co chce nabyć od Meresińskiego. Kto kupił juz tego białego konia i będzie chciał na nim wjechac jako wybawca. Inne pytanie kim jest ten tajemniczy nabywca w imieniu którego Meresiński Wisłę kupił. Bo możliwe (ot taka teroria, może sposkowa), że teraz rozgrywa się ten właściwy dil a my widzimy tylko teart lalek.

8            -29
~~~TSW
pod budą c.d....
cupiał.citko,meresiński to grabaże Wisły są,a sam zdzisław kapka zachwycony grą buuuahaha...kap,kap..ka kapią łzy w łez kałużach ja i Ty meresiński kurwo Krakow bardzo zły

7            -3
~~~ollo
grzegorzs
kim ty ku... jesteś, może zdzcihem k

26            -5
~~~luko
Do dzieła
Do dzieła SKWK-owcy, pokażcie na co Was stać, skoro z Bednarzem zrobiliście porządek wierzę, że z Jakubem M. też zrobić tym bardziej, że to prawdziwy oszust !

27            -5
monica80
@grzegorzs
@grzegorzs Z całym szacunkiem - WYBACZ. Cupial miał wiele osób związanych bliżej bądź dalej z Wisłą - ludzi mniej lub bardziej kompetentnych i do czego doprowadził ?! Do ruiny. Z tą różnicą, że przynajmniej miał kasę - a ten leszczyk nie ma niczego. A jego charakter i problemu z prawem rzutują na klub, wpływają na ewentualne kontrakty sponsorskie itd.

26            -3
~~~Idealista 80
Od czasu do czasu, między wierszami, na tym forum
gorzeje dyskusja o tym, skąd biorą się ludzie ulegający silnym fantazjom i ułudzie, kreujący, uporczywie i maniacko, inny od prawdziwego obraz rzeczywistości. Jedni twierdzą, że powodem tej skłonności są przykre doznania z dzieciństwa (ktoś taki był maltretowany i wyszydzany przez rówieśników, i żeby przetrwać, musiał sobie zbudować własny, wyimaginowany świat, uwierzyć w jego realność i zamknąć się w nim; do tego mogły dochodzić np. moczenia nocne i trudności w opanowaniu podstaw ortografii). Inni uważają, że to brak spełnienia erotycznego w życiu dorosłym. Jeszcze inni podpowiadają, że tacy ludzie mają utajone i niezaspokojone pragnienie odegrania wielkiej roli w życiu publicznym, społecznym, politycznym. Internet daje możliwość uzyskania namiastki tego zaspokojenia. Ludzie tacy wyobrażają sobie, że ich napuszony i rozwlekły bełkot ma siłę sprawczą, że kreują opinię i wspomagają bieg spraw w pożądanym przez siebie kierunku. A ciekawe, co jest powodem niedowładu intelektualno-emocjonalnego u naszego błazna?

