Sobota, 12 sierpnia 2017 r.

¡Vamos Wisła! ¡Vamos La Liga!

Wprawdzie dziś czekają nas ogromne sportowe emocje, wszak przed nami niezwykły mecz, bo derbowy, ale zanim hiszpańscy piłkarze "Białej Gwiazdy" - Carlos López, Fran Vélez, Julián Cuesta i Iván González wyjdą w bój przeciwko Cracovii - przed kamerami oficjalnego serwisu internetowego Ekstraklasy podali swój idealny skład do gry w hiszpańskiej La Liga. Niewątpliwie warto go zobaczyć, bo są w nim... niespodzianki.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

Kosiarz
..
simpático :lol:

27            -1
ex_machina
nie w komplecie
A gdzie jest Pol Llonch?? Jego nie traktują jako Hiszpana czy co?

27            0
~~~FanNatic9 0abg!!!
Oficjalnie strona powinna podawać 18 meczowa
Bo ciekawy jestem czy Basha i ze Manuel dziś będą w 18meczoweej

7            -5
~~~zxc.
Llonch
Pol nigdy nie grał w La Liga, a chodziło przecież o wybranie najlepszym zawodników przeciwko którym grali.

21            -1
Aglarion
@ex_machina
To Katalończyk ;-) Nie doszliby do porozumienia w kwestii składu.

24            -2
Maxi
Llonch
Może to i Hiszpan ale tam to jest bardziej skomplikowane . Bo przede wszystkim to Katalończyk . jakieś tam referenda niepodległościowe chcą robić tylko rząd w Madrycie się nie godzi na to . Nie wiadomo czy Katalonia za parę lat nie będzie odrębnym krajem .Llonch pewnie by chciał widzieć w tym zestawieniu graczy z FC Barcelony

9            -3
Kosmaty
@~~~FanNatic90abg!!!
Bardzo wątpię. 1. dopiero co dołączyli do klubu, nie są zgrani z resztą zespołu, nie poznali jeszcze dostatecznie dobrze wymagań trenera, a i Kiko nie poznał ich dostatecznie dobrze by wiedzieć jak najlepiej ich wykorzystać. 2. Chyba nawet ważniejsze obaj stwierdzili, że nie są jeszcze gotowi do gry. Panowie mają zaległości treningowe względem reszty drużyny, co jest całkiem normalne gdy oni byli w początkowej fazie przygotowań ze swoimi poprzednimi zespołami, to Wisła już grała mecze o stawkę. Nawet jeśli pracowali dobrze, to i tak mają co nadrabiać (jeden z nich wspominał, że potrzebuje 10 dni by dojść do optymalnej formy). A Ramirez ma w zwyczaju wystawiać tylko tych zawodników, którzy są w pełni gotowi do gry, nie na 50 czy 90, a tylko na 100% i nic mniej.

8            0
~~~anonus
pol
Pol jest za Espanyolem, nienawidzi Barcy jak my pejsów

19            -3
~~~Maxel
@~~~FanNatic90abg!!! To chyba logiczne
Że nie będzie ich.

6            0
Maxi
~~~anonus
Jeśli jest za Espanyolem to sory za tą FC Barcelonę nie zagłębiałem się za bardzo w jego przeszłość teraz właśnie widzę że grał w Espanyolu B. Wiedziałem że grał w Granadzie i stąd do nas przyszedł . Mi Barcelona naturalnie kojarzy się z FC Barcelona której zresztą jestem wielkim fanem Realu i tego Ronaldo nie cierpię . A Espanyol to taka cracovia czyli klub mniej znany i mniej popularny i mający nie za wiele osiągnięć.

23            -20
Aglarion
@Maxi
Nieźle, Maxi :) Twój komentarz (liczba kciuków w górę i w dół) będzie wskaźnikiem tego, ilu mamy na forum sympatyków Barcy, a ilu Realu. Ja dałem w górę ;)

8            -4