Poniedziałek, 24 października 2016 r.

Dwie bramki i tytuł piłkarza meczu dla Zdenka Ondráška

Zakończyliśmy przyjmowanie głosów w naszej kolejnej ankiecie, w której wybierać możecie najlepszego piłkarza Wisły Kraków w jej spotkaniu ligowym - tym razem rozegranym przeciwko Bruk-Betowi Termalice Nieciecza. Został nim strzelec dwóch bramek - Zdeněk Ondrášek, który otrzymał od Was średnią notę równą 7.98 punktów. Nieznacznie tylko niżej "wyceniliście" grę, będącego niezmiennie w wysokiej formie Patryka Małeckiego, który dostał ocenę 7.40.

Jak to niemal zawsze po wygranym spotkaniu - wiślacy niemal w komplecie zasłużyli u Was na wysokie średnie. Blisko "siódemki" był bowiem jeszcze Richárd Guzmics, a "szóstki" otrzymało pięciu kolejnych zawodników.

Takie oceny mogą oczywiście i wyłącznie cieszyć, tak jak i w ogóle postawa zespołu, który wygrał - z było nie było rewelacją bieżących rozgrywek - w pełni zasłużenie. Warto też w tym miejscu wspomnieć, że średnia całej drużyny wyniosła 6.25 punktów i to najlepszy wynik w bieżącym sezonie.

Na osobne słowo zasługuje natomiast postawa publiczności tego meczu, która zachowywała się - przynajmniej po wiślackiej stronie - wzorowo! Atmosferę na trybunach oceniliście na "sześć", a my pozwolimy ocenić ją na co najmniej "dziewięć". Mecze piątkowe - podobnie zresztą jak i te poniedziałkowe - to nie są spotkania, w których liczyć można na wysoką frekwencję. Na tym spotkaniu było jednak zupełnie inaczej. Prawie 11,5 tysiąca sprzedanych wejściówek to wynik znakomity (trzeci w całej kolejce) - zważywszy zwłaszcza na dzień tygodnia, pogodę oraz mimo wszystko mniej atrakcyjnego rywala. Nie wspominając już o naszej sytuacji w ligowej tabeli. Na który inny zespół w lidze - w takiej sytuacji - przyszłoby aż tylu kibiców? "Wisła to jest potęga" z 19 minuty i 06 sekundy należy się każdemu obecnemu na stadionie, każdemu który miał na ten mecz bilet - w pełni tych słów znaczeniu! Dziękujemy!

A oto komplet ocen po piątkowym meczu:

Zdeněk Ondrášek 7.98
Patryk Małecki 7.40
Richárd Guzmics 6.99
Arkadiusz Głowacki 6.83
Denis Popovič 6.59
Boban Jović 6.45
Łukasz Załuska 6.43
Maciej Sadlok 6.15
Krzysztof Mączyński 5.84
Paweł Brożek 5.29
Mateusz Zachara 4.92
Rafał Boguski 4.18
Gra Wisły w defensywie 6.78
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 6.64
Praca trenera Dariusza Wdowczyka 6.48
Gra Wisły w ofensywie 6.42
Atmosfera na trybunach 6.18
Praca sędziego - Paweł Raczkowski 4.11
Gra zespołu: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4.05

Petar Brlek - grał zbyt krótko i nie był oceniany w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięły udział 1 974 osoby.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

~~~Michałek Stare X
Wszystkie noty ok oprócz Mąki i Rafała
Krzysiu za nisko a Boguś za wysoko. Z całą sympatią do niego stwierdzam że maks 2 powinien dostać.

42            -30
~~~uta998
Prawy skrzydłowy
I znowu ostatni......

35            -16
bigi
noty
uważam, że Boguski nie zasłużył na ostatnie miejsce. To bez wątpienia powinien zajmować Mateusz Zachara. Osobiście Boguskiemu dałem 5 a Zacharze 4. Byłem pewny, że w przerwie zejdzie, ale nie z powodu kontuzji tylko swojej beznadziejnej postawie. Co do atmsfery na trybunach to tak jak redakcja uważam, że jest za niska. Nie doceniami sami siebie, a szkoda. Powinno być conajmniej 7!

29            -34
~~~the real thomas
...
potrzebujemy pilnie prawego skrzydłowego!!! czy tylko kibice to widzą?! skoro Boguski jest taki pożyteczny w destrukcji, dużo biega... to może sprawdzić go na środku pomocy?!

39            -12
~~~obiektywn y obserwator
Wiekszość zawodnikow ma wahania formy i gra
raz lepiej lub gorzej. Niestety sympatyczny RB9, nieustannie gra na jednakowym slabym poziomie i nic nie rokuje, aby grał lepiej. Ta słaba Jego gra trwa stanowczo za dlugo. Szkoda, ze trener nie ma innego skrzydlowego, lub alternatywnego zawodnika i Bogus gra z konieczności i bez żadnej konkurencji. Problem nr 1 to nowy prawoskrzydlowy. Przeciwnicy wiedza, iz to jest najslabsza nasza strona.

