Piątek, 9 września 2016 r.

Z Jagiellonią bez Jakuba Bartosza i Zdenka Ondráška

W spotkaniu z Jagiellonią Białystok trener zespołu krakowskiej Wisły, Dariusz Wdowczyk, nie będzie mógł skorzystać z dwóch kontuzjowanych zawodników, którymi nadal są Jakub Bartosz oraz Zdeněk Ondrášek. Do kadry meczowej powrócić może natomiast nieobecny ostatnio bramkarz - Łukasz Załuska, a treningi z zespołem rozpoczął także inny rekonwalescent - Krystian Kujawa.

Przypomnijmy, że zarówno Bartosz, jak i Ondrášek, są kontuzjowani od naszego spotkania ligowego z Koroną Kielce.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~1234
hmmm
Lubię Zdenka i mam nadzieję ze to nie jest zawodnik, który symuluje kontuzje, bo nie płaca....

18            -11
~~~LoL
...
I tak słabi jak owsiki.

8            -36
SMOK
Wybaczcie
Ale jak do tej pory Zdenek nie spełnia moich oczekiwań. Nie powiem, bo biega, gra ale ma byc jednak rozliczany z bramek. Nie strzela

27            -3
nowy_00
Kiedy
pozbędziemy się Kuźby i Kapki? Potrzeba nowych ludzi od transferów bo obecni to klapa na całej linii. Przyznam, że czekałem aż odpali Brlek i lipa - nie odpali już chyba. Kapka nam wmówił, że potrzeba czasu na aklimatyzację, bo młody jest dobry. Pomylił się i ja również co do niego. Zdenek jak dla mnie ma cechy charakteryzujące defensywnego pomocnika a nie napastnika - waleczność, nieustępliwość i zaangażowanie. Czekam na zmiany w skautingu klubu. Może jakiś Słowak, Czech, czy Węgier znający dobrze tamtejsze ligi i juniorskie rozgrywki - takich ludzi nam trzeba.

7            -4
~~~Skopelos
@SMOK
Ale jak byś popatrzył na jego wcześniejsze dokonania to nigdy raczej nie był to jakiś wielki snajper,dla mnie to idealny zawodnik do systemu 4-4-2 gdyby miał za partnera takiego gracza jak kiedyś Żurawski lub Frankowski...

12            -3
~~~~ja
!
a może faktycznie spróbować Zdenka na defensywnym pomocniku? Waleczność jest, nieustępliwość jest, siła jest, technika do gry kombinacyjnej w porządku- a i podłączyć się do kontrataku by mógł :)

10            -1
SMOK
@~~~Skopelos
"Co by było, gdyby"? Niestety tak nie jest a Zdenek nie strzela.

3            -1