Sobota, 18 marca 2017 r.

Jakub Bartosz: - Przede mną nadal ciężka praca na treningach

- Oczywiście, że jestem z siebie zadowolony, fajnie że dostałem szansę i myślę, że dobrze ją wykorzystałem - mówił bohater "Białej Gwiazdy" w meczu z Wisłą Płock, bo strzelec zwycięskiej dla nas bramki, a mianowicie Jakub Bartosz.

- Nawet nie wiem ilu zawodników z Płocka było na naszej połowie. Poczułem, że coś z tego może być, podłączyłem się i wpadło. Na początku chciałem uderzyć pod poprzeczkę, ale widziałem, że bramkarz idzie bardzo szeroko, więc została mi tylko ta opcja - dodał wiślak, który gola zdobył uderzając piłkę między nogami bramkarza Wisły Płock.

- Przede mną nadal ciężka praca na treningach i wykorzystywanie swoich sytuacji - myślę, że to zaważy na decyzjach trenera odnośnie mojej osoby w drużynie. Lubię grać zarówno na prawej obronie, jak i pomocy. Na obydwu muszę się podszkolić w grze defensywnej, gdy gram na obronie, a w ofensywnej zawsze coś wpadnie - zakończył młody wiślak.


 AG

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

Kosmaty
Jakub dzięki za bramkę na wagę 3 punktów.
Masz jeszcze sporo pracy, ale za wczorajszego gola zasłużyłeś na wielkie pochwały i gorące podziękowania.

97            -1
woytek1974
Jak stary wyjadacz
Na każdym treningu dawaj z siebie 110% i wtedy nie będziesz musiał martwić się o przyszłość w tej drużynie. A spokoju przy strzelonej bramce bardzo Ci gratuluję.

50            0
bongo
Skrzydłowy
Dla mnie Bartosz jest pomocnikiem a nie obrońcą!

51            -1
~~~arkan
napastnik
a może by z niego zrobić napastnika ma smykałkę do bramek ;-) ;-) ;-)

42            -1
~~~Jony
Bartosz to najlepsza młoda perełka u nas
Jeżeli poprawi tylko grę w defensywie o czym mówił co zresztą mnie cieszy że zna swój słaby punkt, to będzie z niego sporo pociechy

31            0
RobertB
@~~~arkan
to samo pomyślałem wczoraj :-) jakby tak się zastanowić, to można dojść do wniosku, że ma zabójczą skuteczność pod bramką rywala, nie kombinuje tylko wali nie do obrony

31            -1
~~~arkan
@RobertB
był kiedyś w hutniku taki pan Łukasz Sosin który też u nas grał w złotych czasach u nas grał mało bo rywali miał nie do przejścia zaczynał jako obrońca a potem był napastnikiem i to całkiem dobrym a z dzisiejszych czasów np. Frątczak z pogoni boczny obrońca a teraz gra w ataku i to dobrze a Kuba jest młody i ma to coś do goli może byłby dobrym napastnikiem bo 3 bramki w tak krótkim czasie jaki on grał w tym sezonie to bardzo dużo ;-) ;-) ;-)

19            0
~~~MarekJ
MarekJ
Bartosz jest lepszym prawym pomocnikiem niż Videmont. Przede wszystkim bardziej skutecznym. W warunkach Wisły jego największą wadą jest to, że jest wychowankiem.

12            -6