16            -7
~~~kristOFF
a może tak miało być
i ten meresinski to faktycznie słup. Teraz szum medialny i świetna okazja aby ten kto to juz kupił Naszą Wisłę mógł "prawilnie" to zrobić i być "wybawcą" no bo jak tłumaczyć słowa citki "Powstałe szkody postaram się jak najszybciej naprawić, poprzez znalezienie godnego inwestora, który odkupi klub i przywróci mu świetność. Jestem nawet przekonany, że takiego znalazłem, ale pan Jakub Meresiński nie zgodził się sprzedać swoich udziałów"?

3            -13
GrzegorzS
Droga monico
mylisz się piszesz, że leszcz nie ma niczego. Niestety mylisz sie, on ma niestety S.A. Wisła Kraków. I to jest istotny problem dla wszystkich. Jest jej właścicielem z woli Cupiała. Możecie sobie na niego wydziwiać,ale to on trzyma klucze i nikt poza TF (ktora by mogła a nie chce, co oswiadczyła wczoraj) nie może tego zmienic. Owszem można od niego Spółke odkupić. I tyle można. Wolałbym by ktoś od niego odkupił Spółke wartościowszą niż obecnie, a boję się, że przy tej nagonce kupi bankruta. I to bedzie pewnikiem mój i pewnie Twój problem. Ale nie mam wpływu na to by ktoś najpierw S.A wykupił. Bo to wiąże się z przejęciem wszystkich zobowiazań wynikaących z umowy TF-Meresiński. Trzeba unieść ciężar 13 baniek, plus pewnie coś dla Meresińskiego a potem inwestować w klub i zespół.

5            -22
oldkibic
@Maxi
Meresiński i honor, nie żartuj, to jest biznes, jego biznes, czyli bez etyki, tylko z jedną zasadą, zysk, tylko zysk. Rzecz więc w tym, że oddanie ot tak 100% udziałów nie wchodzi w grę, ale dobra z jego punku widzenia sprzedaż, już tak. Plusy tej sytuacji widzę dwa, o minusach to szkoda miejsca pisać, bo jest ich bez liku.. a te plusy, to raz, że Wisła nie ma „kosmicznego” długu wobec TF, czyli jest już możliwe przejęcie Wisły SA z już całkiem realnymi w obsłudze zobowiązaniami. A drugi to taki, że JM jest słaby, nie tylko wizerunkowo. A jego pozycja z każdą nową rewelacją słabnie coraz bardziej, czas więc nie działa na jego korzyść. I to jest też dla nas kibiców, dla których dobro Wisły ufam jest tu absolutnym priorytetem, informacja pozytywna. Co dalej.. ano cd. tej samej gry, w której JM będzie chciał ugrać jak najwięcej dla siebie.. już widzimy też okno transferowe się zamyka, a to oznacza brak transferów, czyli kłopoty Wisły, ale i właściciela, bo to nie jest tak, że im gorzej w Wiśle tym lepszą sytuacje ma JM, wprost przeciwnie.. Aktualny właściciel, chcąc ugrać jak najwięcej dla siebie, nie może obniżać wartości produktu na którym chce zarobić. I jeszcze jedno, JM nie koniecznie może się jednak zachowywać racjonalnie, stąd ważny jest nacisk TS Wisły, SKWK, oraz na różne sposoby, na wszelkich forach, kibiców Wisły, na rzecz szybkich deklaracji i otwartości na propozycję odkupienia Wisły. PS. jakiś czas temu nawoływałem, do czekania na szczegółowe informacje biznesowe, ale od tamtej pory sporo się zmieniło. Nie ma M. Citki, JM nie może pełnić już niektórych funkcji formalnie, poza tym rzecz najważniejsza, JM ma poważne zarzuty prokuratorskie i Wisła SA naprawdę może być zlicytowana (!), za jego łamania prawa z przeszłości.. a to już nie jest dla Wisły i jej kibiców tylko gra, to jest wojna, o przetrwanie. Wisła i jej kapitał nie może odpowiadać za przeszłość JM ! I jeszcze co do kolejnego (po JM), nowego, właściciela, to też nie może być byle jaka opcja.. słowem, nacisk na JM wskazany, ale nowy właściciel, musi też gwarantować, że Wisła nie będzie tylko zabawką w grze, bo tak potraktował np. Polonię W-wa, pan Wojciechowski. Tu muszą być poważne gwarancje, dlatego moim zdaniem, partycypować w tym musi TS Wisła, ja tu innej opcji nie widzę.

12            -4
gonzalez
nie dla bierności
Ludzie, trzeba dać wyraz dezaprobaty dla działań tego typka spod ciemnej gwiazdy! Stanowcze NIE dla niszczenia Naszej Wisły. Musimy swoja postawą "zmusić" JM do sprzedaży klubu! Niech koleś poczuje, że go tutaj nie chcemy!

14            -1
~~~arti!
Tragedia Panie B.Cupiał!
Taka profesjonalna firma Telefonika Panie Bogdanie i co z tego wyszło, specjaliści od marketingu, prawnicy i inni doradcy czego dokonali - zniszczenia klubu i wstydu teraz musimy się na łykać. Najważniejsza to tylko kasa bo musi się zgadzać - wstyd i hańba!

27            -7
Maxi
oldkibic
Masz rację ten d....ek nie ma honoru dlatego napisałem jak by miał honor ....

8            -1
oldkibic
.
Czy faktycznie w ostatnim czasie pojawił się temat poważnego inwestora i odsprzedaży przez Pana Klubu? (JM): "Pojawiła się osoba, która jest zainteresowana przejęciem Klubu. Warto podkreślić, że temat jest nadal otwarty. " Czyli cd. nastąpi, ale to co zrobiła TF z oddaniem Wisły SA panu JM, to rozbój w biały dzień..

