Sobota, 13 maja 2017 r.

Michał Probierz: - Nie pozwoliliśmy Wiśle praktycznie na nic

- Po pierwsze dzisiaj to jest zwycięstwo sztabu medycznego. Gratuluję tym wszystkim ludziom, którzy walczyli o to, by przywrócić piłkarzy, tak jak ktoś chce umniejszyć nasze zasługi i sieje plotki, że nie jest prawdą, że mieli zatrucie, bo tak było. Chwała im za to, że postawili ich na nogi. Także lekarzom, że postawili także na nogi Ivana Runje, mimo że na początku powiedzieli, że nie zagra do końca rundy - powiedział po wygranej z Wisłą trener Jagiellonii Białystok, Michał Probierz.

- To jest bardzo cenne i chwała tym chłopakom, którzy pracują z nimi na co dzień. To jest dziś ich sukces i powinni sobie po tym meczu wypić dobre piwo - dodał trener Jagiellonii.

- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji. Nie pozwoliliśmy Wiśle praktycznie na nic. Nie pamiętam, by miała jakąś groźną okazję. Kontrolowaliśmy cały czas to spotkanie i szkoda tylko, że wcześniej nie wykorzystaliśmy jakiejś sytuacji, którą mieliśmy. Wisła to nie jest przypadkowy zespół, mają bardzo dobrych zawodników, a odskoczyliśmy po raz kolejny. Pokazaliśmy bardzo dobrą piłkę i chwała zespołowi. Brawa też dla tych zawodników, którzy weszli, bo tak sobie wyobrażam, aby pomagali zespołowi. Teraz czeka nas na pewno bardzo trudne spotkanie w Gdańsku i myślimy już tylko o nim. Dlatego już teraz zawodnicy przechodzą rehabilitację i mam nadzieję, że wszyscy będą zdrowi. Wiadomo, że nie będzie mógł zagrać Jacek Góralski, ze względu na kartki, ale będzie trzeba coś zaradzić i na pewno zrobimy tak, żeby był to dobry mecz - zakończył Probierz.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~TS77
Trochę pokory cudaku
Ha ha a wy graliście finezyjnie z taką grą to wstyd w Europie dobrze że nie będzie mistrza i mam nadzieję że pucharów też :lol:

39            -61
~~~Trapez bez katow
W punkt !!!
Tytul newsa wyjątkowo trafny. Trafil Pan samo sedno panie Probierz !!! Życzę Jadze Mistrzostwa Polski, bo zniewaga dla polskiej piłki nożnej byliby zdobycie tego tytułu przez pewien inny klub, tak niemiłosiernie cały czas wybitnie faworyzowany przez funkcjonariuszy mendiow. Pozdrówka !!!

57            -18
~~~KIBIC z E22
Mistrz...
Tylko dlatego że tak chcieliśmy bo 7egia ma być na 4 miejscu. Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

76            -11
~~~Lando
TSW1906
Cieszy mnie to tylko dlatego, że legia jest dalej od mistrzostwa i tylko dlatego... Probierz, pamiętaj, gdyby WISŁA o cokolwiek walczyła dostałbyś, że nawet Whiskey by Ci nie pomogła!!!

55            -8
~~~AaronTsW
@~~~TS77 prawdę powiedział a
Ty pajacujesz człowieku. Nie no my oddając 0 celnych strzałów na pewno byśmy się nie ośmieszyli z Kazachstanem Estonia czy innymi.

38            -11
~~~Loża szyderców
Nie pozwalaliście?
To nie była kwestia waszego pozwalania, tylko słabo umotywowanej i grającej znacznie poniżej swoich możliwości Wisły.

39            -10
~~~TS77
Brak zrozumienia
Aron tsw~~~~ gdybyś czytał ze zrozumieniem to wiedział byś co miałem na myśli

12            -7
~~~J-23
Tak nie można
Panie Probierz ! To Wisła nie chciała za wszelką cenę zrobić Wam krzywdy. Doskonale Pan to wie. Zamiast podziękować, to Pan jakieś inwektywy rozsiewa. Wstyd !!!

16            -8
~~~Prezes
A ja myślałem, że to Inteligentny trener
Spokojnie Panie Probierz. Ładnie podziękuj. Zastanów się na trzeźwo! Może coś jeszcze ugrasz. Liczymy na wasz sorry słaby zespół. To przecież ukłon zranionej Wisełki, której już nic ran w tym sezonie nie wyliże. PS. Widział Pan te niecelne strzały (sic?).

6            -9
MauroFan
Racja
Rację ma Probierz, byłem na meczu w Białymstoku i naprawdę żal było patrzeć na naszą grę, dopiero po zmianie Brożka i Stilica coś drgnęło w naszej grze, dobrą zmianę dał Ondrasek, przy którym obrońcy Jagi musieli się choć trochę wysilić. Żal też było patrzeć na doping jaki tworzy młyn Jagi - niestety Panowie z młyna wiślackiego, ale tam doping jest dużo dużo lepszy. Fakt, lecą tam niepotrzebne k**wy i za dużo wyzwisk na przeciwników, ale dopingowo cały czas jest ogień. I to miasto. Żyje meczem całe miasto, ulice ubrane flagami, samochody i taxówki z chorągiewkami, specjalne autobusy miejskie darmowo wożące ludzi pod stadion. No jednym słowem szacun dla klubu i miasta ! Wiem, że mają łatwiej bo jest tam jedna drużyna, ale widać, że marketing i prezydent nie śpią i wy*ne nie mają.

7            -1