Wtorek, 24 października 2017 r.

Pakiety na listopadowe mecze już w sprzedaży!

Na listopadowe mecze ligowe piłkarzy Wisły Kraków, czyli potyczki z Sandecją Nowy Sącz oraz Pogonią Szczecin - nasz klub przygotował możliwość nabycia wejściówki w pakiecie. Ceny na te dwa mecze rozpoczynają się już od 20 złotych (ulgowe) i 33 złotych (normalne)

Szczegółowy cennik listopadowego "dwupaku" znajdziecie na grafice obok.

Pakiet biletów na listopadowe mecze można nabywać od dzisiaj, tj. 24 października, w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce "Twoje zakupy".

Do zakupu PAKIETU w Strefie Kibica wymagana jest Karta Kibica. Zasada sprzedaży PAKIETU odbywa się identycznie jak w przypadku karnetów na mecze Białej Gwiazdy przy R22.

PAKIET wejściówek w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w sobotę w godzinach 11.00-16.00
- w dniu meczu z Sandecją (4 listopada) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.

Uwaga! Sprzedaż PAKIETÓW przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (4 listopada) o godzinie 13.00.

Równocześnie prowadzona będzie sprzedaż biletów wyłącznie na mecz z Sandecją Nowy Sącz, która rozpocznie się 25 października o godzinie 11:00 w Strefie Kibica oraz przez Internet.

Do zakupu biletu w Strefie Kibica NIE JEST wymagana Karta Kibica. Wejściówki na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej!

Wejściówki na mecz z Sandecją można nabyć w Strefie Kibica:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w sobotę w godzinach 11.00-16.00
- w dniu meczu z Sandecją (4 listopada) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.

33% zniżki na zakup biletu na mecz Wisła - Sandecja

Wszyscy kibice Białej Gwiazdy, którzy posiadali wejściówkę na mecz z Legią Warszawa, otrzymają zniżkę w wysokości 33% od ceny regularnej na zakup biletu na listopadowe spotkanie Wisły przeciwko Sandecji Nowy Sącz.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

GrzegorzS
Wreszcie, ale ja bym to inaczej wiązał
tak mamy pięc spotkań do zagrania dwa z Górnikiem i Zagłebiem to będą mecze topowe. Trzy spotkania z Sandecją, Pogonią i Wisłą Płock to mecz z rzędu tych dla najwierniejszych. Więc powiązał bym to tak kupisz biet na jeden z tych "mniej chodliwych" spotkań to na każdy z dwu meczy premium masz zniżkę 10%, kupisz bilet na dwa mecze "mniej chodliwe" masz 25% zniżki na każdy z dwu meczy premium. Kupisz bilet na trzy spotkania "mniej chodliwe" to masz 45% znizki na każdy z dwu meczy premium. W efekcie mozna by założyc, że nabywca trzech biletów na mecze mniej chodliwe, będzie miał dwa mecze premium w cenie meczy "mniej chodliwych". W efekcie załużmy sektor D11 gdzie bilet normalny na wszystkie pięc meczy wychodzie po 33 zł czyli 165 zł w sumie, gdy przy zakupie w taryfie premium 74 zł plus bilety na mecze w taryfie normalnej 33 zł na ten sektor każdy mecz z osobna wychodzi 247 zł.

15            -9
~~~mad orc
Super
To teraz będzie komplet co mecz przy takich cenach. Wszyscy ci, którym brakło biletów na 7 (no bo przecież nie na Wisełkę), będą teraz szturmować kasy.

20            -1
~~~FanNatic9 0Abg!!!
Kupić dwopakiet
Zróbmy chociaż to 15 tys

20            -6
logistyk
Szok
Od dwóch lat o tym pisałem i się doczekałem:D:D:D

13            -1
woytek1974
Uśpiona moc ABG
Trzeba coś wykombinować żeby znowu zapełnić cały stadion!

16            -2
~~~FanNatic9 0Abg!!!
Zarząd wyciąga rękę do kibicow
Nie zmarnujcie tego i pokażcie ile dla was znaczy Wisła !! Nie tylko 2 razy w roku jak derby i polegla przyjeżdża na R22

11            -2
~~~jat
a propos ostatniego meczu
na 3 dni przed meczem było wiadomo, że będzie komplet, a nikomu nie chciało się ruszyć dupy i dla zwykłego szacunku dla kibica przejechać szmatą, po zakurzonych krzesełkach. chyba następny mecz obejrzę przed tv

15            -32
~~~bodzio
bilety
Trener z piłkarzami powinni zafundować bilety kibicom obecnym na ostatnim meczu w ramach przeprosin za odstawioną padakę.

10            -8
~~~Jołek
Druga strona medalu
Bilety biletami, wiadomo, trzeba je kupować chodzić na mecze. Ja się odniosę do całego zaplecza w dniu meczowym. Niektórzy przychodzą wcześniej, inni muszą przejechać dziesiątki czy setki kilometrów. A nie ma nawet czym napić i nakarmić tych ludzi! Brak napojów, także piwa, po 20 minutach od rozpoczęcia meczu to jakaś kpina. Coś się miało zmienić po wejściu na stadion Zielonego Smoka, a tu po staremu. Tak ciężko policzyć że jedna lodówka i jedna kega nie wystarczy na kilka tysięcy chętnych na sektorze? Co więcej, jaką stratę notuje klub i dostawca cateringu przez to, że kibic "całuje" puste krany? Swojej wody wnieść nie można, a przecież tej w toaletach pić nie będę (bo na dodatek tak nakropcone, że raka płuc można dostać; dziecka bym tam nie wprowadził, bo za to wyrok za współudzial w próbie uduszenia grozi, więc się zsika w majtki). Kolejny rok, a polityka klubu taka sama - kibic ma przyjść, wydać pół stówy za bilet i siedzieć cicho, nie pyskować, bo przecież "wierność", "piknik" i temu podobne. Zniżki lojalnościowej też już nie ma. Kij że ponad pół tysiąca złotych na same bilety rok w rok wydaje. Kasa idzie z dymem bo pirotechnika musi być, lżyć przeciwnika też obowiązkowo trzeba. Jest wybór - albo pogłębiać patologię i wychowywać dzieci, które nie mają 10 lat a śląskie pozdrowienia do więzienia, albo trzymać się z daleka od R22. Ale nie, kibic ma obowiązek bezwzględnego przyjscia, bo kasę ma wydać i spadać. A kibic to także klient. Wstyd Pani Sarapato, wstyd ludzie decyzyjni!

23            -8
~~~maik
Wieksza frekwencja
Powiem tak, no niestety ale piłkarze nie przyczynili się do tego aby na nastepny mecz przyszło wiecej kibiców prócz tych stałych(wiernych) którzy przychodzą w ilości 10-12k :-( A wystarczyło tak niewiele.......po prostu wygrać.

8            -5