Środa, 6 września 2017 r.

Wisła w Gdyni bez pięciu zawodników

W czekającym nas już w piątek spotkaniu ósmej kolejki ligowej Ekstraklasy - przeciwko Arce Gdynia - z powodu różnego rodzaju kontuzji trener Kiko Ramírez nie będzie mógł skorzystać z aż pięciu zawodników. Lista nieobecnych zaczyna się od napastników, bo do Gdyni z zespołem nie pojadą Zdeněk Ondrášek oraz Paweł Brożek, a kontuzjowani są ponadto Jakub Bartkowski oraz Vullnet Basha.

Piątym piłkarzem, który nie będzie mógł zagrać jest Hiszpan Fran Vélez, choć w jego przypadku kontuzja zbiegła się z koniecznością pauzy za kartki, bo w poprzedniej kolejce otrzymał on już swoje czwarte napomnienie.

Zespół wzmocnić za to będzie już mógł Arkadiusz Głowacki, który był nieobecny w naszych ostatnich dwóch spotkaniach.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

1991
ostatnio taki kometnarz gdiześ widziałem
"po co nam tyle zawodników" :)

89            -6
~~~basttin
Brak środka pomocy
Ciekawe kim zagra Kiko w środku. Kto oprócz Lloncha ? Może Halilović dostanie szanse...

28            -6
Pompucjusz
Szeroka ławka w takich sytuacjach to po prostu skarb
Tak przyglądam się działaniom Mistrza Junco (oraz już bardzo owocnej pracy kolegi Łukasza Stópki, którego serdecznie pozdrawiam!) i jestem szczerze dumny z polityki transferowej. 11 piłkarzy do klubu - z kontraktami na 12 / 24 miesiące z klauzulą przedłużenia o kolejne 12 lub 24 miesiące. Z jednej strony rewolucja, z drugiej - inwestycja prawie bez kosztów. Transfer Brleka dał kasę na płace, sytuacja finansowa się stabilizuje - a goście, którzy przyszli nie są ogórkami. Albo perspektywiczni (Halilioic, Kostal, Wojtkowski czy Kolar) albo dający jakość. Oczywiście - skład nie zaskoczy w tym sezonie i sądzę, że nie taki jest cel. Ale dzięki tak szerokiej kadrze będziemy mogli niemal bezboleśnie rozstać się z legendami: Brożkiem, Boguskim i Głowackim (było nie było), zastępując ich tymi, którzy z wspomnianej jedenastki się sprawdzą. Zakładam, że z tych 11 co przyszło zostanie 6, 3 wypełni kontrakt a 2 sprzedamy z zyskiem. Natomiast, będziemy mieć solidnie zgrany zespół już w 2 rundzie. Jeśli nie na jesieni nie stracimy za dużo punktów i utrzymamy poziom 4 - 8 pkt. do podium, to moim zdaniem a wiosnę możemy powalczyć o puchary. A jak taka polityka kadrowa będzie długofalowa to mamy szansę na powrót do TOP za 2 lata. I gratuluje Pani Prezes Sarapacie oraz całemu TS długofalowego podejścia. Mądrze i już nie na hura. A wszystkim nam życzę... cierpliwości i wierności! Forza Wisła!

71            -8
~~~~the real thomas
...
Basha za szybko moim zdaniem zadebiutował w zespole i stąd kontuzja...

37            -13
~~~WisłaNaZa wsze
the real thomas
To prawda. Mecz i tak przegraliśmy. Ale Basha grał bardzo dobrze. I tak nikt nie przebije poległych. Ich grubas odchudzał się miesiąc, schudł może 3 kilo, zagrał i doznał kontuzji. Wróci za miesiąc. Zapewne drugi miesiąc będzie się odchudzał :lol:

25            -9
~~~.
.
the real thomas, o cholera, no nie wierzę... Skąd to wywnioskowałeś? To o napisałeś, jest tak głupie, że aż złapałem się za głowę i od kilku minut zastanawiam się czy to tak na serio :(

7            -26
~~~WKfan
1991
Szeroka kadra? Jak szeroka? No tak skoro dwóch nowych (i to z ligi hiszpańskiej a jak!) na dzień dobry kontuzje, a Ze Manuel nie ma siły biegać.To może jeszcze z 5 Hiszpanów??? Będzie dobrze wtedy?

9            -95
~~~dzidek2
WKfan=cKfan??
jw

6            -6
~~~djkdkdk
jazda !
Buchalik, Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok, Kostal, Małecki, Llonch, Manuel, Imaz, Carlitos

7            -17
szczebelek
Na szczęście jest kim grać...
Szeroka kadra to dobrobyt i luksus, jednakże Kiko podejmuje ryzyko i mam nadzieję, że tym razem dokładnie sprawdzi formę fizyczną Kolara, Victora i Imaza zanim ich wpuści na boisko od pierwszej minuty. Właściwie to z grupy wymienionych w jedenastce najbardziej będzie brakować Bashy i Velez, ale cieszę się z powrotu Głowackiego nie dlatego, że Arsenić to kłoda, ale widać po nim ten półroczny rozbrat z piłką oraz brak obycia na naszych boiskach.

22            -1
~~~sixbyone
@Pompucjusz
Jeśli już kogoś pozdrawiasz napisz jego nazwisko poprawnie.

8            -1
~~~ppppppb12
Ja bym widział to tak, ale skład pewnie będzie z RB9 :)
Julian - Bartosz , Głowacki, Gonzalez, Sadlok, - Kostal, Halilonc, Llonch, Manuel (Wojtkowski ) - Imaz, Carlitos Ja bym dał ostatnia szansę Ze manuelowi , jeśli nie to w przerwie Wojtkowski lub Małecki.

5            -24
wilkrobert13 2
Bez pięciu..?
Jak My mamy teraz stu pięciu!:lol:

15            -1
~~~Jarek
Podsumowanie
Zagramy w takim składzie . Julian - Cywka , Głowacki , Gonzalez , Sadlok - Jesus , Llonch , Arsenic , Małecki - Ze Manuel , Carlos . Rezerwa - Buchalik , Bartosz , Boguski , Wojtkowski , Pietrzak , Tibor , Kostal .

3            -4
~~~Popelina WC
Co to znaczy pięciu???
Ostatnio praktycznie co dzień kupowali do zespolu jakąś gwiazdę, wiec brak pieciu to dla Wisly zadna ilosciowa strata. Oooo, gdyby tak brakowało piętnastu.... Taaak to byłby problem.

6            -6
~~~kmwtw1906
@~~~WisłaNaZawsze
jesli chodzi Ci o Hildeberto to ma kontuzje na minimum 2 miechy wiec raczej watpie zebyw rpocil po miesiacu ;) poza tym on juz gral wczesniej w 7egii ... ja wiem ze 7egia to ****a ale Twoj komentarz juz wyglada jak ewidentny bol dupy na ich punkcie ... jak juz komentujemy to robmy to obiektywnie ...

4            -5