Piątek, 29 września 2017 r.

Raport medyczny przed meczem z Jagiellonią

Podczas konferencji prasowej, przed meczem z Jagiellonią Białystok, Pani rzecznik prasowy Wisły Kraków, Olga Tabor-Leszko, przedstawiła aktualny raport medyczny naszego zespołu. Niestety poza Arkadiuszem Głowackim, który ostatnio był nieobecny, a trenuje już z pozostałymi piłkarzami, żaden z rekonwalescentów nie będzie mógł być brany pod uwagę, przy ustalaniu składu. Co gorsze, w zespole doszły nowe urazy, których nabawili się Zé Manuel oraz na dzisiejszym treningu - Kamil Wojtkowski.

- Kontuzjowani są nadal Julián Cuesta, Fran Vélez, a także od kilku dni Zé Manuel, który boryka się z kłopotami z kręgosłupem - mówiła rzecznik prasowy Wisły. - Jakub Bartkowski, Zdeněk Ondrášek i Marko Kolar stopniowo wracają do treningów z drużyną. W pełni z pozostałymi zawodnikami trenuje Arkadiusz Głowacki - dodała.

Warto przypomnieć, że po meczu z Jagiellonią czeka nas przerwa na mecze reprezentacyjne i większość piłkarzy, którzy dziś są kontuzjowani, powinni być po niej już w pełni do dyspozycji wiślackich trenerów.

Nie dotyczy to oczywiście Wojtkowskiego, bo nie wiadomo na ile poważny jest uraz, którego zawodnik doznał dziś na treningu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~ddd
To są chyba żarty
Mówimy niektórzy o zmianie trenera a tu chyba trzeba zmienić kogod innego.To nie jest normalne by nasi gracze byli NON STOP kontuzjowani.. I co każdy mecz jest 3-4 nieobecnych..

55            -13
~~~Mruk
???
Co oni robią na tych treningach że po każdym tygodniu dwóch , trzech kontuzjowanych?

39            -9
GrzegorzS
Co robią na treningach cięzko trenują
i walcza o skład.

38            -15
mackub
Manuel
Akurat brak Manuela traktowałbym w kategoriach wzmocnienia. Bardziej martwi brak bramkarza dobrej klasy, Julian tak do końca nie zdążył przekonać a ręcznik jaki jest każdy wie. To że kilku gości jest kontuzjowanych to normalka, po to jest szeroka kadra żeby takie sytuacje ogarniać.

8            -10
Atakitamitu
Do GrzegorzS
Tak zartem, ale wynika ze tak walcza zaciekle o sklad na tereningach, ze co chwile ktos lapie kontuzje i nie maja juz sily biegac podczas meczu...

10            -5
therone
To nie wina piłkarzy, że łapią ich kontuzje
Oni na treningach stosują się tylko do wskazówek trenerów, bo to oni przecież ustalają jak wyglądają treningi itp. Więc jeśli już kogoś winić to nie zawodników, a tych, którzy odpowiadają za przygotowanie fizyczne tych graczy. Byś może tak jak ktoś już pisał taki Basha za szybko wszedł do zespołu i od razu złapał kontuzję. Nie wiem, ale może coś w tym jest. Plus jest taki, że teraz mamy przynajmniej szeroką kadrę.

6            -8