22            -25
~~~tsss
Po naszej byłej i teraźniejszej sytuacji
widać że nie warto pochopnie zwalniać trenerów. Jakby Cupiał był właścicielem to pewnie po 4 porażkach z rzędu Wdowczyk pożegnał by się z Wisłą, a to jest jeden z lepszych polskich trenerów. Dobrze że TS wytrzymało ciśnienie (nie ważne że być może miała na to wpływ sytuacja klubu) i trener został. Odkuć się trochę finansowo dać Wdowczykowi wzmocnień jakich potrzebuje i będą znowu duże sukcesy i trener na lata.

27            -4
GrzegorzS
Zabawne i bezpłciowe sa te anso wobec
Rafała Boguskiego. Bo wcale nie zagrał słabego meczu. Swoje zadania wykonał dobrze, czasem wzorcowo. Odbierał piłki rywalom, brał udział w rozegraniu, swoim dobrym ustawieniem na boisku dawał możliwośc zoregrania dobrego piłki, gdy trzeba uzupełniał bok obrony, fajnie schodził do pomocy Popoviciowi, dobrze asekurował pozycje gdy wysoko wychodził Jović. Kawał czarnej niewdzięcznej roborty, która ktoś musi wykonywać i on ją wykonyje. Do takiej pracy wyznaczył go Wdowczyk i dlatego możecie sobie dawać mu nawet noty ujemne a on i tak bedzie wychodził w składzie wyjściowym, bo jest jednym z podstawowych ogniw układanki trenera.. Druga linia Wisły to obecnie najsilniejsza jej formacja. Rafał w obecnym ustawieniu spełnia więcej zadań w destrukcji i rozegraniu w środku pola. Ale przydała by się w jego wykonaniu asysta lub bramka, mam nadzieję, że to tez przyjdzie z czasem.

25            -26
~~~tsss
Do the real thomas
Boguski jest za miękki na środek pomocy. On jest dobrym graczem ofensywnym(napastnik któraś strona pomocy) ale tylko na ostatnie 20 minut, na zmęczonego rywala.

13            -19
~~~RSL13
Zostawcie rafała
pamiętajcie barany że Rafał nie jest klasycznym pomocnikiem, tylko cofniętym napastnikiem na prawej pomocy gra bo tam go trener wystawia, dajcie zagrać Boguskiemu za Brożkiem to zobaczycie jego siłe. I szacunek dla Rafałka za 9 bramek w zeszłym sezonie. qrwa szanujcie to co macie, bo zawsze może trafić się ktoś mniej połapany od Boguskiego

26            -21
~~~obiektywn y obserwator
Jeżeli Boguski jest tak dobry, to niech powoła go Nawałka
W reprezentacji pewnie będzie lepszy w destrukcji jak Krychowiak ! Bogus tego Ci życzę, ale nie wiem, czy także tam dasz rade.

16            -22
Maxi
GrzegorzS
Uważam że oglądałeś inny mecz . Trener go wystawia bo nie bardzo ma go kim zastąpić chociaż mógł by dać więcej pograć Brlekowi . Jak to ktoś napisał w innym poście Boguski snuje się po boisku jak by grzybów szukał . Nota 4.18 to i tak wysoka nota

23            -21
nowy_00
@ ~~~the real thomas
Przecież Boguski i tak gra na środku, prawa pomoc w jego wykonaniu to fikcja. Grał tak za Smudy, za Kazika i gra tak za Wdowca. Nie wierzę że wszyscy trenerzy każą mu grać w ten sposób. On gra co chce

11            -19
~~~wladekTsW
@GrzegorzS
Ty spisz czy śnisz człowieku ?

14            -19
~~~O
doping
co mecz te same teksty o Boguskim. Po co to, skoro i tak nikt nikogo nie przekona. Ja się pytam dlaczego taka niska ocena za atmosferę na trybunach. Od lat nie było tak dobrego dopingu i kompetentnego gniazdowego jak w ostatnim meczu.

9            -4
~~~Lennon
Ondrasek
Rozumiem, że Zdenek zdobył dwie bramki ale z tym tytułem piłkarza meczu to lekka przesada.. oprócz pierwszej bramki ze stałego fragmentu i strzelonego karnego był praktycznie niewidoczny..o wiele bardziej na ten tytuł zasługiwał Patryk, gdzie wszędzie go było pełno i każda bramka dla Wisły była dzięki niemu...Popović - bardzo dobry mecz i nasza para stoperów również...Zdenka bym umieścił na 5.miejscu..

10            -8
~~~Anonymous
Boguski
Dokładnie też uważam, ze miejsce Boguskiego jest za napastnikiem min. ze względu na dobry przegląd pola...

6            -5
~~~Anonymous
Boguski
Dokładnie też uważam, ze miejsce Boguskiego jest za napastnikiem min. ze względu na dobry przegląd pola...

7            -5