Czwartek, 17 sierpnia 2017 r.

Przerwa w sprzedaży biletów i karnetów

W związku z nałożoną przez Komisję Ligi karą na Wisłę Kraków nasz klub przypomina, że kibice, którzy w trakcie meczu derbowego zajmowali miejsca na trybunie C, nie będą mogli uczestniczyć w zaplanowanym na sobotę, 26 sierpnia, spotkaniu ligowym zespołu "Białej Gwiazdy" z Lechią Gdańsk.

Posiadacze karnetów i osoby, które kupiły bilet, ale nie uczestniczyły w imprezie masowej z 12 sierpnia 2017 roku lub zasiadały na innej trybunie, niż sektor C, nie są objęte zakazem.

W związku z koniecznymi zmianami w systemie nastąpi przerwa techniczna w prowadzeniu sprzedaży biletów i karnetów.

Osoby, na które Ekstraklasa nałożyła sankcję, a zdążyły już kupić bilet, mogą ubiegać się o zwrot należności.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


22    Komentarze:

radziu
Drugi akapit
Czyli jak ktoś ma karnet na C i był na derbach to zakaz go nie obowiązuje? Czy może to ktoś (np. redakcja) potwierdzić? Niezbyt to logiczne...

11            -67
Robert.
@radziu
Czytaj do skutku, aż zrozumiesz.

75            -4
~~~kazek
Takie głupie pytanie po latach...
Czy jeśli mam karnet kupiony na sektor G, to czy mogę kupić (na konkretny mecz) w trakcie sezonu bilet na miejsce na innej trybunie? Z góry dziękuję za odpowiedź

14            -1
radziu
@Robert.
Czytać to ja potrafię, niestety ktoś w klubie nie potrafi pisać. Kolejna sprawa - nie ma słowa o zwrocie należności dla karnetowiczów, jest tylko o osobach, które kupiły bilet. Czy to nie kolejny argument za tym, że jednak karnetowicze wchodzą? ;) Na koniec, żeby nie było: wiadomo, że NIE wchodzą, ale ja jednak lubię jasny przekaz. Może nie trzeba było zwalniać Damiana?

11            -41
~~~marudzący
Radziu
No ale przecież Radziu słusznie dopytuje, bo z treści drugiego akapitu wynika, że zakaz nie dotyczy posiadaczy karnetów, niezależnie od tego czy byli na meczu i na którym sektorze zasiadali. A podejrzewam, że nie to mieli na myśli autorzy komunikatu, czyli klub. Mogłaby redakcja dopytać/doprecyzować?

8            -34
~~~jazz
drugi akapit
Jeśli miałeś bilet/karnet na sektor C, ale NIE BYŁEŚ NA MECZU DERBOWYM, albo byłeś, ale siedziałeś na innym sektorze - MOŻESZ WEJŚĆ NA MECZ Z LECHIĄ. Jeśli zaś byłeś na derbach i byłeś fizycznie na C - niestety na Lechię nie wejdziesz. To naprawdę aż takie trudne do zrozumienia czytając dokładnie to, co jest napisane w komunikacie?

51            -2
Kosiarz
@~~~marudzący
"Posiadacze karnetów i osoby, które kupiły bilet, ale NIE UCZESTNICZYŁY w imprezie masowej z 12 sierpnia 2017 roku lub zasiadały na innej trybunie, niż sektor C, nie są objęte zakazem." Tak trudno zrozumieć?

21            -3
mikolaj.t
Kary
Wydaje mi się, że proces karania za tego typu przewinienia powinien wyglądać nieco inaczej. Kluby są przecież w Polsce zakładnikami `kiboli` bo przy marnym poziomie sportowym tylko oni są gotowi zawsze przychodzić na mecze. Dlatego zmuszone są tolerować ich wybryki. O ile można zrozumieć że klub jest odpowiedzialny za odpalenie rac, bo powinien zadbać by nie zostały wniesione na stadion to w kwestii opraw i transparentów odpowiadać powinni bezpośrednio ci, którzy je wywieszają. Klub powinien odpowiadać tylko za naruszenie bezpieczeństwa widzów. Natomiast za tego typu sprawy jak ostatnio komisja ligi powinna składać donos do prokuratury i to ona powinna rozliczyć odpowiedzialnych za to, w tym wypadku stowarzyszenie kibicowskie. Druga sprawa: na cholere te wszystkie pesele i karty kibica skoro i tak osoba objęta zakazem może sobie wyrobić kartę na ciocię Jadzię itp i na nią wejść na inny sektor?

20            -2
~~~mc
@radziu
Skoro wywołałeś do tablicy Damiana :) to kibice jakby zapomnieli, że jego podstawową pracą były kontakty z mediami, a z tego zakresu wywiązywał się fatalnie! Zresztą z tego co wiem to większość dziennikarzy miało do niego mnóstwo zastrzeżeń. Jeśli zaś chodzi o teksty, które były za jego czasów tworzone, to przypomnę tylko news o Wojtkowskim, który trafić miał do nas z Red Bull Salzburg. To jakby zamyka dla mnie temat jego rażącej niekompetencji. Żeby nie napisać ignorancji.

