Środa, 9 sierpnia 2017 r.

Michał Buchalik: - Nabieram po tej dłuższej przerwie pewności siebie

- Na pewno cieszę się z tego, że występuję w kolejnym spotkaniu i nabieram po tej dłuższej przerwie pewności siebie. Czuję się coraz lepiej, drużyna wygrywa więc tylko należy się cieszyć - mówił po wygranym meczu z Wisłą Płock w rozgrywkach Pucharu Polski, Michał Buchalik.

- Ciężko mi teraz oceniać tak na gorąco straconą bramkę, ale wydaje mi się, że ten strzał był mocny i dobry. Z mojej perspektywy ciężko było go obronić. Przeanalizujemy całą tę akcję i będziemy przygotowywać się do następnego spotkania, czyli do derbów - dodał bramkarz Wisły.

- Dobrze, że udało nam się awansować w tych 90 minutach, bez dogrywki. Wiedzieliśmy, że dodatkowe 30 minut więcej grania mogą być przed nami, ale na szczęście Wisła Płock nam "leży" i w praktycznie każdym meczu z nimi strzelamy bramkę w samej końcówce. Fajnie, że teraz stało się tak samo i po 90 minutach udało się awansować do kolejnej rundy - zakończył Buchalik.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

GrzegorzS
Miachał a są jakieś
ćwiczenia na naciąganie długości rak i może jakieś wkładki do butów, bo przy golu to Ci brakło ze 20 cm wzrostu i bramki by nie było. Resza ok. tyle tylko, że z racji poziomu gry rywala i jakości gry obronnej Wisły to w sumie nie było za bardzo co robic, bo powodu do interwencji nie było zbyt wiele.

4            -9
~~~Prezes
Panie Michale - życze sukcesów !!!!
Proszę pamiętać, ze przy rożnych mają być oprócz bramkarza jeszcze 2 zawodnicy po lewej i prawej stronie. Tak już zawaliliśmy w tym roku jedną bramkę z Górnikiem (bronił Cuesta). To Bramkarz jest Panem pola karnego. To Pan rządzi, dzieli i przede wszystkim krzyczy. Tu niestety tego potrzeba. Sam Pan widzi - nie wszyscy rozumieją! A krzyk robi swoje. Poza tym - Wyjście w górę z Kolanem do przodu - to Pana przewaga! I do tego mocny przekaz MMMOOOJJJJAAAA!!!!!!! Proszę się nieb bać. Musi Pan iść na ostro!!! To zbuduje Pana przewagę!!! Powodzenia - będzie dobrze!

9            0
3rag0n
Michał
Buchalik w mojej opini jest lepszym bramkarzem niż nasz nowy nabytek Cuesta. Mam nadzieję, że Kiko nie będzie forował swojego rodaka i da Michałowi szansę.

11            -4
Krzysiek
Powodzenia
Michał Buchalik miał świetny sezon w Wiśle przed swoją kontuzją. Pamiętam niejedną wyciągniętą setę. Nikt się nie obrazi, jak powtórzy tamten sezon. Powodzenia Buchal! Pytanie mam inne. Co jest z Cuestą? Poważna sprawa u niego z tymi mięśniami? Na długo się nam zepsuł?

6            -2