21            -2
~~~luko
do arti
Świetny komentarz 100 procent prawdy, taka firma a tak niekompetentnie zarządzana...Cupiał chyba kolegów z wojska, albo z osiedla wziął na prawników i marketingowców...którzy skończyli pewnie rolnictwo na studiach...

12            -2
GrzegorzS
Zgadzając się z Oldkibicem że to biznes
trzeba też zauważyć, że właśnie z racji tego, że to biznes, to decyzje Meresińskiego powinny zapaść stosunkowo wszybko. Bowiem czekanie do któregoś tam września wiaże się z koniecznością wpłacenia do kasy Telefoniki z tytułu umowy drugiej raty wartej to 700 tysięcy zł. Czyli jeśli by się miał wycofac to chyba jeszcze w sierpniu. A jeśli nie wpłaci to co Wisła wraca do TF , która oświadczyła, że chche już tylko robić i sprzedawać kable. Ale chyba z należnej kasy nie zrezygnuje. Tak czy inaczej w interesie Meresińskiego jest sprzedać teraz nie powiększając obciążenia lub zainwestować poprawić kondycję i sprzedać potem za większą kasę. Inna sprawa, że w dzisiejszym wywiadzie Meresiński twierdzi, że jest chętny rozmawiac z nowym nabywcą, ale już bez Citki. Czyli ogłosił, że może jednak sprzeda.

5            -12
pablo
@GrzegorzS Polecam słownik
Abstrahując od Twoich wypowiedzi bez ładu i składu, polecam Ci poszukanie słownika ortograficznego. Może będzie w Bibliotece Jagiellońskiej, z której prawdopodobnie piszesz.

15            -3
Realista80
oldkibic
Jakiego powaznego chyba podstawionego, Smolny w pogoni bez azotow, to by se tyle mogl co meresinski w wisle.Citko kombinuje zeby akcje w klubie przejac 100 % widzac jak meresinski potyka sie sam o siebie,a klub mozna nabyc za frytki, pozniej zrobi z wisly klubik stacjonarny, gdzie bedzie zwozil pilkarzy ze swojej stajni i sprzedawal jak ktorys cos bedzie umial.Sam teraz zastrasza meresinskiego, ze jak mu Wislz nie odaa to bedie taka opinie jemu i klubowi robil,ze nikt inny tego nie kupi.Smolny to taki sam pionek, tzlko ze poprawny politzcznie.

8            -6
Kosmaty
Cóż, mamy odpowiedź m. dla Citki
I wraca moje pytanie, czy Citko poprostu nie przestraszył się, że utraci ciepłą posadkę oraz czy nie podejmował opisanych przez siebie kroków po to by odwrócić sytuację i jednak planowany stołek zachować... odpowiedź twierdząca nasuwa się sama. Oczywiście sprawa jest skomplikowana i działania Citki miały dwojakie podłoże, zarówno ze względu na jego słabnącą pozycję, jak i chęć firmowania własnym nazwiskiem sukcesu, a nie umoczonego m. Natomiast co do samej odpowiedzi: jest całkiem logiczna w punktach dotyczących niemożności sprzedania klubu na już. Procedura licencyjna dla aktualnych władz już się toczyła. Mówimy o okresie 2 tygodni do końca okienka transferowego i kolejne zmiany właścicielskie z góry spisałyby najbliższą rundę na straty. Także sama transakcja to nie jest kwestia podpisania kilku papierków. ALE mówienie o szacunku wobec kibiców przez człowieka, który od niemal miesiąca nie stanął przed kibicami na konferencji prasowej by powiedzieć co i jak to jest prawdziwa kpina. Rozumiem, że nie chce podać nazw sponsorów, ani kwot jakie wchodzą w grę, w końcu nic nie jest przyklepane i w takich sytuacjach zwyczajnie się tego nie robi, jednak powtarzanie od niemal miesiąca jednej śpiewki nie jest najlepszym pomysłem na prowadzenie spraw. Pamiętajmy, że przejął klub niemal miesiąc temu, a niewiele się dowiedzieliśmy o samej pracy wewnątrz Wisły. Jedyne co mówi to że "wykonują tytaniczną pracę by wszystko uporządkować i wyprowadzić na prostą", tyle że zarządu nie ma, dyrektora sportowego nie ma, nowych umów sponsorskich nie ma... a kto u diabła ma tą pracę wykonywać? Przecież od porządkowania spraw organizacyjnych, prowadzenia negocjacji w imieniu klubu i podpisywania umów (czy to ze sponsorami, czy piłkarzami) itp itd, generalnie od wykonywania całej pracy o której ogólnie wypowiada się m. jest właśnie jest zarząd. Ten zarząd, którego nie ma. Oczywiście można próbować to robić samemu, ale bądźmy realistami, takiej pracy nie wykona się w pojedynkę, a nie mogą nad tym pracować sekretarki.

8            -3
1991
ALE JAJA !!!!!
J.Meresiński chce pilnie sprzedać klub, zainteresowany odkupem jest W.Włodarski właściciel firmy FoodCare razem z inną lokalną firmą.

12            -6
monica80
@grzegorzs
@grzegorzs Z całym szacunkiem - WYBACZ. Cupial miał wiele osób związanych bliżej bądź dalej z Wisłą - ludzi mniej lub bardziej kompetentnych i do czego doprowadził ?! Do ruiny. Z tą różnicą, że przynajmniej miał kasę - a ten leszczyk nie ma niczego. A jego charakter i problemu z prawem rzutują na klub, wpływają na ewentualne kontrakty sponsorskie itd.

17            -1
slavo1982
wyklete krotkie spodenki
Niech SKWK teraz przyzna co im obiecal pan milusinski!

27            -3
~~~Stik
skWK
Czy ktoś ma jeszcze złudzenia co do skWK?

