Sobota, 4 marca 2017 r.

Dariusz Wdowczyk: - Takie porażki w końcówce spotkania naprawdę bardzo bolą

- Nie udało się zdobyć choćby punktu. Takie porażki w końcówce spotkania naprawdę bardzo bolą. Chciałem podziękować piłkarzom za duży wkład w to spotkanie. Potrafiliśmy doprowadzić do remisu i niewiele nam zabrakło, aby ten jeden punkt zdobyć. Wisła z przebiegu gry była myślę zespołem przeważającym, stwarzającym sobie sytuacje, groźnym, ale potrafiliśmy w tych sytuacjach podbramkowych zażegnywać niebezpieczeństwo - mówił debiutujący dziś w roli trenera zespołu Piasta Gliwice, ich nowy trener, Dariusz Wdowczyk.

- Sami stworzyliśmy sobie kilka okazji do tego, żeby też strzelić bramkę, ale mieliśmy problemy w rozegraniu, graliśmy nerwowo. Pozbywaliśmy się piłki zbyt szybko i mamy nad czym przez następnie tygodnie pracować. Będzie przerwa na reprezentację, następny mikrocykl, i wiele elementów w naszej grze, jak gra do ostatniego gwizdka sędziego, musi się zmienić. Piast potrafi grać w piłkę zdecydowanie lepiej, niż prezentował to dzisiaj, i w poprzednich kolejkach. Głowy do góry, przed nami sporo spotkań. Trzeba walczyć o każdy punkt, z każdym przeciwnikiem - dodał Wdowczyk.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~qwer
mecz
Bardzo bola?I ma boleć!

53            -7
~~~ddd
Wiślacy
Kibice Wisły po meczu idealnie przekazali swój stosunek do wdowczyka. :lol: :lol: :rotfl: To co- celowanie w 7 mecz przegrany prze Piasta z rzędu??:rotfl: ;-)

29            -10
~~~Petar1231 3
Meczyk
Co tu duzo mowic, niech poprawia swoja gre i urywaja punkty, my juz mamy mecze z nimi za soba bo watpie zebysmy spotkali sie w tych samych 8mkach

43            0
Ravwell
ból...
Mimo solidnego wysiłku w Wiśle, życzę Ci Dariuszu W. bólu do końca sezonu - po każdym meczu. Dlaczego? Za haniebne w moim odczuciu zachowanie kilka miesięcy temu.

48            -15
~~~tsss
Niech oceną działań Wdowczyka
Będzie zachowanie naszych piłkarzy którzy po meczu się z nim ściskali. Kiedys wszystko wyjdzie na jaw.

38            -24
~~~Peperoni
Ocena meczu przez trenera raczej sprawiedliwa.
Wygrali lepsi i skuteczniejsi, walczący do końca. Piast zostawil dużo zdrowia na boisku, ale nie był lepszy w tym meczu walki i trochę chaosu z obu stron było. Życzę powodzenia w następnych meczach.

34            -2
Darek1511
Wdowczyk
Pomogłes nam kiedy trzeba było, dziś uszanowałes i doceniłes. Niech Ci się wiedzie . Ale pamiętaj WISŁA KRAKÓW JEST JEDYNA I WYJĄTKOWA

59            -5
Crescendo
Mam wrażenie
że on sam sobie robi w swojej karierze pod górkę.Miał mistrza Polski i w miarę niezłą pozycję, zaczął się bawić w korupcję.Miał dobry zespół w Krakowie, zrezygnował bo niby się nie dogadywał z zarządem.Ten gość trenerem jest naprawdę dobrym, nie bez powodu dwukrotnie zabrał nam mistrzostwo z czasów świetności, ponadto mam wrażenie że jest inteligentnym gościem, ale brakuje mu rozsądnych decyzji w kluczowych momentach.Mimo to, idę o zakład że z Piastem się utrzyma, gdyż ma po prostu zbyt dobry warsztat, a wykonawców też nie najgorszych

46            -4
Mario7474
Dariusz.W.
Od początku byłem przeciwnikiem przyjęcia cie do Wisły,ale po analizach i przemyśleniach dobrze się stało -odszedłeś nie widziałeś przyszłości ,ale jak dla mnie dla trenera z korupcyjną przeszłością co jest dla mnie nie porozumieniem żeby w takiej skali jaką ci udowodnili mieć możliwość powrotu do zawodu.Ja wyznaję się na ludziach i co do ciebie się nie pomyliłem.DOBRZE ŻE NIE MA CIĘ JUŻ W TYM KLUBIE! zadufany chłop więcej kupił sprzedał meczów niż osiągnął w rzeczywistości Cupiał chyba wtedy był N.a.j.e.b.a.n.y jak cię przyjmował.

18            -38
~~~Uber
Trenerze
Miałem jakiś szacunek dla Twojej osoby że wyprowadziłeś Wisłę na prostą w poprzednim sezonie i niewiele zabrakło do awansu do pierwszej 8 ale znając Twoją historię i to co zrobiłeś Wiśle przekreśla to wszystko co zrobiłeś!! Jesteś zwykłym sprzedawczykiem, który nie ma honoru!! A myślałem że nabrałeś rozumu po tym co odwaliłeś z Koroną!

22            -33
jumbo75
Podziękowania
Dziękuję, że nie muszę znowu oglądać I ligi w Krakowie. Ci którzy plują nie są godni miana kibica Wisły

32            -11
~~~Name
Zachowanie piłkarzy jednak wymowne
Wy tu piszecie że gość bez honoru a piłkarze którzy wiedzą co się tak naprawdę działo w klubie wtedy poszli gremialnie się z nim wyciskac. Dla mnie to bardziej przekonywujace niż sto postów ludzi którzy wiedzę czerpią z zaslyszanych z trzeciej ręki bzdur.

63            -15
~~~ZaWsZe TS
Do tych wszystkich co jeżdżą po Wdowczyku, niech się wlaną g
Oczywiście ucieszyła mnie wygrana z Wdowczykiem, ale nie wiem czy zwróciliście uwagę iż po zdobyciu przez Wisłę bramki na 2-1 Wdowczyk się uśmiechnął, i nasi piłkarze też do niego podeszli z sympatią, a szczegóły jego odejścia z Wisły pewnie jeszcze poznamy jednak sami wiecie co się działo z klubem i piłkarzami w tym okresie, jeśli nikt się nie liczył z trenerem ani piłkarzami, tym bardziej że były zaległości finansowe można było zrozumieć jego odejście. Ja dziękuję Wdowczykowi za pracę jaką wykonał z Wisłą, i życzę mu jak najlepiej z zastrzeżeniem że każde punkciki muszą iść na konto Wisły.

11            -2
~~~GURULI76
Wdowiec dobry trener
Wdowiec zawsze gdzie trenował dawał maxa w Wiśle wszyscy zaczeli go chwalić , ladnie ocenil mecz powiedział że Wisla była lepsza bo tak było inny trener bronilby swoich tak jak zawistny Probierz. Mam nadzieje że Past urwie punkty zespołom z którymi walczymy o 8.Teraz mamy Kiko trenera który poki co pokonał zadufanego Probierza i pokonał Wdowca, teraz czas utrzec nosa zdufanej wrszawce, weszło i PS. Powodzenia Panie trenerze.

9            -1