Wtorek, 23 maja 2017 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Bruk-Betem Termaliką

Już dziś, tj. 23 maja o godzinie 11:00, rozpoczęła się sprzedaż biletów na ostatni mecz piłkarzy krakowskiej Wisły w sezonie ligowym 2016/2017. W nim "Biała Gwiazda" zmierzy się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, a spotkanie to zaplanowano na niedzielę, 4 czerwca, na godzinę 18:00.

Bilety kupować będzie można na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także w Strefie Kibica.

Bilety przez Internet można nabywać przez całą dobę. Po zakupie biletu online proszę sprawdzić status transakcji w zakładce "Twoje zakupy". Sprzedaż biletów na stronie bilety.wisla.krakow.pl zostanie zakończona w dniu meczu (4 czerwca) o godzinie 12:00.

Bilety w Strefie Kibica można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu (4 czerwca) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

UWAGA: w przypadku zakupu biletu w Strefie Kibica nie ma konieczności posiadania Karty Kibica. Kupujący musi jedynie podać swoje dane osobowe - imię, nazwisko oraz numer pesel.

Siła w młodzieży!

Na to spotkanie klub przygotował specjalną promocję, która skierowana jest do kibiców "Białej Gwiazdy", którzy nie ukończyli jeszcze 18. roku życia. Każdy z nich będzie mógł nabyć wejściówkę za symboliczną złotówkę!

8% zwrotu za zakup biletów dla posiadaczy nowej Karty Kibica z funkcją cashback!

Posiadacze nowej Karty Kibica Wisły Kraków z funkcją cashback » mogą skorzystać ze specjalnego 8-procentowego zwrotu wydanych środków na indywidualne konto cashback.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~goal
Ostatni mecz w sezonie.
To z pewnością będzie mecz, decydujący o piątym miejscu na koniec sezonu, a więc bardzo ważne spotkanie pod względem finansowym. No i oczywiście prestiżowym, bo nie godzi się, aby Kielce były wyżej niż my, przynajmniej ja takiego rozwiązania nie akceptuję.

54            -4
~~~tss
Może klub powinien zrobić zakład z kibicami?
Jak np. przekroczymy na tym meczu 25000 to klub od przyszłego sezonu zasłoni te paskudne betony pomiędzy górnymi a dolnymi trybunami. Myślę że to by mogło nakręcić sprzedaż.

66            -4
~~~goal
~~~tss
Paskudne betony to trzeba zasłonić wszędzie, wewnątrz i na zewnątrz stadionu. Nawet można to pomalować, bo stadion jest najlepszą wizytówką klubu.

37            0
~~~Tomekk
bilety
a nie mozna by tak zrobic by na ostatni mecz bilety byly tansze??by zapelnic stadion

7            -15
~~~Riv
Pomysł na akcje
Ciekaw jestem czy jak by klub zrobił akcję identyczną jak 12 bohater tylko mającą na celu upiększenie stadionu czy by to wyszło. Mój pomysł polega na tym żeby zamiast gadżetów sprzedawać " twoje miejsce na stadionie" a mianowicie, pomalować fasadę na biało w miejscach tych brzydkich betonów i pozwolić kibicom aby kupując cegiełkę ich imię i nazwisko znalazło się na tejże ścianie, klub znalazł by jakiegoś malarza artystę który sprayem lub nawet z szablonu wydziergał by takie imię na fasadzie, stadion wyglądał by o wiele lepiej a i bylibyśmy taką perełką na świecie :) Pozdrawiam wszystkich :)

14            -4
~~~goal
~~~Riv
Każdy mówi, że na ten stan surowy jest nie do przyjęcia. Mamy takie piękne barwy a do tego jeszcze biała gwiazda, więc możnaby zrobić naprawdę cudo. Z inicjatywy kibiców powstały stadiony, więc pomalowanie niszczejącego betonu powinno być koniecznością. Wiem, że jest to własność miasta, ale to nie jest przeszkodą. Jeśli kibice wyszliby z inicjatywą, to może nawet Majchrowski nie chciałby po sobie zostawić takiej pamiątki, jak szkieletor, który niewykończony stoi już 40 lat.

6            0