Poniedziałek, 16 października 2017 r.

Powroty do zajęć Juliána Cuesty oraz Zé Manuela

Z każdym tygodniem poprawia się sytuacja kadrowa zespołu Wisły Kraków. Jak poinformowała oficjalna strona naszego klubu - w bieżącym tygodniu do normalnych treningów z drużyną dołączy dwóch ostatnio pracujących indywidualnie piłkarzy. Są to Julián Cuesta oraz Zé Manuel.

Jak na razie jedynymi zawodnikami, którzy nie mogą trenować są przechodzący rehabilitację Patryk Małecki, a także Fran Vélez.

Przypomnijmy, że Małecki dochodzi do zdrowia po zabiegu artroskopii kolana, a Vélez leczy zmianę pourazową rozcięgna prostego brzucha.

Na pewno ważną informacją jest też ta, że żaden z wiślaków nie narzeka na uraz po meczu ligowym we Wrocławiu. 

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~W SERCU WISŁA
Tydzień
Oby przez cały tydzień był spokój z tymi kontuzjami.

45            -1
~~~sympatyk
...
z tej trójki nowych najlepszy zdecydowanie Fran.Mysle ze juz niedługo bedzie to ostoja defensywy Wisły

49            0
~~~W SERCU WISŁA
Ze
Ja uważam, że Ze Manuel jak strzeli, to tak odpali, że będziemy przecierać oczy ze zdziwienia - oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;-) Możecie screenować :rotfl:

60            -10
GrzegorzS
No przy takiej formie Buchalika
to Cuesta będzie miał czas dojść na ławie do formy. Z drugiej strony pozmamy hierarchię w brame Wisły. Ja bym optował za ideą Buchalik broni do czasu aż nie zawali meczu a Cuesta wywiera presję i czeka. Będzie tak jak zdecyduje trener. Jedną napewno przewagą hiszpana nad Michałem sa warunki fizyczne, bo tam gdzie Michał musi doskoczyc to Cuesta z tytułu wzrostu i zasięgu ramion już jest. To spory atut na pozycji bramkarza.

47            -9
~~~Elastoman ia
forma Buchalika
nie rozśmieszajcie mnie, zachwyty nad Nim jakby nie wiadomo co zrobił, żadnej parady nie miał a od Niego się odbiło to co w Niego leciało, minusujcie minusujcie , nie zmienię zdania na jego temat to bardzo słaby bramkarz i co leci obok to wpada. Gdyby nie był teraz w Wiśle awaryjnie ściągnięty to pewnie II , III liga maks by był

26            -51
Wiślak90
Oby
ruszyli teraz z formą :)

25            0
SMOK
Legia+extra
Brożek, Carlos i Boguski na 3:0. Co wtedy powiedzą w Legia+extra?

41            0
~~~gk
efekty beda na wiosnę
wielu naszych pilkarzy bylo po dluzszej przerwie + wg mnie Imaz, Ze i Perez potrzebują czasu zeby sie przyzwyczaic do gry silowej. Mam wrażenie, że na wiosnę może być naprawdę ciekawie. Dużo powiedzą nam najbliższe 2 mecze...

43            0
~~~daszek
Ty to Grzegorz jesteś expert
z grubej rury dajesz;-)

21            -1
~~~W SERCU WISŁA
Do @Elastomania
Czemu mu odbierasz dobrze zagrane zawody? Rozumiem, że można mieć różne zdanie na temat wyszkolenia Michała, ale mecz ze Śląskiem miał dobry. Stare porzekadło mówi: jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz :-)

45            -2
SanDiego
obłudnicy
Jeszcze niedawno większość psy wieszała na Buchaliku, że ręcznik, że cienias, że super, że nie przedłużają z nim kontraktu. Potem pukanie się w głowę po zmianie decyzji w sprawie kontraktu, a teraz wszyscy wychwalają, minusują tych, którzy go krytykują. Cóż za obłuda :-(

12            -5
~~~Elastoman ia
Elastomania
ja nikomu nic nie odbieram, to ze bramka Nam nie wpadła nie jest jego zasługa. Po jednym meczu o Nim zdania nie zmienię, jest to jeden z najsłabszych bramkarzy, którzy bronili w Wiśle i w tym sezonie o tym nie raz już przypomniał. Jak leci piłka w niego to może wybije wypluje itp. jak w tym meczu a jak trochę obok to mamy bramkę w plecy i dziękuję

7            -7