31            -3
~~~Antonio12 3
a ja coś czulem
ze ten Meresiński to przekręt ale nie sadziłem ze będzie az tak źle.ale najbradziej mnie boli ze P.Cupiał który przez 20 lat budował ten klub,włozył w niego tyle pieniędzy i serca pozwala zniszczyć go takiemu gołodupcowi w miesiąc !!!! o to mam największy żal !!!

25            -2
~~~Tomeekkk
Dramat
Tu nie ma co trenować , tu trzeba dzwonić - slowa Wojcika ciagle aktualne niestety ... :(

5            -8
~~~Kibic od 40 lat
TS Wisła
Już teraz przynajmniej wiadomo kto jest największym wrogiem Wisły :( Kiedyś wrogiem był Cupiał bo inwestował i nie pozwalał panom z pewnych kręgów za wiele ... a teraz przyjacielem owych panów jest nowy właściciel :D niesamowite że kiedyś o byle pierdołę była awantura, bojkoty itp. Teraz gdy klub jest rozwalany, okradany, szkalowany itp razem z nowym właścicielem idą pod rękę. Wydając jedynie lakoniczne oświadczenie ... Resztę dopiszcie sobie sami :(

47            -3
ed_rush
Oby to była prawda...
..."J.Meresiński chce pilnie sprzedać klub, zainteresowany odkupem jest W.Włodarski właściciel firmy FoodCare razem z inną lokalną firmą."

24            -3
stary wiślak
Od władzy SKWK uchowaj nas Panie!
Amen!

43            -9
Turbo
Czyżby?
"... informację, z której wynikało wprost, że nowy właściciel Wisły chce się pozbyć klubu, Meresiński miał przekazać jednemu z potencjalnych sponsorów klubu. Według naszych informacji, najbliżej przejęcia Białej Gwiazdy jest Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków wraz z Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków. Z tymi podmiotami prowadzone są już rozmowy w tej sprawie. W medialnych doniesieniach pojawia się też nazwisko Wiesława Włodarskiego, prezesa firmy Food Care, który już kiedyś próbował kupić klub." Podaje onet.pl

3            -2
~~~biezanów
śmiechu warte
citko to niepoważny gość a ludzie, którzy piszą, że zachował twarz i honor chyba mają jakieś braki w logicznym rozumowaniu. Przyprowadził do klubu goscia, którego znał tydzień, nadał mu wiarygodności, po czym teraz rezygnuje stawiając w złym świetle klub, dodajac przy tym, że znalazł teraz innego inwestora. Citko drogi- ten drugi inwestor jest równie wspaniały jak ten pierwszy? ty sie trzymaj lepiej z dala od Wisły, bo już pokazałeś jakim jesteś managerem.jesteś odpowiedzialny za tę sytuację i myślisz, że zwykłe przepraszam wystarczy?

14            -1
Livarno
Pan M. się zepsuł?
Wieść gminna niesie, że M. miał niezapowiedzianą wizytę panów w krótkich portkach. Z uwagi na niestosowny ubiór i zachowanie gości, M. w akcie protestu postanowił odejść z Wisły.