18            -6
~~~marudzący
Kosiarz, jazz
Z suchej treści komunikatu klubu wynika, że z zakazu wyłączone są 3 grupy osób: 1. Posiadacze karnetów. 2. osoby, które kupiły bilet, ale nie uczestniczyły w imprezie masowej z 12 sierpnia 2017 roku, 3. Osoby, które zasiadały na innej trybunie, niż sektor C. Gdyby autor komunikatu sprawniej posługiwał się polszczyzną to napisałby np. Posiadacze karnetów i biletów na sektor C, którzy nie uczestniczyli w imprezie masowej z 12 sierpnia 2017 roku lub zasiadali na innej trybunie, niż sektor C, nie są objęte zakazem.

5            -21
~~~jazz
@~~~marudzący i reszta co czyta po swojemu
to może łopatologicznie - byłeś na derbach na C - to wg kary Komisji Ligi nie wejdziesz na Lechię. Prościej się już chyba nie da.

28            -2
~~~Paweł123
Zwrot pieniędzy
Czy jeśli mam karnet całosezonowy i nie mogę wejść na mecz z lechią to mogę ubiegać się o zwrot jakiejś kwoty ?

4            -23
~~~marudzący
@jazz
Ale ja to doskonale od samego początku rozumiem, czepiam się tylko tego, że ktoś w klubie nie potrafi tego jednoznacznie i zrozumiale napisać. Pozdrawiam

6            -18
~~~jazz
@~~~marudzący
no właśnie "czepiając się" wychodzi na to, że nie rozumiesz tego co tam jest napisane, ale nie ma to tak naprawdę znaczenia! pozdrawiam również!

17            -3
~~~obiektywn ie
do wszystkich pytajacych
Czy nie rozumiecie tekstu pisanego ? To może byliście na derbach na c ? Albo macie coś wspólnego z oprawa derbowa skoro tak o sektor c dostajecie? A co do karnetu na c i zwrotu pieniędzy. Jeśli ktoś miał karnet a nie był na c to może przyjść na najbliższy mecz. A jeśli ktoś miał karnet i był na c to nie może przyjść na mecz i według mnie nie zostanie mu zwrócona kwota za ten mecz z karnetu bo to jest karą za zachowanie podczas derbów.

9            -6
JerzyB2B
trochę matematyki
załóżmy, że na trybunę C przyjdzie 3000 kibiców (tylko). I cena biletu wynosi 25 zł (tylko) to wpływy z tego tytułu wyniosłyby 75 000 zł. Plus kara 15 000 zł. Razem straty za derby około 100 000 plus straty wizerunkowe (trudniejsze do wyliczenia). Brawo. To dla tych co twierdzą, że mała kara.

25            -5
charlie
Można to obejść?
Czy dobrze zrozumiałem, że jak byłem na derbach na trybunie C i nie uczestniczyłem w kontrowersyjnej oprawie i nie odpalałem rac to będę mógł kupić bilet na Lechię i zasiąść na innej trybunie? Czy będzie potrzebny dowód dziadka? Nie mam zamiaru płacić za winę kilku debiii

3            -15
~~~Pablitos8 4
do JerzyB2B
Kara nie jest duża, bo mogliby nam wlepić np. 50 tyś i zamknąć stadion na jeden mecz.

3            -13
~~~tss
Odejdzie kilka tys sprzedanych biletów na c
To fakt. Ale na Lechii i tak nie było by kompletu to raz. A dwa teraz skoro nie będzie ,,kiboli`` i pozdrowień dla Ruchu i Widzewa to pewnie przyjdą ci rodzice z dziećmi i ci którym przeszkadzają osoby z C i przekleństwa. Więc wyjdzie na to samo. Bo podobno takich osób jest mnóstwo. Zobaczymy czy to prawda. Do tego będzie pozytywny doping i pewnie pozdrowienia dla Lechii więc ci niezdecydowani i ci którym nie odpowiadają nowe układy szykować się do kupna biletów na ten mecz i zróbcie niezapomnianą rodzinną atmosferę. Jazda jazda jazda ;-)

10            -8
~~~Komar
Do Pablitos84
Piszesz o wymiernym wymiarze kary Natomiast JerzyB2B dodaje niepoliczalny ale wazny aspekt wizerunkowy I ja sie z nim zgadzam Pamietam jak w zlotych czasach Frankowskiego Zurawskego TVN jechal po nas az milo po kazdych Derbach i to w glownym wydaniu tzw Faktow Myslisz ze po co oni to robili? Ano to byl ich ITI jedyny sposob aby oslabic Wiselke ktory lal notorycznie ich Legie Ja sobie wtedy wyobrazalem przedstawiciela potencjalnego sponsora ktory ogladajac taki material mogl sobie pomyslec O nie ja z pieniedzmi mojej firmy do takiego klubu nie wejde Podobnie moglo to niestety zadzialac po sobotnim meczu

10            -6
~~~Pablitos8 4
do ~~~Komar
Zgadzam się zarówno z nim jak i z Tobą że wizerunkowo sporo straciliśmy, natomiast uważam, że po wszystkich uprzejmościach ze strony KL można było się spodziewać jeszcze wyższej kary. Ja osobiście bałem się, że kara będzie jeszcze wyższa.

8            0
~~~Miromaro
@Paweł123
Weź swoje pieniądze za CAŁY karnet i nie przychodź więcej na nasz stadion.

1            0