Wtorek, 9 maja 2017 r.

Rusza sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin

Już dziś, tj. 9 maja o godzinie 11:00, rozpocznie się sprzedaż biletów na przedostatni już w tym sezonie mecz piłkarzy krakowskiej Wisły na własnym stadionie. W nim Biała Gwiazda zmierzy się z Pogonią Szczecin, a spotkanie to zaplanowano na sobotę, 20 maja, na godzinę 20:30.

Bilety kupować będzie można na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także w Strefie Kibica.

Bilety przez Internet można nabywać przez całą dobę. Po zakupie biletu online proszę sprawdzić status transakcji w zakładce "Twoje zakupy". Sprzedaż biletów na stronie bilety.wisla.krakow.pl zostanie zakończona w dniu meczu (20 maja) o godzinie 14:30.

Bilety w Strefie Kibica można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu (20 maja) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

UWAGA: w przypadku zakupu biletu w Strefie Kibica nie ma konieczności posiadania Karty Kibica. Kupujący musi jedynie podać swoje dane osobowe - imię, nazwisko oraz numer pesel.

8% zwrotu za zakup biletów dla posiadaczy nowej Karty Kibica z funkcją cashback!

Posiadacze nowej Karty Kibica Wisły Kraków z funkcją cashback » mogą skorzystać ze specjalnego 8-procentowego zwrotu wydanych środków na indywidualne konto cashback.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~o_O
Walczymy dalej !
Mimo, że klub nie ma już prawie żadnych szans na czołowe lokaty to i tak naszym kibicowskim obowiązkiem jest wspieranie go na każdym spotkaniu. Działacze, trener i piłkarze wyciągnęli klub z bagna i wizji upadku. My też dorzućmy cegiełkę do powrotu Wielkiej Wisły. To właśnie w takich spotkaniach, teoretycznie o pietruszkę, liczy się nasza obecność i doping dla Wisły. Do zobaczenia na meczu z Pogonią!

49            -6
~~~ziomek
miejsce w tabeli
warto rowniez dodac za walczymy o jak najwyzsze miejsce w koncowej tabeli, kazda lokata jest odpowiednio premiowana przez ekstraklase ;)

44            -4
~~~jaro
Idąc na Mecz
kupując bilet wspierasz klub . zachęcajcie znajomych Wisła potrzebuje NASZEGO wsparcia ! ! !

26            -8
~~~fanatyk
Wsparcie dla Wisły!
Ja wsparłem w tym miesiącu Wisłę. Kupiłem nc+!!! Tylko WISŁA!!!

8            -27
~~~Tw bolek
Oo i inni
Co kuzwa ze Świętym obowiązkiem zawodników wobec kibiców co? Czasami i przegrać przychodzi jak mawiał Reyman ale nie wolno snuć się z kąta w kąt na swoim stadionie i 20 minut tylko biegać!

17            -13
~~~o_O
@~~~Tw bolek
Oczywiście, nikt nie ma wątpliwości że mecze z Łęczną czy Lechią były zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców. Tylko... co w związku z tym? Do czego zmierzasz, mamy się odwrócić od klubu przez to? Na złość (tylko komu?) nie kupisz biletu na mecz z Pogonią? Również byłem rozczarowany tamtymi spotkaniami, ale w pamięci mam również wyjazdy na Legię i Niecieczę czy domowy z Petrą. Bayern, Juventus, Celtic czy Olympiakos od wielu lat gromią własne ligi ale i oni mają wpadki, przegrane spotkania, czy ot po prostu piłkarze nie zagrają na 100% własnych możliwości co jest najzwyczajniej w świecie normalne w sporcie. Popatrz gdzie byliśmy jeszcze nie tak dawno za Meresia (piłkarsko, organizacyjnie, marketingowo itd) a gdzie jesteśmy teraz. Warto z dumą pomóc w odradzaniu się Wisły.

21            -5
~~~KLEKOT
00
Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Kolega pisze o olewaniu obowiązków a Ty pitolisz o Celticu . Uważam że np wyrażenie co o tym myślimy jako kibice to nie jest odwracanie się od klubu. Sorki ale większej głupoty ciężko wymyślić . Oni mają większy potencjał. Nikt mi kuźwa nie powie że na takie granie jak do straty bramki w sobotę!

5            -3