13            -1
~~~Yaya Toure
@stary wiślak.
Co dalszymi instrukcjami wobec SKWK, o których pisales dzisiaj w innym miejscu ? Mam nadzieje, ze nie wymiekłeś.

7            -2
Maxi
Włodarski , Wojciechowski ...
Powiem szczerze nie bylem i nie jestem fanem tych panów ale wolał bym ich 1000 razy niż tego ,, gimnazjalistę ,, A swoją drogą szkoda że właściciele takiej firmy jak Maspex nie byli zainteresowani klubem

8            -2
Willem de Zwijger
Jeśli wierzyć doniesieniom dziennikarzy Onet.pl,
to rozmowy Jakub M. - SKWK i TS Wisła Kraków w sprawie sprzedaży klubu już trwają. link » Bez komentarza, bo wszystko jasne.

28            -1
~~~faaan
Meresiński jest skończony.
Wszedł do rzeki, do której nie powinien nigdy wchodzić.

13            -2
macio1906
WISLA
podobno jest blisko przejecie Wisly przez Ts Wisla Krakow i skwk news z netu a ile w tym prawdy to nikt nie wie wczesniejsze infa co pisalem to byly od znajomych teraz z gazet

5            -2
macio1906
WISLA
zapomnialem link »

4            -1
QQ
ed_rush
Skąd to info o Włodarskim? O jle pamiętam to rok temu, czy dwa tez chciał przejąć.

5            -2
~~~kornik
...
Czyli bedziemy w bardzo zlej sytuacji jezeli SKWK przejmie Wisle,przeciez oni nie maja chajsu z czym do ludzi.Niech ten klub weżmie Wlodarski z innymi ludzmi badz inny powazny inwestor.

13            -3
kibic1
Tylko nie skwk
Bo to z deszczu pod rynne.nie wierze ze sprzeda bez duzego zysku bo po to tu przyszedl .on teraz jest w lepszej sytuacji bo moze wybierac.mam nadzieje ze trafi sie prawdziwy kupiec a nie drugi golodupiec zyli skwk.

12            -1
~~~WisłaNaZa wsze
Willem
"Taką informację miał przekazać jednemu z potencjalnych sponsorów klubu."-no błagam,kolejny news z d wzięty w wykonaniu onetu. Powtarzają tylko gdzieś zasłyszane plotki.

8            -2
Willem de Zwijger
Choć "Gazeta Krakowska" donosi,
że w rozmowach z Jakubem M. obok TS Wisła występuje "poważny inwestor". link » Jak widać, dziennikarze znowu się nakręcają, więc trzeba sobie "dać na wstrzymanie" i czekać na rozwój wypadków (niezwykle dynamiczny, przynajmniej według mediów).

18            -1
Kosmaty
@Willem deZwijger
@Willem deZwijger akurat teraz jest tyle doniesień na temat chętnych kupców, że trzeba je wszystkie traktować z dużą rezerwą. Jeśli jednak rzeczywiście skwk i TS położą łapy na Wiśle będzie to jeszcze gorsze rozwiązanie niż stan obecny. Nie są w stanie podołać prowadzeniu klubu w ekstraklasie. Zresztą sami mają swoje za uszami i kto wie czy wtedy nie zaczęłyby wypływać jeszcze ciekawsze kwiatki. A ma co szkodzić ich wizerunkowi... chociażby współpraca z miśkiem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, a który wciąż ma wiele do powiedzenia w tych grupach. Co ciekawe wiele osób twierdzi, że m. jest słupem i stanie się jasne czym słupem. skwk i TS nie były w stanie przejąć Wisły od Cupiała, bo nie było ich na to stać i Cupiał wiedział, że nie dadzą rady prowadzić piłkarskiej Wisły (ledwo radzą sobie z obecnymi sekcjami i tylko w żeńskiej koszykówce odnoszą sukcesy, pozostałe sekcje drużynowe ledwo egzystują, a przecież piłka jest znacznie droższa niż pozostałe sekcje razem wzięte). Jeśli ją przejmą, to okaże się, że znaleźli sposób na obejście Cupiała. Podstawili gościa który przekona Cupiała, a później sami przejmą klub co wcześniej było niemożliwe. Dobrze zarządzana Wisła może być kurą znoszącą złote jaja. Inna sprawa, że ktokolwiek teraz przejmie piłkarską Wisłę (o ile do takiego czegoś dojdzie) będzie mógł łatwo dorobić się miana zbawcy. W końcu wyrwie klub z niepewnych rąk m. Idealna zagrywka dla wykorzystania w PR. A jeśli jeszcze uda się wyprowadzić Wisłę na prostą (a Wisła wciąż ma gigantyczny potencjał i chociaż to trudne, to jeśli zajmą się tym ludzie z odpowiednią wiedzą, możliwościami i determinacją to będzie to możliwe w dość krótkim czasie), to każdy kibic Białej Gwiazdy będzie ich wręcz wielbił.

