Niedziela, 20 sierpnia 2017 r.

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechią

W wiślackiej Strefie Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl - trwa sprzedaż biletów na kolejny mecz piłkarzy Wisły Kraków na własnym stadionie. W nim zespół "Białej Gwiazdy" zmierzy się z Lechią Gdańsk, a mecz ten zaplanowano na sobotę, 26 sierpnia, na godzinę 20:30.

Bilety przez Internet można nabywać przez całą dobę. Po zakupie biletu online proszę sprawdzić status transakcji w zakładce "Twoje zakupy". Sprzedaż biletów na stronie bilety.wisla.krakow.pl zostanie zakończona w dniu meczu (26 sierpnia) o godzinie 15:00.

Bilety w Strefie Kibica można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu (26 sierpnia) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

UWAGA: w przypadku zakupu biletu w Strefie Kibica nie ma konieczności posiadania Karty Kibica. Kupujący musi jedynie podać swoje dane osobowe - imię, nazwisko oraz numer pesel.

5% zwrotu za zakup biletów dla posiadaczy nowej Karty Kibica z funkcją cashback!

Posiadacze nowej Karty Kibica Wisły Kraków z funkcją cashback » mogą skorzystać ze specjalnego pięcioprocentowego zwrotu wydanych środków na indywidualne konto cashback.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

charlie
Wszyscy na mecz
Czyli jednak będzie można wejść na stadion. Nie ma konieczności posiadania Karty Kibica, wystarczy podać imię i nazwisko, oraz pesel :-)

14            -6
stary wiślak
charlie! Przecież tak jest od dawna!
W kasie kupisz bilet bez karty kibica i to żadna nowość. Nie kupisz bez karty kibica karnetu(dotąd nie wiem dlaczego!)i drogą internetową.

8            -7
heheheHELMAN S NK
Nie popieram oprawy derbowej
ale jak C zamknięte dla "kiboli", którzy byli na derbach to czekam aż cały stadion się zapełni rodzinami z dziećmi. Podobno tylko ta atmosfera z C odstraszała 100 tyś potencjalnych karnetowiczów. Sobota, 20:30, więc nie ma wymówek bo idealny czas.

13            -21
charlie
Zakaz
Stary wiślak: skoro każdy może wejść, to po co ten zakaz wielkiej komisji?

10            -5
stary wiślak
Charlie!
Nie każdy może wejść! Bilety są przecież imienne i osoby zarejestrowane w systemie ,na derbach na sektorze C,mają blokadę. Tu karta kibica nie ma żadnego znaczenia. Jeśli kupujesz bilet bez karty,to też dane twoje wchodzą do systemu,bo musisz je podać. Podobnie jest z posiadaczem karnetu. Kto posiada karnet ,nie może dla siebie kupic już biletu.

4            -8
~~~€
"""""stary pseudo wiślak""""
Twoja wiedza na temat biletôw i karnatów przerasta nawet oficjslną stronę klubu ! Brawo!!! I po co twoje herezje na temat karnetôw? Trollowanie? Taka prawda. Przestań się kompromitować trolu!

5            -3
stary wiślak
Nie pleć bredni!
Co napisałem nieprawdziwego o karnetach? Spróbuj kupić bilet na iny sektor,bo masz kaprys na dany mecz iść na lepsze miejce,posiadając karnet na iny sektor! Nie masz takiego prawa,bo jako posiadacz karnetu jesteś przypisany do konkretnego miejsca,do końca ważności karnetu! Poza tym co w moim tekście jest nieprawdą i niesłuszne? Można kupić bilet bez karty,jeśli się nie ma zakazu! Można! Można kupić karnet bez karty kibica? Nie można! O co zatem się do mnie przypie.sz? Człeku marny nie próbuj dezawuować moich wypowiedzi,nie umiejąc obalić moich tez merytorycznie! Udowodnij,że racji nie mam, to pokornie się z tobą zgodzę! Inaczej uznaję cię za głupolka,który nie umie mi udowodnić,że piszę nieprawdę,a szuka zaczepki!

3            -5