Piątek, 27 października 2017 r.

Michał Buchalik: - Szanujemy ten punkt

- Na pewno po ostatnim gwizdku sędziego nerwy były dość duże, bo straciliśmy bramkę w ostatnich sekundach spotkania i to na pewno boli, ale remis w Poznaniu możemy uznać za zdobyty punkt - mówił po zremisowanym 1-1 spotkaniu z Lechem Poznań, bramkarz zespołu "Białej Gwiazdy", Michał Buchalik.

- Taki mieliśmy plan, żeby poczekać na Lecha, ale cofnęliśmy się jednak zbyt głęboko i to był nasz błąd. Lech stworzył sobie przez to parę sytuacji - powiedział ponadto jeden z bohaterów tego spotkania, bo co najmniej kilkukrotnie to właśnie Buchalik ratował nas przed utratą bramek.

- Nie ochłonęliśmy jeszcze, ale z drugiej strony szanujemy ten punkt. Jutro mamy dzień wolny, więc odpoczniemy, ale gdy zjawimy się na kolejnym treningu, to uważam, że będziemy ten punkt szanować - zakończył wiślak.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

Fred1906
Brawo
Buchal, swietny mecz.

68            0
~~~mexicano
Buchal
Chłopak potrafi bronić, wiadomo, wirtuozem nie jest bo i w polskiej lidze by już nie grał. Natomiast nigdy nie rozumiałem hejtu na niego, to przyzwoity bramkarz na polskie warunki. Dziś możemy mu podziękować za 1 punkt

38            -2
GrzegorzS
Ciekawe pod jakie kamienie powłaziły te
orły co to potrafią po meczach gnoić Michała

25            -6
~~~Mruk
Buchal
Najlepszy mecz w Wiśle - ten punkt to jego zasługa.

41            -1
SMOK
Świetna robota Buchal
Zdobyty jeden punkt - powinieneś dodać jeszcze "z wielkim szczęściem". Mi elismy kilka okazji na kontry ale widzę, ze to nie nasz styl. Nie wiem, czy zawodnikom się nie chce większa ilością wychodzić do kontr czy to treneiro zabronił?

21            -2
woytek1974
Szacun Buchal
Wyciągałeś niemożliwe piłki. Ten remis zawdzięczamy Tobie! Mam nadzieję, że ten mecz Cię zbuduje! Strata zwycięstwa 15 sekund przed końcem boli jak cholera. Ale to nie Twoja wina.

47            0
~~~kielon
Szanujemy ?
Dobrze bronił, owszem, ale po co p... takie bzdury, że szanujemy ten punkt, który zrobił się z 3, 20 sekund przed końcem meczu...

2            -46
~~~Bebetto
Michał, zagrałeś świetny mecz.
Ratowałeś drużynę w beznadziejnych sytuacjach. Wierzyłem w Twoje umiejętności. Dzisiaj je pokazałeś. Zabrakło 20 sek. do zwycięstwa, ale sprawiedliwie, to Lech zasłużył na remis, mimo, że broniłeś bezbłędnie, to mogło być gorzej. Ten remis lepiej nam smakuje niż Lechowi, który stracił dwa pkt. u siebie, a my mamy z bardzo trudnego meczu remis ! Michał, możliwości masz spore i trzymaj klasę w następnych meczach. Będą one także ważne !

38            0
~~~darioh
BRAWO!
Michał to jest Twój punkt!!!

34            0
~~~pacoo1983
bebetto
nie smakuje nikomu bo Nam ze ostatnie sekundy strata 2 pkt a lecgowi tym bardziej bo remis to i tak dla nich porazka po tak beznadziejnie cudownej grze naszych pilkarzy

2            -9
~~~Combo 1906
Do kielon
Szanujemy bo powinno być 4-1 dla Lecha. Gra dramat jak można nie zagrać choćby jednej kontry przy tak grającym Lechu pozatym szanujemy ten punkt

27            -1
logistyk
dobry mecz
Przecież nie wyciągnął żadnej niesamowitej piłki, nie popadajmy w parnoje. Dobry mecz, ale wszystko leciało w niego lub w jego zasięgu, a ludzie pomniki mu chcą stawiać. Przykład- pierwsza sytuacja, gdy wypluł przed siebie strzał zza pola karnego i piłka trafiła do Jevtica. Wszyscy mowią, że niesamowita interwencja, a co on tam zrobil? Zamknął oczy i piłka trafiła go w klatke! Przecież on nawet ruchu nie zrobił. Grałem trochę jako bramkarz i zawsze tak było, że jak ktoś z metra trafił we mnie, to mówili, że wygralem drużynie mecz, a jak wyciągnąłem trudną piłkę po ziemi do boku bramki, to nikt nie zauważał. Taka specyfika pozycji:)

10            -24
MauroFan
Bardoz dobry mecz
a smutne jest to, że jak wyzdrowieje faworyt Amigosa Ramireza to wskoczy do składu od razu, zobaczycie, następny Hiszpan, który ch...a będzie grał, a plac będzie miał

2            -4
monica80
Brawo - nie brawo.
w większości sytuacji piłkarze Lecha trafiali prosto w niego ;-) fakt, że miał kilka interwencji. Ale jego forma jest mocno niestabilna.

2            -6
~~~kielon
heh
Jak piłkarz Wisły mówi, że szanujemy ten punkt, który uciekł 20 sekund przed końcem meczu przez nieporadność naszych w ostatnich 20 minutach meczu to przepraszam, ale ja nie szanuje takiego piłkarza. A minusują sami znawcy futbolu.

0            -5