18            -7
~~~qaz
Niech SKWK i TS biorą jak najszybciej ten klub!
Niech się w końcu ta szopka skończy! A później można szukać inwestora. Włodarski to też pływak, ale to postać o kilka klas przewyższająca Meresińskiego. Najlepiej by było jakby dogadało się kilka podmiotów. Niech wchodzi ten Włodarski, Wojciechowski i inni chętni. Niech siądą do stołu i się podzielą akcjami. Zawsze to w razie czego bezpieczniej mieć kilku właścicieli zarówno dla klubu jak i dla nich samych.

6            -23
~~~Dimmu666
Tylko Wisła Tylko Kibice
Ile syfu i dziadostwa napisano powiedziano o moim klubie którego jestem kibicem od ponad 20 lat. Przykre jest to że opluwany jest klub, któremu każdy z kibiców dużo zawdzięcza. To nie tylko wygrane mecze ale cała otoczka i Ci wszyscy ludzie co wylewali poty na boisku i ludzie co poza boiskiem bronili tych świętych barw. Jestem kibicem starej daty ale obudźmy się wszyscy i pomóżmy Wiśle bo jest tego warta. Tylko ona się liczy a nie jakieś zgody czy to z Ruchem i przeszła zgoda z Lechią czy Sląskiem. Tylko Wisła się liczy, nie plujmy jadem w nas kibiców

10            -1
Willem de Zwijger
@Kosmaty
Twoje rozumowanie brzmi całkiem przekonująco, ale póki sprawy się nie wyjaśnią - bo to na razie tylko medialne spekulacje - to wstrzymam się z oceną sytuacji.

14            -2
Shell
@ed_rush@1991
całkowicie nieprawdziwa plota. Zresztą już zdementowana przez Klembę i Kowala.

10            -2
~~~Reymans
TS & SKWK
Ciekawe czemu od razu te dwa podmioty nie odkupily Wisly od Cupiala. Ano mysle, ze nie posiadaja srodkow (ani faktycznych, ani gwarancji). FoodCare? Byloby niezle, ale niech przyjdzie ktos kto obieca budowe profesjonalnych struktur, promowanie juniorow i sprzedaz tychze w przyszlosci za fajne pieniadze, oraz marketing na miare najlepszego miasta w Polsce i najlepszego klubu w Polsce. Tu niekoniecznie chodzi o tych cholernych "piec transferow" i tytul mistrza jutro za wszelka cene. Tu chodzi o zbudowanie czegos fajnego na Wisle, co daloby gwarancje walki o top3 co roku. STABILNOSC, WIZJA, PRZEJRZYSTOSC, PASJA. ps. Cupial byl ok, mistrzu, ale ostatnich 5 lat kisil Wisle i ukisil. Byli chetni, splawial ich regularnie, a teraz wystawil Wisle na jakiegos frajera i jest totalne dno jakiego Wisla nie doznala przez 110-lat. A dziwne to dlatego, ze zrestrukturyzowal dlug, wzmocnil zespol i wydawalo sie, ze sprzedaz bedzie miala rece i nogi.

11            -3
~~~yukon
dość tym wszystkim sensają medialnym
Dla dobra nas wszystkich Wislaków nie komentujmy doniesień mediów , bo oni nic nie wiedzą tylko spekulują coraz bardziej , bo zbijają na tym "kesz". Fakt jest jeden , bo są na to dowody JM nigdy nie powinien znaleźć sie w jakiejkolwiek roli w WK ...Pretensje kierować proszę do korporacji o nazwie skróconej TF... chyba ,że chroniła się przed upadkiem ...

13            -2
~~~ultras190 6
1906
Hehehe, ale jaja. Meresinski był pionkiem skwk! Teraz oni przejmą klub jako wielcy wybawcy i będą mieć pralnie brudnych pieniędzy jak znalazł pod nosem. Boże...widzisz i nie grzmisz...

28            -6