Wtorek, 17 października 2017 r.

Oldboje Wisły ponownie mistrzami Krakowa!

Drużyna oldbojów "Białej Gwiazdy" odzyskała po czterech latach prym w Krakowie, sięgając po tytuł mistrzowski. W ostatnim spotkaniu sezonu wiślacy pokonali 4-2 zespół Hutnika i kapitan zespołu, Marek Motyka, mógł odebrać pamiątkowy puchar z rąk wiceprezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Zespół oldbojów Wisły Kraków zdominował tegoroczne rozgrywki. Z osiemnastu spotkań przegrali tylko raz, 1-2 w rywalizacji z Cracovią, ale w rewanżu pokonali "Pasy" 3-1. Pozostałe mecze zakończyli już zwycięstwami i sezon zakończyli z dziewięciopunktową przewagą nad drugą Cracovią.

Oto mistrzowski skład oldbojów Wisły: Zbigniew Dulba, Artur Sarnat - Mariusz Jop, Maciej Musiał, Jakub Żurek, Zdzisław Janik, Dariusz Marzec, Krzysztof Bukalski, Mirosław Szymkowiak, Marcin Jałocha, Łukasz Gorszkow, Ryszard Czerwiec, Grzegorz Pater, Krzysztof Szumiec, Paweł Suwała, Jerzy Kowalik, Marek Koźmiński, Jacek Matyja, Robert Włodarz, Krzysztof Szopa, Łukasz Surma, Roman Zięcik, Marek Konieczny, Konrad Gołoś, Zenon Małek, Marek Motyka, Janusz Nawrocki, Stanisław Owca, Rafał Trąbka, Wojciech Żuchowicz, Ibrahim Sunday, Marcin Kuźba, Kazimierz Kmiecik, Marek Kusto, Zdzisław Kapka.

Źródło: Wisła Kraków SA, własne


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~kibol z Reymonta
Czemu Surma nie gra w oldboyach.....
Legii? Tam jest jego miejsce.Pokazał to dobitnie gdy bedac graczem Legii strzelił bramkę Wiśle na Reymonta i w dodatku po strzelonej bramce pocałował L-kę.

38            -19
Fred1906
No ale
Kozimiński np to juz predzej w hutniku powinien grac :D

24            -4
Willem de Zwijger
Gratulacje, Panowie!
Jedna sprawa mnie zastanawia: jakim cudem Marek Koźmiński gra w oldbojach Wisły, a nie w oldbojach Hutnika? W składzie oldbojów Wisły są co prawda Jerzy Kowalik i Krzysztof Bukalski, jednak oni, pomimo że znacznie dłużej grali w Hutniku niż w Wiśle, to jednak - w przeciwieństwie do Koźmińskiego - w Wiśle występowali (a Kowalik nawet przy R22 zaczynał swą karierę). Skoro oldbojem Wisły może być Marek Koźmiński, to pewnie mógłby nim być również Tomasz Hajto. Byłaby to prawdziwy tenis w porcie.

24            -7
~~~wiskraków 2222
Jacy oldboje ?
Łukasz Legła Surma jaja sobie robicie z tymi oldbojami !!!!! Zaproscie jeszcze Hajte i Maczynskiego .Prosze sobie nie robic jaj z kibiców wisełki.

28            -6
~~~Wiślak
Wiślak
a dlaczego kożmiński gra w oldboyach Wisły to jakieś nieporozumienie przecież on nie grał nigdy w Wiśle a w oldboyach mają grać ci co grali kiedykolwiek Wiśle przynajmniej powinni dla kożmińskiego i surmy nie ma tu miejsca oni nie mają nic wspólnego z Wisłą

2            0